Sabotaże

Nasz blog w ostatnich dniach, nie wiedzieć czemu, stał się ofiarą kilku sabotaży. Hakerzy wykorzystują luki w WordPressie i podmieniają pliki tylko po to, by blog był niedostępny. Ze względu na to, że blog jest nie na naszym sofcie, a na WordPressie, to luk nie da się wyeliminować, ale walczymy z nimi w ten sposób, że krytycznym plikom odcinamy dostęp z poziomu WordPressa. Jeśli ataki się nie skończą, będziemy musieli porzucić WordPress na rzecz innego systemu lub napisać własny (bezpieczny). Wtedy niestety blog straci na funkcjonalności (zniknie sporo opcji, które zawdzięczamy WordPressowi), ale przynajmniej będzie dostępny. Za utrudnienia przepraszam. Należy zauważyć, że hakerzy NIC nie zyskują na tych atakach. Jedynie Wy tracicie, co oznacza, że komuś ewidentnie zależy na tym, by ten blog nie działał lub działał jak najgorzej.

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

56 thoughts on “Sabotaże

  • Pomyślę nad tym… jednak wybrałem WP ze względu na wtyczki (ilość, łatwość instalacji i łatwość napisania własnych). Dzięki za info.

    
 1. Wprowadź captcha albo coś w tym stylu!
  Jak Cię blokują, wysyłają Ci tysiące spamu? Napisz żeby inni wiedzieli, może ktoś znajdzie odpowiedź!

   
  • Spamu pełno. Z blokadami sobie poradziłem już. Po prostu załatałem tę dziurę w WordPressie i po każdej aktualizacji ją poprawiam. Swoją drogą to ciekawe, że sam WP jej nie łata. Może celowo zostawiona na niepokorne blogi? 🙂

    
 2. Oczywiście nie masz pojęcia dlaczego? Bo ja to łączę z tym co napisałeś o holokauście, to się rozniosło po internecie. Co takiego naopowiadałeś na wykładzie we Wrocławiu (bo to się zaczęło niedługo potem)?

   
  • Właśnie zdziwiło mnie dlaczego często strona gdzieś znika. No i mamy powód. Proponuje zachować spokój i robić swoje. Osobiście obejrzałbym film na przykład na YouTube z wykładu z Wrocławia. Może już jest ten film na YouTube ?

    
   • Moim zdaniem bardzo wielu ludziom w Polsce (obcy etnos) może zależeć na tym aby treści ,które pan promuje odkrywając zapomnianą historię Polski nie dotarły do szerokiej polskiej opinii publicznej.

     
   • Zmień nik bo sugerujesz kogoś, kto powinien pozostać z wiele większym marginesem błędnego kojarzenia. A wychodzi to trochę nachalnie, wpisując się w fałszywa tendencję.

     
  • Wykład we Wrocławiu, był sprawnym i trochę krótkim wystąpieniem. Zaczęło się od złotej geometrii, a skończyło się na treściach z blogu, żadnych poważniejszych mów nie było, co innego, gdy cała nasza grupka usiadła przy stoliku po wykładzie i rozmawiała. 🙂 Pan Mroziński jak i Wandaluzja czyli Juliusz Prawdzic(którego serdecznie pozdrawiam, ponieważ odprowadził mnie na dworzec i jeszcze po nim oprowadził pokazując pomieszczenia Cytadeli Pruskiej, która została wykupiona przez towarzystwo kolejowe. W jednym miejscu, gdzie jest Mcdonald, sam doszukałem się ciekawej symboliki, pod sufitem gdzie są zdobienia koloru złotego są chyba swastyki:) http://www.rekreacja.wroc.pl/img/mc_don_dw.jpg Chodzi o te zdobienia po lewej, a swastyka http://previews.123rf.com/images/maadesigns/maadesigns0711/maadesigns071100400/2153783-Illustration-of-divine-swasti–Stock-Illustration-swastika-diwali-swastik.jpg jest w takim układzie. Jakby ktoś mógł potwierdzić moje spostrzeżenia byłbym wdzięczny, ponieważ nie miałem możliwości skupienia się w pełni, towarzystwo pana Wandaluzji wywierało na mnie tremę :).) popychali ciekawe tematy, lecz jak dla mnie było mało czasu.

    
  • Tam nic nie było takiego. Przedstawiłem 3 prezentacje, które się później pojawiły jako artykuły.

    
 3. Da się powstrzymać automaty do wyszukiwania podatności w WP. Najczęściej atakowane są ogólnie znane błędy. Możliwe że szablon ma nieaktualne biblioteki, wtyczki posiadają błędy, to są najczęstsze powody dostania się do systemu. Sam w sobie WordPress jest bezpieczny. A jeśli faktycznie hacker obierze sobie za cel Twoją stronę, to nawet autorski skrypt nie pomoże, ale już automaty sobie nie poradzą. W tym przypadku raczej mówimy o Script kiddie nie hackerach 😉

   
  • Atakowany był plik .htaccess. Zabezpieczyłem go po swojemu (jestem programistą) i działa. Po prostu podmieniali jego zawartość przez jakąś dziurę na taką, że strona się nie wyświetlała.

    
 4. Jeju, wczoraj mnie to przeraziło jak trafilam na bład 500, a potrzebowałam twoich materiałów.
  Taka mała prośba: załóż sobie może fanpage na fb, żeby mieć z tobą jakiś kontakt, jak cie znowu beda atakowac.
  Bo nawet maila do ciebie nie ma.

   
  • Czytelnicy sami założyli Fanpage! Ja FB nie lubię i go nie rozumiem. Dla mnie tam wszystko poplątane. Wchodzę tam raz na kilka miesięcy, ale info mi przysyłają od Was.

    
 5. Bardzo wielu jest bardzo nie na rękę, to co można tu przeczytać i czego dowiedzieć, po co inaczej ktoś traciłby czas na przeszkadzanie i blokowanie dostępu do publikowanych tu ni epopartych niczym „wyssanych z palca beznadziejnych bredni”? Oto jak działa mechanizm, którego trybiki poruszane „mocą sprawcza” kręcą się tak jak im maszyna nakazuje. Warunek pierwszy – musisz wyłączyć sobie logiczne myślenie, najlepiej przez obrzezanie sobie mózgu… jak tu:

  http://ksiazki.wp.pl/gid,17359684,page,13,tytul,Najniebezpieczniejsza-religia-na-swiecie,galeria.html

  (…)
  Zwykła sekta?

  Z pracy Wrighta wyłania się koszmarny obraz zniewolenia i całkowitego, sekciarskiego podporządkowania. Schemat jest prosty i sformułowany już w 1955 roku przez samego Hubbarda (który, na wszelki wypadek, obstawał przy tym, że opracował go Beria): na początku należy podważyć zdolność człowieka do działania i ufania samemu sobie. Potem trzeba zniszczyć jego przywiązanie do rodziny, rozbijając wzajemne zależności ekonomiczne. Przy okazji warto umniejszyć wartość małżeństwa, a wychowanie dzieci powierzyć grupie. W efekcie, zniszczone zostają wszelkie więzy emocjonalne odczuwane przez człowieka – pozostaje tylko Kościół, który chętnie przygarnie taką wyalienowaną, socjopatyczną jednostkę.

  System wierzeń może przynosić ludziom pozytywne efekty i zmieniać ich życie na lepsze. Wielu scjentologów przyznaje, że zgłębienie zagadnień religijnych dużo im dało – wierzyli w to, co uznali za stosowne i nikomu nic do tego. Należy jednak odróżnić celowość i wybór swojej wiary od wykorzystywania, prania mózgu, zniewolenia i tuszowania łamania praw człowieka. W przypadku Kościoła scjentologów granice te są bardzo zatarte.
  (…)

  ~nihhill [przed kwadransem]
  Każda religia , która każe swoim wyznawcom wierzyć bezkrytycznie w jakieś dogmaty to robi. Watykańska robi inaczej? Tam tak samo nie ma miejsca na żadne dyskusje z przyjętymi prawdami objawionymi. To samo dotyczy islamu, judaizmu, prawosławia.

   
  • Super. Kiedyś Cię poproszę o ten cytat do jakiegoś artykułu jak nie będę mógł znaleźć. Po prostu idealne podsumowanie.

    
 6. Nie rozumiem jak w tak cudownym narodzie zagnieździła się i dobrze się ma wiara katolicka. Czasem niezmiernie się cieszę, że nie żyjemy w średniowieczu. Złość, nienawiść, a nawet czasem mam wrażenie piana zalewa mnie przez ekran. Czy Wy też macie wrażenie, że ostatnio wzrosła ilość wojujących katolików? Skąd w ludziach tyle nienawiści, choć szczycą się przykazaniem miłości? Co by kto nie powiedział to jednak Bogowie Słowian przewyższają o lata świetlne Boga katolików. Coraz częściej się zastanawiam też, że religia słowiańska to coś o wiele więcej niż religia, coś co zakrawa na filozofię. No bo zobaczcie, kult i poszanowanie przyrody (również ogromna wiedza kosmologiczna), wiedza zawarta w języku, baje i przysłowia… Trudno się w sumie dziwić, że czarna hołota za wszelką cenę chce zniszczyć wszystko co słowiańskie i niesie pamięć o naszej wspaniałej kulturze.

  Myślę, że fakt ataków hakerskich jakoś musimy przetrwać i pomyśleć ewentualnie o przeniesieniu się gdzieś.

   
  • „Zagnieździła się” tak dobrze ponieważ gdybyś liznęła trochę teologię chrześcijańską dowiedziałbyś się, że wbrew bredniom wypisywanym tutaj przez niektórych „znfcuf” katolicyzmu to jest to religia absolutnego poszanowania wolności. Bóg osądza nas za nasze czyny po śmierci a jak ktoś, na ten przykład, jest homosiem to jego brożka. Dlatego w ultra-chrześcijańskiej Rzeczpospolitej nigdy nie zakazano homoseksualizmu czy innowierstwa. Cywilizacja łacińska którą katolicyzm reprezentuje dla lubujących się w wolności jednostki społeczeństwie Słowian była zmianą jak przemalowanie pokoju z karmazynowego na czerwony. Zaś Inkwizycja, prawosławny Cezaropapizm czy inne tego typu herezje to pozostałości po pogańskim Rzymie nie mające nic wspólnego z Prawem Bożym Chrześcijan. Się to po prostu wchłonęło przez przypadek i po czasie się doszczętnie rozpuści. Zaś co do wyższości jednej religii nad drugą to się nie zgodzę. Bo trzeba zadać sobie pytanie która religia bardziej stymuluje cywilizacje – ta w której jesteśmy tylko częścią przyrody i świata czy ta w której jesteśmy Panami Ziemi?

    
   • Ale we WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH KATOLICKICH KRAJACH już homoseksualizmu i innowierstwa zakazano?!? A że w Polsce nie chciano zakazać, to papież uznał, że należy zlikwidować takie państwo. Aneksji finalnie dokonało Cesarstwo Rzymskie w 1795 roku. Coś Ci się potentegowało troszku.

     
  • Bo Słowianie nie mieli religii, tylko wiarę. Wiara która była i jest nadal transmiterem wiedzy. A religia tylko pokazuje nam dogmaty stworzone przez ludzi, której nie można podważać.

    
   • Tak jest Tomassus.
    To jest ten problem z nieumiejętnością oddzielenia religii od wiary. Tego, że religia to system bezdyskusyjnych, objawionych dogmatów, których się trzymać trzeba jak pijany płotu. 😀

     
 7. Osobiście nie sądzę żeby te ataki hakerskie przeprowadzali katolicy. Moim zdaniem Słowianie mają o wiele bardziej zaciekłych wrogów o całkowicie innym etnosie. Jak już kiedyś pisałem poznanie prawdy o przedchrześcijańskiej Polsce wcale nie musi oznaczać odrzucenia chrześcijaństwa.

   
  • Zarazę pustynną należy odrzucić bezwzględnie, albowiem to ona jest przyczyną, podstawą i drogą do wszelkich niepowodzeń i zniewolenia Słowian. Kto chce pielęgnować tę zarazę, proszę bardzo, droga otwarta do Watykanu.

   „(…) ostatnio wzrosła ilość wojujących katolików (…)”
   To znak czasu. Ich aktywa maleją, zatem i agresywność wzrasta.
   To przysłowiowe wciąganie za nogi jednostek wybitnych do narodowego szamba nie jest właściwie polskie, lecz katolickie. Chciano, nam Polakom, wmówić tę cechę, lecz ona nie nasza. Niewolniczo-watykańska. Tak indoktrynuje się niewolników, aby zapobiec buntom. Niewolnik pilnuje niewolnika, aby się nie wychylał.
   Ludzie myślący inaczej objawjają katolikom, że są niewolnikami, czego katolicy znieść nie mogą, a i wyzwolić się również.
   Wieści to koniec katolickiej niewoli, albowiem myślących przybywa, zaczadzonych ubywa.

   SŁAWA NASZYM SŁOWIAŃSKIM PRZODKOM !!!

    
   • Ciągle słyszę ,że chrześcijanie wierzą w żydowskiego Boga a Jezus był Żydem. No tak ale kiedy ten naród żydowski powstał albo raczej został utworzony przez Boga ? Czy Adam i Ewa byli Żydami ? No chyba raczej nie i nikt ze starożytnego przedpotopowego świata ,który istniał niecałe 2000 lat też raczej nie. A przecież Bóg był również ich Bogiem. Po potopie ile jeszcze żyło pokoleń aż do czasów Jakuba ,który jest protoplastą narodu izraelskiego ? Bardzo wiele. Czy Bóg był Bogiem tych ludzi ? Oczywiście ,że tak. Zresztą na początku był tylko jeden naród i jeden język. Bóg utworzył wtedy wiele języków i wiele narodów przy wieży Babel. Jak wtedy podzielił tak znowu zjednoczył wszystkie narody w jeden naród „duchowy Izrael” w Jezusie Synu Bożym. Następnie pytania : Czy Abraham był Żydem ? Oczywiście ,że nie ; mimo ,że jego wnuk był początkiem tego narodu. Abraham jest duchowym ojcem wielu narodów a ich liczba jak piasek morski. Tak naprawdę o narodzie izraelskim (nawet nie wiem czy żydowskim) można mówić dopiero po wyjściu z Egiptu. Po co Bogu był potrzebny taki naród ? Moim zdaniem po to aby w tym narodzie mógł przyjść Zbawiciel całej ludzkości Jezus ,Syn Boży. Syn Boży jak wiemy istniał od zawsze a w ciele ludzkim przebywał tylko właściwie przez krótki czas. Owszem Maryja była jego cielesną matką ( jeszcze jeden powód do chluby dla Żydów i dla całej ludzkości ) ale u Żydów dziedzictwo liczyło się po Ojcu ,a jak wiemy Ojcem Jezusa jest sam Bóg. Całe tysiąclecie naród żydowski był przygotowywany przez Boga na przyjęcie Zbawiciela. Oczywiście Bóg mógł wybrać każdy inny naród tym bardziej Żydzi powinni być dumni ,że to akurat im przyszło w udziale. Czy są oni dumni ? Jakoś nie zauważyłem. I tak się stało. Przyszedł na świat Mesjasz , przekazał swoją naukę i prawo swoim wybranym z narodu żydowskiego i umarł na krzyżu za całą ludzkość. Potem jego wybrani z narodu żydowskiego upowszechnili naukę o zbawieniu całemu światu i właściwie szczególna rola Żydów na tym się skończyła. Odtąd narodem wybranym są wszyscy chrześcijanie ,również z narodu żydowskiego o ile chcą do tego narodu wybranego należeć. To potwierdzone jest w Ewangelii (IP 2 ,9-12) Cytuję : ” (9) Ale wy jesteście rodem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem nabytym, abyście rozgłaszali cnoty tego, który was powołał z ciemności do cudownej swojej światłości; (10) wy, którzy niegdyś byliście nie ludem, teraz jesteście ludem Bożym, dla was niegdyś nie było zmiłowania, ale teraz zmiłowania dostąpiliście. (11) Umiłowani, napominam was, abyście jako pielgrzymi i wychodźcy wstrzymywali się od cielesnych pożądliwości, które walczą przeciwko duszy; (12) prowadźcie wśród pogan życie nienaganne, aby ci, którzy was obmawiają jako złoczyńców, przypatrując się bliżej dobrym uczynkom, wysławiali Boga w dzień nawiedzenia. „. MAM NADZIEJĘ ,ŻE SIĘ NIE POMYLIŁEM. JAKBY TAK BYŁO PROSZĘ MNIE POPRAWIĆ.Wszak jestem tylko człowiekiem.

     
     • Nie wiem, czy pijesz do obrzezania, a jeśli tak, no to niech ci może jakiś wyznawca pustynnej tradycji odpowie, jak to z tym bywało. Ja rzucę tylko taki tekst, że podobno pierwsze oficjalne obrzezania (hebrajskich?/izraelskich? siusiaków, a nie gardeł), to nastąpiło wtedy, gdy tzw. Jozue i jego rzeźnicy, po 40 latach łażenia po Pustyni Synajskiej, gotowali się do pierwszego podstępnego napadu na niczego się nie spodziewającą autochtoniczną ludność, zamieszkującą tereny za górą Nebo… gdzie rzekomo zmarł tzw. Moses.

      http://biblia-online.pl/biblia,biblia,warszawska,ksiega,jozuego,rozdzial,5,wers,13,1403,6,1,t.html

      Biblia: Biblia Warszawska: Księga Jozuego 5,13

      Obrzezanie młodego pokolenia Izraelitów

      5:1 Gdy tedy usłyszeli wszyscy królowie amorejscy, mieszkający po tamtej stronie Jordanu na zachodzie, i wszyscy królowie kananejscy nad morzem, że Pan wysuszył wody Jordanu przed synami izraelskimi, aż się przeprawili, zwątpiło ich serce i nie mieli już odwagi wobec synów izraelskich.
      5:2 W tym czasie rzekł Pan do Jozuego: Zrób sobie krzemienne noże i obrzeż synów izraelskich po raz wtóry.
      5:3 I zrobił sobie Jozue noże z krzemienia, i obrzezał synów izraelskich na wzgórzu Aralot.
      5:4 A oto powód, dla którego Jozue ich obrzezał: cały lud rodzaju męskiego, który wyszedł z Egiptu, wszyscy wojownicy, zmarli w drodze na pustyni, po wyjściu z Egiptu.
      5:5 Cały zaś lud, który wyszedł, był obrzezany, ale ludu, który urodził się w drodze na pustyni, po wyjściu z Egiptu, nie obrzezano.
      5:6 Gdyż przez czterdzieści lat szli synowie izraelscy przez pustynię, aż wymarł wszystek lud, wojownicy, którzy wyszli z Egiptu, gdyż nie usłuchali głosu Pana; Pan bowiem przysiągł im, że nie da im oglądać ziemi, którą przysiągł Pan ich ojcom, że nam ją da, ziemię opływającą w mleko i miód.
      5:7 Ich to, synów, których wzbudził na ich miejsce, Jozue obrzezał, bo byli nieobrzezani, albowiem w drodze ich nie obrzezano.
      (…)

      Dopisek.
      Logika sypie się z całego tego pustynnego źródła, jak piasek ze starego sandała, ale szczególnie ten tekst, albowiem powala mnie nią na kolana 🙂

       
     • co do szczegółów, to to nie mogło być pierwsze obrzezanie, bo piszę, że poprzednicy też byli obrzezani…

       
     • Siusiaków na pustyni nie myli i paskudztwo się w nich zalęgło. I tyle.
      Siusiaki myć trzeba, pustynne barany, bo Jehowa skórkę obciąć każe zardzewiałą żyletką.

       
     • Nie można czegoś robić, jeśli się nie istnieje…

      Nie ma żadnych dowodów, ani na tzw. niewolę egipska, ani na 40 lat łażenia ok. 600.000 luda po małej pustyni, ani na tzw. zdobycie tzw. ziemi obiecanej, ani na mury Jerycha, ani na monoteizm Kananejczyków do czasu przyjścia tam jakichś ludzi, co to ich Cyrrus z Babilonu wypuścił w tzw. 538pne…

      Ezechiel jako pierwszy, jako tako poskładał wszystkie te skradzione innym ludom historyjki do kupy w jedną niespójną i nielogiczną całość i tak już poszło… Rzezie prawdziwe zaczynają się właśnie od rzeźników Ezechiela, wcześniej to tylko krwawa propaganda i kłamstwo, takie mitomaństwo…

      http://www.psychiatria.pl/porada/czym-jest-mitomania/3692.html

      Mitomania, pseudologia bądź zespół Delbrücka definiowana jest jako występująca przejściowo bądź trwale choroba psychiczna. Została opisana przez Antona Delbrücka i związana jest z patologiczną skłonności do mówienia nieprawdy, wymyślania i opowiadania różnych historii, które nigdy nie miały miejsca. Osoba dotknięta mitomanią nie jest w stanie odróżnić prawdy od wymyślonych w danym momencie historii.

      Objawy i przebieg

      Dotyka ona dzieci (chęć przezywani przygód podobnych w bajkach) ale także młodzież i osoby dorosłe (związana jest z faktem, rozmijania się i nie akceptowania rzeczywistości otaczającej ww. osoby).

      Przyczyny, przebieg i objawy

      Przyczyn mitomani jest kilka a co ważne trwają nadal badania nad tą patologiczna skłonnością do kłamania i przekłamywania rzeczywistości.

      Jedną z przyczyn mogą być dziedziczne (wrodzone) skłonności psychopatyczne, inną przebyte bądź toczące się choroby mózgu, chęć zwrócenia na swoja osobę uwagi innych osób a także trudne bądź traumatyczne dzieciństwo. Mitomania często dotyka osoby o usposobieniu histerycznym, rozchwiane emocjonalnie oraz o zmiennym nastoju.
      (…)

       
    • Czy znowu mamy na tapecie nawracacza?
     Na cóż nam te pustynne teksty?
     Czyż nie Watykan jest właściwy miejscem do wygłaszania tych wątpliwych mądrości?
     POPRAWIAĆ NIE MA CZEGO, ŚMIETNIK JEST WŁAŚCIWYM KU TEMU MIEJSCEM!!!

      
     • Panie Adamie nie jest moją intencją nawracanie kogokolwiek , ale chyba wolna dyskusja i trochę wiedzy nikomu nie zaszkodzi.

       
     • Tę pustynną zarazo-wiedzę, coraz to różni nawracacze kotoliccy nam próbują sprzedawać. Tu o wiedzy słowiańskiej jest dyskusja, nie o wiedzy pustynnej. Nic nam do niej. Przez 1050 lat z okładem dręczono nas Słowian tą pustynną zarazą. Chyba już dosyć baśniuszek Jehowych i ich synów akrobatów, co to jednocześnie swymi ojcami byli.
      Komu cni się ku tej wiedzy, są inne stosowne ku temu sieciopisy. Tam nawet głaszczą za tę wiedzę. Tu widać, raczej nie.
      Nie moje jedynie to zdanie, co również widać.

       
     • P.s.
      „(…) ale chyba wolna dyskusja i trochę wiedzy nikomu nie zaszkodzi.(…)”

      Ten niby niewinny podstęp wielokrotnie wykorzystywany, co nie co się sprał i opatrzył.
      Czy nie ma już pomysłów na tę nowa ewangelizację? Może coś tym razem o ufo wypali?

       
    • Między zapisanymi baśniuszkami judo – romajskimi, a czynami jest przepaść ogromna.
     Pisać można wszystko, skóra i papier cierpliwe. Czyny wasze świadczą zupełnie inaczej, z chciwości chora społeczności.

      
     • „(…)Czy Abraham był Żydem ? Oczywiście ,że nie (…)”
      Oczywiście był Chńczykiem, mieszkał w Łodzi i na nazwisko miał Mojszewicz.

      Tu jest ten sprytny, nowy pomysł na nową ewangelizację.
      „Ci wszyscy nie byli Żydami”.
      Za chwilę usłyszymy, że właściwie byli Słowianami, więc, o co wam Słowianie właściwie chodzi?
      „Jeśli to faktycznie byli to Słowianie, to i chrześcijaństwo jest waszą religią, której się trzymać powinniście”.
      Niezbadanie pokrętne są drogi i pomysły watykańskie.
      Cóż jeszcze można wymyśleć, aby ogłupic ludzi?

       
  • Hehehe… To przecież oczywiste, że to Marsjanom zależy, żeby wszystko tu na Słowiańskiej Ziemi, pozostało po ich „staremu”… 😉

   Wiedza niesie z sobą wielu bólu… Nieliczni umieją spojrzeć prawdzie w oczy i wziąć na swoją klatę, to co z tego wynika… a wynika oczywista bardzo nieładna oczywistość, której rozumnym umysłom tłumaczyć nie trzeba, a na nie rozumnych czasu szkoda, bo ci prędzej sobie rękę odgryzą, niż się puszczą pustynnej mai…
   Oni się boja czarnej czeluści i zwłaszcza dla kasy do ostatka kurczowo będą się trzymać czegokolwiek…

   Dlatego nie boję się o nagłe „nawrócenia” na Słowiańszczyznę… milionów , czy nawet dziesiątek tysięcy uśpionych Słowianek i Słowian… ale z każdym dniem jest nas Przebudzonych coraz więcej… bo wyznawcy pustynnej tradycji, sami z siebie robią dla nas nieocenioną robotę… pokazują prawdziwe oblicze tego czegoś, co nas napadło, morduje i niszczy do dziś… i to wystarczy… 🙂 Szkoda tylko, że nie można tego czegoś zniknąć jednym potężnym zaklęciem…

   No cóż… nic samo się nie zrobi… Trudźmy się więc nadal, bo i tak jak te kamienie toczymy się z górki! Już jutro zacznie się Wiosna i Nowy Słowiański Rok 7524…

   ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SŁOWIANKOM I SŁOWIANOM!!!

   SŁAWA TWÓRCZYNI/TWÓRCY WSZECHŚWIATA I WSZYSTKIM JEJ/JEGO PRZEDSTAWIANIOM!!!
   SŁAWA NASZYM SŁOWIAŃSKIM PRZODKOM!!!
   SŁAWA NASZEJ PRADAWNEJ SŁOWIAŃSKIEJ TRADYCJI!!!

    
   • Kamil nic nie pisze o religii, ale przedstawiona wiedza przekłada się na wiarę, bo tych co zrozumieli chociaż troszeczkę filozofię przodków zupełnie inaczej patrzą na słowianowierców, rodzimowierców i innych innowierców politeistycznych.

    Szkoda że treści nie trafiają do naprawdę dużego grona Polaków, bo takie materiały powinno przeczytać 15 mln osób minimum.

     
    • Nie od razu Kraków zbudowano… Nic sobie nie obiecujmy, a nigdy się nie zawiedziemy!

     http://vrinda.w.interia.pl/pra/periodyki/ceto/ceto05/tematy.html

     Kryszna przed bitwą na polu Kurukszetra nauczał Arjunę, żeby pracował jak najlepiej umie i nie oczekiwał nagrody… Uważam, że jest w tym wiele racji…

     Przebudzenie przyjdzie samo, w następstwie także naszych (mocno w to wierzę) bezinteresownych działań, bo bardzo ciężko jest powstrzymać lub odwieść bezinteresownego człowieka, od celu jaki sobie wyznaczył…

     Przekupstwa, pochlebstwa i kadzenia, kłamstwa, manipulacje… zwyczajnie nie skutkują… bo kto bezinteresownie pracuje, ten nie oczekuje nagrody. Ja już swoją nagrodę otrzymałem. To może być jak wirus zaraźliwe… ale nie musi… Podobno i tak wszystko jest zapisane w gwiazdach… 🙂

     Należy pilnie „oszczyć oszcza” i nie zamarudzać! Jeśli nasza pracę zrobimy dobrze… następne pokolenia Słowianek i Słowian nigdy nie zapomną nam, tego co teraz dla nich właśnie robimy… Jeśli to jednak spartolimy, może już nikt nie będzie miał czego pamiętać… Ciśnienie jest spore i rośnie… dlatego trzeba pompować jeszcze mocniej!!!

     Musimy być trochę jak nasi pustynni prześladowcy, bo musimy nauczyć się GŁOŚNO DRZEĆ NASZE NIEWYPARZONE SŁOWIAŃSKIE GĘBY!!! ODDAWAJ!!! ODDAWAJ!!! ODDAWAJ!!!… CO NASZE, CO NAM I NASZYM PRZODKOM SIŁĄ I PODSTĘPEM ZRABOWAŁEŚ I WYPIERDALAJ DO SIEBIE NA PUSTYNIE, BO NIC MNIE JEDEN Z DRUGIM NIE OBCHODZISZ, ANI TY ANI TA TWOJA ZAKŁAMANA PUSTYNNA TRADYCJA!!!

     SŁAWA SŁOWIAŃSZCZYŹNIE I JEJ PRASTAREJ TRADYCJI I WIEDZY!!!

      
     • Szkoda że do ludzi to tak ciężko trafia, nawet jak im się krzyknie w ucho. Bo jeżeli o tym nie usłyszą w TV, to stwierdzają że to brednie i jeszcze cię od faszystów będą przezywać.

      Mnie ostatnio coś takiego spotkało. Ale nie poddaję się 😀

       
     • @ Tomassus
      Takie wyzwiska są typowe dla polakatoli. Faszysta lub komuch, innych nie znają. Zatem, jak ich należałoby nazywać?

       
  • Kto to robił, nie dowiemy się nigdy. Jednak ktoś to robił… i po coś było mu to potrzebne 🙂

    
 8. Kolejny sabotaż, czyli 25 lat niekończących się sukcesów! 😉 Neverending story?

  http://biznes.onet.pl/w-miescie-eurosierot/ppk8ve

  ~Wiarus. : Holokaust Polski trwa. Trwa wyrzucanie polskiej ludności z ojczystego kraju. A takie artykuły, jak ten powyżej, „reklamują” ten proceder, stwarzając wrażenie, że „tam gdzieś” jest cudownie. Narodzie Polan, Piastów , Lechici – obudźcie się wreszcie. Otwórzcie i przetrzejcie oczy. Wyrzućcie z domów swoich najwększych wrogów – telewizory i podkasajcie rękawy. Niedługo będziecie starzy, a wasi wnukowie powiedzą wam, że musza was utrzymywać. Z którego, kraju obecnie wyjeżdża tyle ludzi? Jaki jest w tym cel? Po co buduja w Polsce tyle dróg, rond, biurowców i budynków mieszkalnych, które stoja puste? Czekają na kogoś oczywiście. Na kogo? Pomyślcie. Na tych, którzy niedługo przyjdą tutaj i będą tu po was w swojej nowej ojczyźnie. Już mają wydane paszporty i tylko czekają na sygnał.

  ~kwinto : Polska stała się krajem urzędników i kleru, to są ludzie którzy dzisiaj żyją w Polsce jak pączki w maśle. Emigracja zarobkowa jest zbawieniem dla kolejnych rządów, to tym Polakom rządzący zawdzięczają to że ludzie jeszcze nie wyszli na ulicę, to emigranci pomagają utrzymać rodziny w kraju, to emigranci zostawiają ogromne pieniądze wracając, robiąc zakupy budując własne domy mieszkania itd. Nie lubię narzekać ale ostatnio funduje się obywatelom kontrole, kary, mandaty, podatek od podatku opłaty od wszystkiego. Policja i urzędy skarbowe w poufnych notatkach mają nakaz bezwzględnego karania za najmniejsze nawet wykroczenie jak nie ma za co to trzeba coś znaleźć. Urzędnicy trwonią publiczne pieniądze bez opamiętania a co najgorsze bez żadnych konsekwencji, urzędnik za nic nie odpowiada, urzędnik może wykończyć przedsiębiorce, obywatela i pomimo jego winy nie ponosi żadnych konsekwencji. Szkoda zresztą czasu.

  ~koniecPO : Urodziłam się i mieszkam w Radomiu. Widzę,jak sytuacja w tym mieście pogarsza się z roku na rok. Brak pracy,brak perspektyw. To miasto umiera. Mam tu rodzinę,przyjaciół,prowadzimy z mężem firmę. Nie chcielibyśmy wyjeżdżać,ale pewnie będziemy do tego zmuszeni. Pracujemy ciężko,ale państwo wyciska z małych firm pieniądze jak sok z cytryny. Pracujemy praktycznie na ZUS i US. Biedronki na każdym rogu ulicy niszczą lokalny rynek. Nikt nie rozumie,że jeśli nie da zarobić sąsiadowi,to sam też nie zarobi,bo wszyscy jesteśmy od siebie zależni. Jest naprawdę źle,coraz gorzej,ale taka sytuacja dotyczy nie tylko nas w Radomiu. Dałam Polsce ostatnią szansę:wybory. Jeśli coś się zmieni,jeśli zmieni się prezydent,a potem rząd i zacznę widzieć poprawę,zostaniemy. Jeśli PO zostanie przy władzy i dalej będzie nas niszczyć,robić z nas niewolników,wyjedziemy. Chociaż serce będzie bolało.

  ~tomek_p do ~Oli: jakie bzdury o PiS-ie? Oni mieli jakiś program? Przypomnę tylko, że ministrem finansów, który przeprowadzał reformy w ich rządzie byłą Gilowska, czyli baba wywalona z PO za nepotyzm. Tak wyglądał ten sztab ludzi-ekspertów co to mieli zmieniać Polskę. Ja mam to „szczęście”, że mieszkam w Ostrołęce, czyli mieście od lat rządzonym przez PiS, to co tutaj się dzieje to jakaś totalna porażka, upychanie ziomków na etatach w UM czy spółkach miejskich, przetargi wygrywane przez firmy kolegów. W swoim pierwszym programie wyborczym prezydent Kotowski obiecywał wspieranie polskich sklepów osiedlowych, po wyborach zafundował tym ludziom konkurencję w postaci kilku nowych biedronek i innych chińskich sklepów.
  Gdy tylko coś nie pasuje piswoskiej władzy w O-ce, to zaczyna się gadanie, ze wszystkiemu winne PO. Oni niczym się nie różnią od miłościwie nam rządzących.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *