Mit drugiej wojny światowej

Ten artykuł powstaje jako zemsta za zablokowanie mojego artykułu o holokauście (tutaj jego wznowienie: Holokaust – blokada).

Z tego artykułu dowiesz się, że:

 • W szkole Cię okłamano: To nie Stalin wymyślił, że Polska będzie komunistyczna, a USA.
 • USA planowało, by Polska była częścią ZSRR (jak np. Litwa czy Ukraina).
 • W szkole Cię okłamano: Na konferencjach w Teheranie, Jałcie i Poczdamie nic nie ustalano, a już na pewno nie ustalano, że Polska będzie w obozie wschodnim.
 • W szkole Cię okłamano: To nie Izrael powstał w konsekwencji Holokaustu, a Holokaust wymyślono po to, by powstało państwo Izrael.
 • W szkole Cię okłamano: To nie atak na Pearl Harbor spowodował przystąpienie USA do wojny, a USA planowało udział w wojnie wcześniej. Pearl Harbor to tylko pretekst sprowokowany przez USA.
 • USA zaplanowały światowy komunizm jeszcze przed wojną, dlatego teraz prawie cały świat jest komunistyczny.
 • USA zaplanowały rozbrojenie społeczeństw, by zapobiec buntom, dlatego w większości państw świata posiadanie broni jest nielegalne. Posiadać broń po wojnie mogły tylko USA, BCN/UK i ZSRR. W efekcie wynalezienia broni atomowej, układ ten zmodyfikowano. Po prostu uznano, że Ci co nie posiadają takiej broni w konsekwencji są zdemilitaryzowani.

Nie będę tu knuł różnych teorii spiskowych, bo po co. Dowody są jawne, tylko po prostu przemilczane. Nie dowiesz się o nich w szkole, gazecie czy telewizji. Po prostu tak, jak do polskich kronik, tak i do amerykańskich bibliotek nikt nie zagląda.

Komu zależy na prawdzie, może wybrać się do Biblioteki Kongresu USA i odszukać tam tzw. Mapę Maurycego Gomberga (Żyda z pochodzenia). Komu nie chce się chodzić, może tę mapę obejrzeć online na stronie Library of Congress (www.loc.gov). A link do samej mapy to: https://www.loc.gov/resource/g3200.ct001256/.

Mapa nazywa się: Outline of Post-war new world map (Schemat powojennej mapy nowego świata).

Aleosohozi?

Dlaczego ta mapa jest tak ważna? Otóż mapa powstała około października 1941, a opublikowano ją 25 lutego 1942. Na mapie widnieje data publikacji (25 lutego 1942) oraz pieczątka „COMPLETED OCTOBER 1941”.

No i co to ma do rzeczy?

Otóż to, że:

 1. Powstała PRZED atakiem na Pearl Harbor (7 grudnia 1941)!
 2. Powstała PRZED powstaniem tzw. Endloesung den Judenfrage (Ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej) (20 stycznia 1942). Z Wikipedii: „Wykonywanie tego zbrodniczego planu rozpoczęło się w tym obozie na wiosnę 1942 r.”
 3. Powstała kiedy Niemcy i Japończycy wygrywali wojnę. Zaczęli przegrywać dopiero w zimie 1942-1943.

Europa 1942

Co z tego wynika?

Pewnie pamiętacie szkolną propagandę, że biedne USA zostały wciągnięte do wojny przez złych Japończyków, którzy zaatakowali bazę biednych Amerykanów, więc Amerykanie musieli przystąpić do wojny przeciwko Japonii, a później Hitler wypowiedział wojnę USA. Otóż z mapy Gomberga wynika, że USA już w październiku 1941 planowały, że będą brać udział w wojnie. Mało tego wiedziały już, że będą walczyć przeciw Niemcom i Japonii. A do tego wiedziały już, że wygrają.

Mapa Gomberga

Na mapie wyraźnie widać, że zaplanowano istnienie tylko 16 powojennych państw. Wśród tych państw nie ma np. Polski, Niemiec czy Francji, ale jest… Izrael! Na mapie nazywa się on Hebrewland i zajmuje terytorium współczesnego Izraela, Jordanii/Palestyny i skrawków Arabii Saudyjskiej czy Syrii. Jak to się ma w takim razie do retoryki, że państwo Izrael powstaje dlatego, by Holokaust nigdy się nie powtórzył? Holokaust zaczął się na wiosnę 1942 (czyli już po powstaniu mapy) i dotyczył przede wszystkim Słowian (ponad 1/3 ofiar) i Chińczyków (prawie 1/3 ofiar), Żydów w holokauście zginęło stosunkowo niewielu (1-2mln z 73mln, w tym Słowian 30 mln – szczegóły w artykule o Holokauście).

To nie koniec państw żydowskich na mapie. Otóż Mandżuria (dziś Chiny) według mapy miała zostać wcielona do ZSRR, ale część tej Mandżurii miała zostać Birobidżańskim Dystryktem Żydowskim! (Zobacz też: Birobidżan)

Na mapie wyraźnie również widać Stany Zjednoczone Ameryki Południowej (obecnie Unia Narodów Południowoamerykańskich), Stany Zjednoczone Europy (obecnie Unia Europejska), Unię Republik Afrykańskich (obecnie Unia Afrykańska), Sfederowane Republiki Arabskie (obecnie Liga Arabska).

Z ciekawszych smaczków najbardziej zwracają uwagę: Kanada i Ameryka Środkowa w USA, Indonezja w BCN/UK (w tym czasie podlegała pod Holandię), Iran i Mongolia w ZSRR (rewolucja islamska nastąpiła tam dopiero w 1979 r.), Niemcy, Włochy i Japonia to strefy kwarantanny odpowiednio ZSRR, Unii Europejskiej i USA. Niepodległe: Turcja, Grecja czy Irlandia. Europejska część Turcji w ZSRR. Ciekawe są też Kuryle leżące w ZSRR!!! A to z ich powodu Rosja i Japonia są nadal w stanie wojny (Rosja zajęła je dopiero we wrześniu 1945).

Co ciekawe, nie przewidziano rozpadu Hindustanu (na Indie, Pakistan, Bangladesz itd.) czy powstania ASEAN (na mapie rozdzielone między Chiny i BCN/UK).

Na mapie widać wyraźnie, że USA planowały Polskę jako jedną z sowieckich republik z obwodem królewieckim po stronie polskiej, ale zachodnimi ziemiami po stronie niemieckiej. Nie planowano też rozdziału Niemiec i Austrii. Tak, więc pitolenie o złym Stalinie i dobrym wujku Samie (w tym kontekście) jest wyssaną z palca propagandą.

Wywołanie ataku na Pearl Harbor

Ach te biedne USA, prawda? Tyle okrętów, tyle samolotów i tyle żołnierzy zamordowanych bestialsko przez Japończyków… Hollywood jest bezwzględne… ale po kiego grzyba Japończyki miałyby ten Pearl Harbor atakować? Przecież to jasne jak słońce, że przegrają, prawda? Byli niespełna rozumu, czy jak?

Otóż odpowiedź jest i prosta i skomplikowana na raz… tą odpowiedzią jest geografia… generalnie jest to temat na zupełnie inny wykład/artykuł. W skrócie: Japońce dokonały samobójczego ataku na USA z dokładnie takiej samej przyczyny z jakiej Niemce zaatakowały ZSRR. Embargo i blokada morska.

W wielkim skrócie:

Świat dzieli się na jeden superkontynent (Eurazja i Afryka) i wyspy okalające (większe nazywane są dla prestiżu kontynentami). Dzieciom naszym nawet się wciska, że Europa to oddzielny kontynent, a przecież to półwysep. Gdyby to był kontynent to Hindustan i Turkoarabia też powinny być kontynentami, bo też są oddzielone od Azji tak samo jak Europa. Ale propaganda to propaganda i albo się pewnie rzeczy widzi, albo jest się lemingiem :).

Kontrolę nad światem ma ten, kto rządzi superkontynentem. Ten superkontynent dzieli się na tych co mają brzeg i tych, co nie mają brzegu. Ci co mają brzeg – kontrolują morza. Ci co nie mają brzegu – kontrolują lądy i powietrze (bo latać trzeba nad nimi). Transport morski jest najtańszy na świecie i to kilkukrotnie albo kilkudziesięciokrotnie od każdego innego – czyli ten kto kontroluje morze, ten ma kasę. Najbogatszym krajem świata zawsze będzie potęga morska i ona zawsze rozdaje karty:

Kolejno odkąd znamy historię:

 1. Sumerowie
 2. Egipt
 3. Grecja
 4. Rzym
 5. Arabia
 6. Francja
 7. Anglia
 8. USA
 9. ~Chiny

Wszystkie pozostałe państwa na brzegu muszą się dostosować do mocarstwa morskiego, bo jak nie, to się nakłada embargo (blokuje wybrzeże) i mają pozamiatane, aż się nie dostosują. Które z nich zostanie potęgą decyduje również geografia np. Klimat, Demografia itd.

Państwa bez brzegu lub odcięte cieśninami rządzą się innymi prawami. One zawsze są biedniejsze, ale mają podstawową zaletę – nie można im narzucić embargo – idealny przykład: Rosja. Możesz nałożyć im embargo na wszystko, ale ich to nie rusza, bo i tak są biedni i i tak sobie poradzą. Embargo na taki kraj jak Francja spowodowałby jego bankructwo praktycznie natychmiastowe. Rosja, Kazachstan czy Turkmenistan przeżyją nawet jak wstrzymasz z nimi handel całkowicie, bo one po prostu z handlu nie żyją. Z tego też wynika, że wszystkie centra finansowe świata położone są w zasadzie nad morzem: Londyn, Nowy Jork, Tokio, Pekin, Sydney, Rio de Janeiro itd.

W efekcie – w przypadku wojny między państwami morskimi nie ma znaczenia ilość czołgów. Tylko statki się liczą. Co z tego, że masz milion czołgów, jak żarcie/ropa/złoto nie przypłynie? A jak nimi się dostaniesz do wroga skoro on ma więcej statków? Sterowcem przewieziesz?

W drugiej wojnie światowej, co z tego, że Niemcy miały czołgi i armie jak na morzu królowała Wielka Brytania i mogli jej naskoczyć. Nie przewiozą czołgów na wyspę, bo zostaną zatopione, stąd cyrki z rakietami. Kiedy Wielka Brytania zrobiła embargo na Niemcy, te musiały zaatakować ZSRR, by mieć dostęp do surowców. Nie ma bata.

Amerykanie wiedzieli, że jeśli nałożą embargo na Japonię, to ma ona zasadniczo dwa wyjścia:

 1. Poddać się
 2. Zaatakować USA

W obu przypadkach USA wygrywa, więc postanowiło wprowadzić embargo. Z Wikipedii:

„The United States embargoed scrap metal shipments to Japan and closed the Panama Canal to Japanese shipping.[7]

„The U.S. froze Japanese assets on July 26, 1941, and on August 1 established an embargo on oil and gasoline exports to Japan.[11][12] The oil embargo was an especially strong response because oil was Japan’s most crucial import, and more than 80% of Japan’s oil at the time came from the United States.[13]

W skrócie: ponad 80% ropy w Japonii pochodziło z USA. 26 lipca 1941 USA zamroziło japońskie środki, a 1 sierpnia nałożyło embargo na ropę. Jakiś czas Japonia negocjowała, ale negocjacje nie przyniosły rezultatu, a Amerykanie celowo zostawili Pearl Harbor odsłonięte, by je zaatakować (by mieć pretekst do wojny). Nie trzeba było długo czekać: 7 grudnia 1941 doszło do zaplanowanego przez USA ataku. Amerykanie nawet odebrali informacje od szpiegów, że atak nastąpi, ale nic nie zrobili:

Wikipedia: „Only one message from the Hawaiian Japanese consulate (sent on 6 December), in a low level consular cipher, included mention of an attack at Pearl; it was not decrypted until 8 December.[54]

Atak na Pearl Harbor był już planowany wcześniej:

Wikipedia: „In 1924, General William L. Mitchell produced a 324-page report warning that future wars (including with Japan) would include a new role for aircraft against existing ships and facilities. He even discussed the possibility of an air attack on Pearl Harbor, but his warnings were ignored. Navy Secretary Knox had also appreciated the possibility of an attack at Pearl Harbor in a written analysis shortly after taking office. American commanders had been warned that tests had demonstrated shallow-water aerial torpedo attacks were possible, but no one in charge in Hawaii fully appreciated this.”

No to jak? Biedne Amerykany zostały zaatakowane i MUSIAŁY przystąpić do wojny, czy może Amerykany planowały przystąpić do wojny, ale potrzebna była wersja dla podręczników. No bo jak to tak, wojna bez obrony demokracji?

Globalny Socjalizm

Jak jeszcze nie macie dość, to pod mapą można znaleźć bardzo ciekawe dalekosiężne plany dla świata.

Przypis zaczyna się od standardowego pitolenia o miłosierdziu USA czyli: My USA, we współpracy z naszymi sojusznikami…

 1. W punkcie piątym jest napisane, że wszystkie państwa poza USA, BCN/UK i ZSRR zostaną po wojnie zdemilitaryzowane.
 2. W punkcie szóstym jest napisane, że po wojnie nastąpi ~Pax Americana.
 3. W punkcie siódmym jest napisane, że cała zachodnia półkula będzie pod całkowitą kontrolą USA.
 4. W punkcie dwunastym jest napisane, że wszystkie państwa mają się wyrzec kolonii i wysp strategicznych (oczywiście poza USA, BNC/UK i ZSRR)
 5. W punkcie piętnastym jest napisane, że powstanie Światowa Liga Narodów (obecnie ONZ).
 6. W punkcie szesnastym jest napisane, że powstanie Sąd Światowy (obecnie Rada Bezpieczeństwa ONZ oraz Trybunały w Hadze i Kuala Lumpur)
 7. W punkcie osiemnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Europy (obecnie mamy zdemilitaryzowaną Unię Europejską)
 8. W punkcie dziewiętnastym jest napisane, że powstaną Zdemilitaryzowane Stany Zjednoczone Skandynawii (dziś są częścią UE/UZE)
 9. Punkt dwudziesty szósty wymiata i mówi wprost: Teren ziemi świętej antycznych Hebrajczyków znany dziś jako Palestyna i Transjordania (…) ze względów historycznych i BEZWGLĘDNEJ KONIECZNOŚCI ZŁAGODZENIA POWOJENNEGO PROBLEMU UCHODŹCÓW będzie zjednoczony jako zdemilitaryzowana niepodległa republika hebrajska. – Wyraźnie zakładano emigrację Żydów do Palestyny z powodu Holokaustu, który jeszcze się NIE ZACZĄŁ!
 10. W punkcie trzydziestym trzecim jest napisane, że imigracja z Niemiec, Japonii i Włoch na zachód zostanie wstrzymana.
 11. W punkcie trzydziestym czwartym jest napisane, że Nadrenia i Prusy Wschodnie (województwo Warmińsko Mazurskie i obwód królewiecki) zostaną opróżnione z Niemców i permanentnie zdegermanizowane. – Co faktycznie się stało!
 12. W punkcie trzydziestym piątym – dedykowanemu pani Eryce Steinbach – jest napisane, że wszystkie osoby narodowości niemieckiej, włoskiej i japońskiej zostaną permanentnie wypędzone z podbitych terenów, a ich majątki skonfiskowane na poczet reparacji wojennych.
 13. Punkt 39 jest absolutną gwiazdą i błyszczy nam po dziś dzień. To ten punkt zmienił wiek XX w wiek niekończącego się komunizmu światowego. Podpunkty idą tak:
  1. Nacjonalizacja wszystkich zasobów naturalnych
  2. Nacjonalizacja bankowości, inwestycji, kolei i elektrowni na całym świecie
  3. Nacjonalizacja fabryk broni
  4. Rządowa kontrola handlu i dostaw
  5. Ustanowienie globalnego systemu monetarnego
  6. Światowy limit odsetek do 2% rocznie (tu chyba chodzi o inflację, bo wszystkie państwa sztucznie kreują ją do 2,5% rocznie)

Teraz już wiesz, dlaczego prawie wszędzie na świecie jest socjalizm/komunizm. Nie daj się nabrać na telewizyjne bzdury o kapitalizmie w USA czy Europie. W kapitalizmie rządu praktycznie nie ma, bo każdy jest kowalem swojego losu. Tylko w socjalizmie możesz spotkać państwową edukację (najniższa jakość za najwyższą cenę – obecnie w Polsce płacisz 1000 PLN miesięcznie na ucznia), państwową służbę zdrowia (najniższa jakość za najwyższą cenę – obecnie w Polsce płacisz 340PLN miesięcznie – a w Malezji za kilkukrotnie wyższy standard ok. 120PLN – bo jest prywatna), państwowe emerytury (koszt ok. 700 PLN na miesiąc przez 40 lat, by dostawać z powrotem 700PLN przez 10 lat – przy czym socjalistyczni zbrodniarze dostają kilka razy więcej), nieskończoną ilość podatków (w Polsce obecnie podatki wynoszą sumarycznie 80-90% zarobków) itd. itd. to wszystko wymyślili nasi wujkowie zza oceanu, którzy tak dzielnie walczą z komunizmem i totalitaryzmem na wszystkich kontynentach wprowadzając swoją ich wersję za pomocą wojska i odmiany słowa „demokracja” przez przypadki.

To tyle jeśli chodzi o szkolne bzdury o Jałtach, Amerykach, Rosjach, Izraelach, kapitalizmach i innych w zderzeniu z faktami…

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

20 thoughts on “Mit drugiej wojny światowej

 1. Soczyście…

  Ciekawe, czego jeszcze nie przewidziano, poza rozpadem Indii Brytyjskich na Indie indyjskie i muzułmański Pakistan, itp?

   
 2. Ja na tej mapie naliczyłem mniej państw:
  1. USA + kolonie na Oceanii
  2. USSA – południe
  3. UAR – Afryka
  4. USSR – Sowieci
  5. Chiny
  6. Unia Brytyjska
  7. Unia Skandynawska
  8. Grecja
  9. Hebrewland czyli Izrael
  10. Turcja
  11. Arabia
  12. Indie
  13. Japonia
  14. USE czyli Stany Europy
  A reszta?
  15. ?
  16. ?

  Cypr, Madagaskar, wyspy morza Śródziemnego są po kontrolom USE.

  A co do żydów, to zauważ że wojna była impulsem dla żydów aby zaczęli wędrówkę, dlaczego? Bo żydzi nie chcieli uciekać z krajów w których mieszkali. W Polsce większość z nich się dobrze urządziła i żyła symbiozie z Polakami. Przykład to miasto Będzin, gdzie nie dochodziło do ewidentnych konfliktów na linii Polacy – Żydzi.

   
 3. Wojna to biznes ,i co najmniej od wojen napoleonskich steruje nimi chytry lisek inwestujac w obje strony konfliktu. Wedlug powiedzenia „pod latarnia najciemniej” znajdziemy baze z norami chytrego liska,w samym srodku Europy ,na samej granicy rzeszy Adolfa. Nasuwa sie pytanie ,czy Adolf mial liska ,albo lisek Adolfa?
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bazylea
  Trzy wazne daty dotyczace bazy liska to:
  1440 – Bazyliszek staje się elementem godła Bazylei 🙂

  1897 – 26 – 29 sierpnia Theodor Herzl organizuje pierwszy syjonistyczny kongres światowy w Bazylei. Na kongresie wysunięto wniosek „utworzenia publicznej i prawnie chronionej ojczyzny dla narodu żydowskiego na obszarze Palestyny”. W tym celu założono fundusz oraz bank żydowski.

  17 maja 1930 roku powstanie BANKU CENTRALNEGO BANKOW CENTRALNYCH-Bank Rozrachunków Międzynarodowych (ang. Bank for International Settlements (BIS)) – najstarszy bank międzynarodowy.
  Pierwotnie jego głównym celem było zarządzanie środkami wynikającymi z reparacji wojennych Niemiec po I wojnie światowej.

   
  • Gdzieś czytałem że Szwajcaria to jest kontynuacja Zakonu Templariuszy którym udało się zbiec w góry aktualnej Szwajcarii, po czystkach jakie się wydarzyły na Templariuszach.Bankowość Szwajcarii różni się od bankowości reszty świata.

    
   • Jeszcze więcej kradną? Pamiętasz, że to w Szwajcarii przetrzymywało się i przetrzymuje się nadal bogactwa zrabowane przez hitlerowców, czyli nazistów, czyli Niemców?

    np. to:

    http:// www. rp.pl/artykul/1198304-Szwajcarzy-beda-szukac-pieniedzy-nazistow.html#ap-1
    (…)
    Światowy Kongres Żydów domaga się od ponad 25 lat od Szwajcarii oddania pieniędzy ofiar Holokaustu. Naziści w 1937 roku, dzięki “tajemnicy bankowej” byli w stanie ukryć w szwajcarskich bankach oszczędności skonfiskowane żydowskim rodzinom w Niemczech.
    (…)

    lub to:

    http:// www. prisonplanet.pl/polityka/byly_nazistowski_bank,p1614582812

     
 4. Jest jakiś dokument potwierdzający że mapa pochodzi z tego roku i nie jest sfałszowana? Chodzi o mocne fakty, aby nie można było temu zaprzeczyć.

   
  • O tej mapie od wielu lat pisze Wandaluzja, jednocześnie logicznie wyprowadzając następstwa wydarzeń w Jedwabnem z dowodami i poszlakami z tym związanymi. Co potwierdzili np. bracia Laudańscy, czy dokumenty w tejże parafii u proboszcza, a następnie „nieszczęśliwy” zawał Bohdana Poręby tuż przed długim łikandem dla koronera.

    
 5. Może opierając się na tym artykule można wysnuć wnioski dlaczego Generał Patton poniósł zagadkową śmierć. On chciał uderzyć na ZSRR.

   
 6. Po co USA wielka wojna w Europie?
  https://youtu.be/4mZiPdt2HS8

  Paweł Audionysos6 months ago
  To niesamowite jaką władzę nad ludźmi mają amerykanie. Jak rozsądny, myślący człowiek może uwierzyć to, w że np. taki malutki kraj jak Irak zagraża bezpieczeństwu świata. Nawet jeśli taki kraj miał by 1000 bomb nuklearnych to to nie działa tak, że oni sobie je pospuszczają na cały świat i krzykną sobie „wygraliśmy”. Już nikt nie pamięta kto zrzucał bomby atomowe na miasta pełne cywili? W ile konfliktów, nawet w ostatniej dekadzie, byli zaangażowani amerykanie, a w ile rosjanie? Pragnę jeszcze zauważyć, że w żadnej z tych wojen amerykanie nie brali udziału na własnym terenie, ani nawet blisko swoich granic. Tak ciężko zauważyć kto tu jest agresorem? Jak bezkrytycznym trzeba być, żeby wierzyć, że oni się o nas troszczą? Na jakiej podstawie? Bo w każdym filmie czy grze to oni ratują świat przed cierpieniem, meteorytami albo kosmitami?
  Nie mogę uwierzyć w to jak media wypierają ludziom mózg. Skoro się o nas troszczą i są naszymi wielkimi sojusznikami to dlaczego nie mogą nawet otworzyć dla nas granic? Ludzie piszą, że ten filmik to propaganda, ale jak to ma inaczej wyglądać jeśli chce się powiedzieć wszystko w 3min filmiku? Gdyby to trwało 3h to nikt by tego nie obejrzał bo są ciekawsze filmy jak „dlaczego ja”, albo „ukryta prawda”. Wszystko można sobie sprawdzić samemu, ale po co tracić na to czas jak tvn nam to zaserwuje bez naszego wysiłku, w przyjemnej formie, do niedzielnego obiadku. Jak ktoś wierzy w te brednie serwowane mu od lat to od razu nie zmieni zdania, ale może zaiskrzy ten ostatni pracujący neuron. Jak słyszę co ludzie mówią(w zadzie powtarzają) czytam niektóre komentarze to po prostu jest mi przykro, że tylu ludzi w kraju, w którym się urodziłem nie potrafi dostrzec jak plują im w twarz :/

  Cezary Janiak5 days ago
  Pięknie napisane, a przy okazji dzisiaj Pejsbook zablokował mi komentarz, bo zacytowałem arabów z ich materiału nt. Polski. Chciałbym ich wszystkich …….

  doggtsw1 month ago
  Ten filmik to jedno wielkie propagandowe gówno jest tak stronniczy ze az nie chce mi sie go komentowac czy autor pracuje dla kacapów ze rozpowszechnia taki syf morderca Putnin niczym nie rozni sie od USA z dwojga złego wole USA wszystko na wschód od Polski to kacapskie scierwo którego nie nawidze za wiele rzeczy IIWS Katyn Smolensk i 50 lat komuny to tak w skrócie juz nie długo byc moze dowiemy sie ze ruskie zamordowaly nam prezydenta ciekawe co wtedy powiecie..

  segitarius32725393 weeks ago
  Wszystko sensownie i zgodnie z prawdą wyjaśnione jak „chłop krowie na rowie”, a i tak zawsze znajdzie się kilku debili którzy dają łapkę w dół. To właśnie ten procent społeczeństwa, który daje się robić w chuja i idzie później głosować. Żal mi tych pajaców co nie dostrzegają podstawowych faktów. Nawet nie będę ich wyzywał, życie samo ich skopie.

   
 7. https://skribh.wordpress.com/2016/06/03/306-robert-jurszo-imperium-lechitow-pseudohistoryczny-mit-czyli-olaboga-lachy-ida-raduj-sie-kto-moze-hehehe/

  (…)
  ~Stan 2016-06-02 (20:27)
  A czy historia Polski pisana przez Niemców w okresie rozbioru Polski jest bardziej prawdziwa?

  ~Geralt 2016-06-02 (20:27)
  Według Kościoła, Polska przed chrztem była zamieszkana przez małpoludy i dinozaury.

  ~sagnet 2016-06-02 (20:24)
  A na jakiej podstawie mówi się o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę? Ano na podstawie kościelnych bajek.

  ~polak 2016-06-02 (21:05)
  Sraja pod siebie bo wiedzą że gdy brat z bratem się zejdzie czyli Lech Czech i Rus to im nawet reszta świata nie podskoczy. Temu tak od zarania dziejów mamią nas, próbują rozdzielac itp. A to my jesteśmy najpotezniejsi na ziemi, nasza krew. Słowiańska

  ~rrr69 2016-06-02 (22:10)
  Takiego antypolskiego steku bzdur watykańskich dawno nie czytałem…

  ~Zbyszo XXI 2016-06-02 1 godzinę i 6 minut temu
  Kto Panu Panie Jurszo „kazał” napisać ten materialik? Kler?
  (…)

   
 8. https://skribh.wordpress.com/2016/06/01/305-jo-dlaczego-zydzi-tak-nienawidza-polakow-bo-boja-sie-prawdy-o-sobie-i-wmawiaja-nam-ze-to-my-ich-nienawidzimy/

  (…)
  Raubritter14881 year ago
  Pierdolona zydowska propaganda, te szmaty mordowaly Polakow, spalili wsie Koniuchy i Naliboki!!! Skurwysyny!!!

  2serveand2protect3 years ago
  Bielski’s brothers – i.e. – a bunch of Jews, many of whom pro-soviet, that NeVER – EVER attacked any German units (they were NOT „partizans”), but were very keen to conduct – hand in hand with the soviet (so-called) „partizans” – the stalinist policy of EXTERMINATION of the Polish population in Lithuania and Bielorussia. Naliboki is just the TOP of the ICEBERG. GOD ONLY KNOWS how many other „Naliboki” or „Koniuchy” took place – without leaving no trace or witness in official history books…

  …..

  ~Jo 2014-09-30 (13:05)
  Dlaczego Żydzi tak nienawidzą Polaków? bo boją się prawdy o sobie i wmawiają nam że to my ich nienawidzimy.

  ~zbrodniarze zydowscy 2014-09-28 (21:27)
  Tak mordowali zbrodniarze żydowscy polaków podczas II wojny światowej, a podają się jako ofiary holokaustu.
  (…)

   
 9. https://skribh.wordpress.com/2016/05/28/304-marzena-nykiel-nie-powielajmy-klamstw-o-jedwabnem-swiadkowie-i-fakty-czekaja-na-prawde-w-odpowiedzi-piotrowi-skwiecinskiemu/
  (…)
  (Uwaga od redakcji. Bez zbędnego wstępu, czy komentarza, upowszechniam cały świetny artykuł pani Marzeny Nykiel. Pierwotne formatowanie zostało zachowane).

  Maarek.K
  Marzena Nykiel – redaktor naczelna portalu wPolityce.pl najpierw dopuszcza do publikacji na swoim portalu paszkwil Skwiecińskiego, a następnie pisze sprostowanie. To jest chore! Nie mogę napisać więcej, bo mnie wytną.

  Anna.
  @Maarek.K: Nie ma tego złego. Paszkwil Skwiecińskiego tak mnie rozwścieczył, że zgłębiłam temat Jedwabnego. Dowiedziałam się faktach, o których dotąd nie słyszałam, i mam nowe, konkretne argumenty do dyskusji z ludźmi zaczadzonymi tezami historyka, który – jak się okazuje – głosi prawdy …objawione.

  Data hańby
  Kiedy zajmiemy się zbrodniami żydów na Polakach! A zbrodniami ludobójstwa na Słowianach – Polakach, Białorusinach, Rosjanach? Ilu Nas zamordowano w XX w. 60 100 milionów? To trwa od 966r

  modes
  B Komorowski,, Polacy nie byli tylko ofiarami ale i oprawcami „—patriota POLSKI

  polak_mały
  NIe ma co patrzeć na wrzawę zakłamanego rzydostwa światowego, trzena po prostu „w świetle kamer”, dokładnie dokumentując (np.: foto kosztowności, łuski ich ilość), zrobić ekshumację. I ogłosić wyniki.

  Ellenna
  W audycji-Nowe Ateny próbowano udowodnić bezprzeczną winę Polaków w Jedwabnem! Grono fachowców debatowało o złych Polakach! To Żydzi nie umieją się pogodzić z faktem bestialstwa ze swojej strony! OBŁUDA!

  Moher
  Po tym wszystkim co już w sprawie zbrodni niemieckiej w Jedwabnem wiemy, upieranie się przy fałszywce, jest działaniem na szkodę nie tylko prawdy, ale i narodu. Polskiego narodu.

  Anastazja
  I tylko pozostaje niesmak, że to ś.p. Lech Kaczyński zablokował ekshumajcę. Jako ówcesny min. sprawiedliwości i porukutator generalny. Czy ktoś z dziennikarzy mógłby o tym szerzej napisać? Dlaczego?

  rp 79.189.108.*4 godziny temu
  nawet izraelska gazeta Haarec w czerwcu 2001 pisała o tym, że jednak tej zbrodni nie można przypisać Polakom. Owczesny Minister Sprawiedliwości nakazał przerwać ekshumację pod wpływem nacisku braci s

  grundy
  Skoro fakty nie zgadzają z raportami IPN-u. To chyba pozostaje tylko jedno, skierowanie do sądu sprawy o wycofanie wszystkich tych publikacji z obiegu i książki Grossa. I to by było sensowny restart medialny by jeszcze raz oficjalnie przeprowadzić dochodzenie i wymóc ekshumację, i raz na zawsze uciąć spekulacje. Sprawa jedwabnego została tak rozdmuchana po świecie medialnie, że niemal niemożliwe jest odwrócenie skutków szerzenia nieprawdy inaczej jak tylko przez powtórne śledztwo.

  snajper
  Dzięki Pani Marzeno, skopiowałem artykuł, prawdopodobnie będzie można powoływać się w przyszłości na ten dokument.
  (…)

   
 10. https://skribh.wordpress.com/2016/05/26/303-piotr-zychowicz-polacy-maja-niezdrowy-stosunek-do-zydow-nie-bo-bylo-i-jest-dokladnie-odwrotnie/

  Hm… a ilu tzw. żydów robiło lub robi coś… cokolwiek… by przeciwstawić się przeciw-polskim oszczerstwom i kłamstwom rozpowszechnianym przez ich ziomków? Który z nich z nich publicznie potępił np. kłamcę groSSa i innych? Cisza… jakoś nic w tym temacie nie dzieję się… Czego to pokłosie..?

  A może jest jak jest,.. bo zwyczajnie tak nakazuje im ta ich pustynna rasistowska tradycja i jej zakłamane źródła?!! Nie za cicho nad tą trumną i traumą..?!!

  ~wassermann 2016-05-18 (14:54)
  Odwróćmy nieco kwestię i zapytajmy – Czy Żydzi mają pozytywny stosunek do Polaków? Czy nie zmierzają do podporządkowania sobie Polaków?
  (…)

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *