Do zwykłego człowieka – Wybory

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Dlaczego IŚĆ I GŁOSOWAĆ!
 • Dlaczego NIE WIERZYĆ sondażom!
 • Dlaczego NIE ODDAWAĆ NIEWAŻNEGO GŁOSU
 • Dlaczego iść na wybory z własnym długopisem
 • Dlaczego warto zabrać dodatkowo marker
 • Na kogo głosu nie oddawać (tego nie czytaj jak nie chcesz – mocno odseparowane na samym dole)

Wstęp

Wiem, że ten blog generalnie NIE JEST blogiem politycznym sensu stricte. Jednak czytelników łączą pewne poglądy. Oczywiście, że każdy z nas chce dobrze dla kraju w którym żyje, choć nie zawsze wie jak temu krajowi pomóc. Wyjątkiem od tej reguły są właśnie „elity”… czyli polityczne sprzedajne szumowiny w garniturach odmieniających patriotyzm przez przypadki w publicznej (i oficjalnie niepublicznej) telewizji.

Moim celem NIE JEST propagowanie konkretnego kandydata, choć OSTATNI dział mówi wprost na kogo NIE GŁOSOWAĆ i dlaczego. Ze względu na to, że ten ostatni akapit jest ewidentnie subiektywny, polecam zaznajomić się z nim TYLKO I WYŁĄCZNIE WTEDY, kiedy jesteście pewni, że tego chcecie. Każdy z Was ma jeden głos, tylko jeden. Przeciwko Wam jest cała machina propagandowa i tysiące ludzi gotowych kłamać u fałszować te wybory. Nie zmarnujcie tego.

Jak zapisać się na wybory

Jeśli jesteś jedną z osób, które (jak ja) zawsze były dyskryminowane przy wyborach ze względu na częste podróże, braki zameldowania czy częste zmiany miejsca zamieszkania. Teraz możesz głosować gdzie chcesz!

 1. Bierzesz sobie karteczkę z miejsca gdzie normalnie jesteś przypisany do spisu wyborców, ale to nie jest fajne, bo musisz tam fizycznie pojechać. Mało tego, kartki nie możesz zgubić. Zgubiłeś kartkę, to nie możesz głosować.
 2. Idziesz do urzędu miasta, w którym chcesz głosować i się tam po prostu dopisujesz.
 3. Wchodzisz na stronę https://ewybory.msz.gov.pl/nowa-rejestracja i po prostu się rejestrujesz (w przypadku głosowania za granicą). I to jest istna rewolucja! Naprawdę jest to proste i skuteczne. Mało tego można sobie podejrzeć ile osób się zarejestrowało w każdej zagranicznej komisji. np. w Kuala Lumpur gdzie będę głosował ja, jest takich osób 63, a już w Londynie czy Berlinie jest po kilka tysięcy na komisję, a jest ich kilka!

Podobno można tez korespondencyjnie… niby to duże ułatwienie… ale powoduje, że nie ma jak weryfikować głosów! Skąd wiesz, że kartka nie została przez kogoś po drodze poprawiona lub podmieniona?

Dlaczego głosować?

Pierwszym wyborem każdego z nas jest: Czy podnieść zadek sprzed kompa i w ogóle brać udział w tej kpinie z demokracji jaką są wybory? Ja wiem, że niedawno była premiera GTA na PC, no i spać się chce, no i ładna pogoda, to grilla można zrobić. Ale tak naprawdę jeśli chcesz coś w tym kraju zmienić, to masz tylko dwie opcje:

 1. Szukasz na Allegro składników i jedziesz z nowiuśką bombą na Wiejską
 2. Idziesz na wybory

No chyba, że Ci się w tym kraju podoba, to wtedy, po kiego grzyba czytasz ten tekst?!?

Wybory to absurd i śmianie Ci się pełną gębą w twarz mainstreamowych polityków. Dlaczego? Bo demokracja pośrednia TO NIE DEMOKRACJA! To tak jak przyrównać Sprawiedliwość Socjalistyczną do Sprawiedliwości, albo Krzesło Elektryczne do Krzesła. Jest to podobne, ale to NIE to. Rządy w krajach demokratycznych powinny być sprawowane bezpośrednio. I pitolenie, że się nie da, to jest tylko pitolenie. Już od dawna technologia pozwala na przeprowadzanie referendów w KAŻDEJ SPRAWIE! Nie potrzeba płacić politykom pensji, diet, iPadów i utrzymywać ich pięknych sekretarek w minispódniczkach, bo oni muszą coś poklepywać. Możesz już od dawna głosować sam w domu w każdej ustawie (np. przez Internet)! A nie zaraz… nie możesz… a dlaczego? BO TO NIE JEST DEMOKRACJA!

Demokracja to była w Polsce kiedyś. Miałeś o tym nawet w szkole… ale wspomnieli o tym mimochodem… przy czym o demokracji ateńskiej i amerykańskiej słyszałeś setki razy… Demokracja po polsku nazywa się Wiec (porównaj dzisiejsze słowa: Wieszczyć, Wiedza oraz Wieś – angielskie Veche i niemieckie Vetsche pochodzi od polskiego Wiec) i przetrwała do naszych czasów w Szwajcarii! Tak, w Szwajcarii nie dają się tak robić w trąbę. Tak decyzje podejmuje lud. Warto zaznaczyć, że jeszcze w XX wieku, w mniejszych miejscowościach Wiece były organizowane na rynkach i głosowania odbywały się jawnie przez podniesienie ręki.

Warto zauważyć, że demokracja bezpośrednia likwiduje całkowicie korupcję (dlatego praktycznie nie ma jej w Szwajcarii), bo skoro każdą decyzję polityka lud może zmienić, to po co dawać w łapę politykowi, skoro i tak lud cofnie przywileje naszej firmie i unieważni przetargi?

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/nie_znam_cie_prezydencie_polityka_po_alpejsku_52818.html

No chyba, że:

Podsumowując: Idź na wybory, jeśli nie idziesz to znaczy, że podoba Ci się tak jak jest i nie chcesz zmian!

Dlaczego nie wierzyć sondażom?

Otóż jest to jednak wielka manipulacja jak amerykańscy naukowcy, którzy badają i udowadniają wszystko co akurat rządom i koncernom jest na rękę! Chodzi w tym TYLKO I WYŁĄCZNIE O TO, by PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA WYNIK, który rząd z góry zaplanował!

Większość z nas mimowolnie poddaje się sondażom… Pojawia się myślenie „zmarnowanego głosu”… po co mam głosować na Korwina, Brauna, Wilka czy Tanajno, skoro nie mają szans wygrać… Może zagłosuję na Dudę, żeby Komora wypieprzyć? W ten sposób ustawienie dwóch głównych kandydatów i dawanie im w sondażach „przeważającej większości” zniechęca ludzi do głosowania na pozostałych! W ten sposób Ci co nie chcą Komora głosują na Dudę, a Ci co nie chcą Dudy i PiSu głosują na Komora. W ten sposób mafia DALEJ JEST PRZY KORYCIE!!!

Zastanów się spokojnie, czy oddałbyś głos na któregoś z tych dwóch panów, gdyby nie sondaże? Osobiście uważam, że sondaże powinny być zakazane zdecydowanie dłużej przed wyborami (ale to moja prywatna opinia)… na debacie często któryś z kandydatów Ci się spodoba… ale potem widzisz, że prawie nie ma poparcia, więc uznajesz, że „dałeś się zmanipulować” i oddajesz znów głos na tych, których podsunął Ci sondaż!

Oczywiście im bliżej wyborów, tym wyniki muszą być uczciwsze… żeby nie było takich jajec jak z Tymińskim. A jakich jajec? Oto przypomnienie z Wikipedii:

Stanisław Tymiński (ur. 1948) jedyny niezależny kandydat mieszkający w Kanadzie. Kampania wyborcza kandydata opierała się na wysokich środkach finansowych. Swój polityczny program zawarł w książce pt. „Święte psy[10]. Pierwszy sondaż OBOP dawał kandydatowi 1%. Wzrost poparcia dla kandydata nastąpił po przeprowadzeniu debat telewizyjnych. Kolejne sondaże przeprowadzone 9 i 16 listopada dawały Tymińskiemu 7 i 12% poparcia. Bezpośrednio przed I turą chęć oddania głosu deklarowało ponad 20% badanych[10]. Program Stanisława Tymińskiego składał się z 21 punktów, które były nawiązaniem do 21 postulatów Solidarności[11]. W pierwszej turze pokonał wszystkich kandydatów poza Lechem Wałesą i przeszedł do II tury.

Teraz pewnie jest już jasne, dlaczego tacy ludzie jak Korwin, czy w tych wyborach Kukiz nagle przed wyborami mają skokowy wzrost poparcia. Po prostu wcześniej prezentowano Ci NIEPRAWDZIWE WYNIKI!

Chcesz poznać prawdziwy sondaż? Idź na wiec wyborczy i zobacz ile ludzi, a przede wszystkim JACY LUDZIE tam przychodzą. Zadawaj pytania. I zobacz kto odpowiada rzeczowo, a kto opowiada banialuki w stylu „zmniejszyć bezrobocie”, „podnieść płacę minimalną”, „zlikwidować umowy śmieciowe”, „krzyże”, „brak krzyży”, „geje”, „żydzi”, „blondynki”…

Jak rozpoznać banialuki od rzeczowych odpowiedzi? Na początku nie jest to łatwe… bo wszystkie obietnice pięknie brzmią… tylko że… jak podniesiemy pensje minimalną, to… wzrośnie bezrobocie… więc trzeba wybierać… no ale się zapytacie… no to gdzie się te miejsca pracy pojawią? bo przecież w Niemczech czy Szwecji prawie nie ma umów śmieciowych (więc tam się nie przeniosą, bo jeszcze drożej niż u nas)… jak to gdzie? w Chinach, Indiach i Indonezji… tam gdzie umów śmieciowych jest najwięcej!

Ponadto umowa śmieciowa ma bardzo niefortunną nazwę… Chodzi w niej o to, by skłócić pracownika i pracodawcę… a polityk opowiadający banialuki wygrywa. W umowie śmieciowej Ty masz 50% swojej wypłaty i 50% rząd. A w umowie o pracę Ty masz 20% swojej wypłaty, a rząd 80% (szczegóły wyliczeń przedstawię w innym poście)… dlatego rząd woli umowy o pracę… ale wie, że jak wprowadzi je zbyt drastycznie, to miejsca pracy wyniosą się z Polski i zobaczą figę z makiem. Im NIGDY NIE CHODZIŁO O WAS! IM ZAWSZE CHODZI O KASĘ DLA NICH!

Zauważ, że Komorowski miał w styczniu 65% poparcia, a Kukiz i Korwin po 2%. Natomiast 3 maja Pressmix publikuje, że Komorowski ma 33.3%, Kukiz 13.7%, a Korwin 6.6%… no to jak to… w 4 miesiące  Komorowski traci POŁOWĘ POPARCIA, a Kukiz i Korwin notują wzrost WIELOKROTNY?!? A teraz wyobraź sobie, że byłoby odwrotnie… W styczniu widziałbyś tabelki, że to Kukiz ma 65%, a Korwin 28%… a Komorowski i Duda po 2%… to na KOGO BYŚ ZAGŁOSOWAŁ?!?!

https://youtu.be/9mFbsrnk-t8

Możesz się śmiać, ale takich ludzi są setki tysięcy! Kilka milionów ludzi nie wie nawet jakie są programy kandydatów! Ty to czytasz ten artykuł, chcesz coś wiedzieć, chcesz mieć wpływ na kształt państwa. Ale MILIONY (powtarzam: MILIONY!) ludzi nie mają pojęcia o co w tym chodzi i głosują tak jak im mówi TV czyli na PEŁO, albo na PIS! Nie jest przy tym ważne co dany kandydat sobą reprezentuje!

Przy takim obrocie spraw, by się okazało… że obecnie do drugiej tury faktycznie weszliby Kukiz i Korwin! Magia odpowiednich sondaży!

Podsumowując: Nie oglądaj sondaży! Wyłącz TV! Włącz MYŚLENIE!

Dlaczego nie oddawać nie ważnego głosu?

I

Dlaczego iść na wybory z własnym długopisem!

Właściwie musiałbym dublować z tym, dlaczego w ogóle iść na wybory… Myślisz: BO TO NIC NIE ZMIENI!

Dlaczego chcesz oddać głos nieważny? Bo myślisz, że to nic nie zmieni? Taką Ci odpowiedź wylansowali w TV? JEST DOKŁADNIE NA ODWRÓT! Oddanie nieważnego głosu nic nie zmieni!

Ja doceniam podniesienie kupra z fotela (Allah Ci to wynagrodzi dodatkową dziewicą), ale na boga! Naprawdę nie chciało Ci się przeczytać programów wyborczych tych 5 panów (w ostatnim akapicie wyjaśniam, dlaczego nie warto marnować głosu na niektóre osoby)… nie wierzę, że ŻADEN z nich do Ciebie nie dociera! A jak już kompletnie nie wiesz na kogo oddać głos, to oddaj na takiego, który NIE jest przedstawicielem OBECNEJ KLASY POLITYCZNEJ! A dlaczego? Bo jak oddasz głos nieważny, to znaczy, że zagłosowałeś zgodnie z większością zmanipulowaną przez TV. Gdyby ludzie z TV Ci odpowiadali, to byś przecież na nich zaglosował, co nie? Więc ZAGŁOSUJ na kogoś spoza! Może jakimś cudem wejdzie do drugiej tury, a potem Ci co nie chcą obecnej władzy się skonsolidują i w drugiej ja wykopią! Jeśli obecna władza jest do dupy, to wybierając ją, wybierasz na 100% życie do dupy. Wybierając coś innego, wybierasz życie do dupy W ZNACZNIE MNIEJSZYM PROCENCIE!

Jeśli już musisz oddać ten głos nie ważny, to zakreśl minimum 2 KRZYŻYKI (możesz zakreślić wszystkie). A dlaczego? Otóż dlatego, że wybory są fałszowane i każdy kto nie ogląda TV o tym wie. Oczywiście naginać wyniki można do pewnego poziomu, inaczej chłopaki z Wiejskiej ryzykują co najmniej koktajle Mołotowa na swoich nowiuśkich autkach za ukradzione obywatelom pieniądze. Jeśli zostawisz pustą kartkę lub nie wrzucisz jej wcale, to „swoi ludzie” wypełnią ją za Ciebie… równie dobrze możesz postawić krzyżyk przy najjaśniej nam panującym.

Jeśli Ci się wydaje, że z wyborami wszystko jest jak najbardziej w porządku, to popatrz na to (nie daj się zmylić Wyborczej – czytaj fakty, a nie opinie):

http://wyborcza.pl/1,75478,17371480,Wybory_samorzadowe_nie_byly_sfalszowane__Sprawdzamy_.html

Pragnę zauważyć, że NIE DA SIĘ wyjąć więcej głosów niż wydano kart. Oznacza to tyle, że głosy były w urnie jeszcze przed głosowaniem! Po prostu liczono na to, że więcej ludzi nie wrzuci kart do urny (NIE MASZ TAKIEGO OBOWIĄZKU – możesz ją równie dobrze zjeść, ulepić kulkę czy zabrać do domu). Gdyby jedna osoba więcej nie wrzuciła kartki, to SZWINDEL BY SIĘ UDAŁ! Dlatego WRZUCAJ KARTKI JAKIE BY NIE BYŁY!

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Szczecinie-wygral-kandydat-ktorego-nie-bylo,wid,17043603,wiadomosc.html?ticaid=114d30&_ticrsn=3

Pewnie myślisz sobie… ale problem… skoro go nie było, to trzeba policzyć jeszcze raz… a teraz sobie wyobraź, w ilu miastach system wybrał kandydata, który był na listach… ale wcale nie miał największej liczby głosów!

A co na to Pan Prezydent?

http://niezalezna.pl/64649-komorowski-i-sfalszowane-wybory

A teraz bardzo ważna część… a co jeśli przekreśliłeś całą kartkę do głosowania?!? TA KARTKA JEST NADAL WAŻNA! Nie ma znaczenia, co na niej napiszesz czy narysujesz, ważne są tylko X w odpowiednich rubrykach! Oznacza to, że jak przekreślisz całą kartkę, albo narysujesz wieeeeelki penis, to NADAL OSZUST MOŻE DOPISAĆ X PRZY ODPOWIEDNIM KANDYDACIE!

No dobra… oddałeś swój głos… A teraz się zastanów… skąd wziąłeś długopis do wypełnienia karty do głosowania? Dostałeś od komisji? Tej samej, co liczy głosy? Niesamowite! Czyli ta sama komisja ma Twój kolor atramentu i MOŻE DOPISAĆ DRUGI KRZYŻYK UNIEWAŻNIAJĄC TWÓJ GŁOS!

Myślisz, że to się nie zdarza?

http://wpolityce.pl/polityka/226469-niewaznych-glosow-w-wyborach-bylo-nie-3-ale-az-5-mln-mozna-to-wyliczyc

To jak inaczej wyjaśnisz, że w całej Polsce nawet ponad 20% głosów jest nie ważnych (w niektórych komisjach!)?!? Czy naprawdę aż 5 mln ludzi oddało nie ważne głosy? Czy możesz wykluczyć, że nikt tym głosom w unieważnieniu nie pomógł?

Teoretycznie istnieje jeszcze jedna możliwość oszustwa. Teoretycznie długopis można wypełnić tzw. atramentem sympatycznym… czyli takim co znika po kilku godzinach… niemożliwe? Na Allegro taki artament kosztuje 1 PLN!

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Znikaj%C4%85cy+atrament+-+Sympatyczny+atrament&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113

Warunki głosu nieważnego:

Art. 62.

1. Komisja za nieważne uznaje głosy:
1) oddane na kartach do głosowania innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej,
2) oddane na kartach do głosowania, na których wyborca umieścił znak “x” przy więcej niż jednym nazwisku kandydata,
3) oddane na kartach do głosowania, na których wyborca nie umieścił znaku “x” przy żadnym z nazwisk kandydatów.

2. Dopisanie na karcie do głosowania dodatkowych nazwisk lub poczynienie innych dopisków nie wpływa na ważność głosu.

3. Kart do głosowania całkowicie przedartych nie bierze się pod uwagę przy ustalaniu wyników głosowania.

Podsumowując: Nie oddajemy nieważnych głosów, a jeśli już musimy to zakreślamy dużo kandydatów i to WŁASNYM DŁUGOPISEM.

Dlaczego warto dodatkowo zabrać marker?

Kiedy chcemy już oddać głos. Należy to zrobić własnym długopisem (dlaczego? to rozdział wyżej).

Pozostaje nadal problem unieważnienia naszego głosu poprzez dodanie nowych krzyżyków. Jak temu zapobiec? Należy po prostu markerem zamalować pozostałe pola! Wtedy NIE DA SIĘ DODAĆ NOWEGO KRZYŻYKA!

Ostatnim elementem zabezpieczającym nasz głos jest dodanie notki pod listą kandydatów. Można dodać treść: Oświadczam organizacji kontrolującej, że oddałem głos ważny na kandydata X. Jeśli nie zależy Wam na anonimowości, to możecie dopisać też: Informację o moim wyborze można potwierdzić pod numerem telefonu xXx. Mój PESEL to: yYy. Tekst należy ująć w ramkę, by nic nie można było już do niego dopisać. Wtedy szansa sfałszowania naszego głosu jest BLISKA ZERU. Prędzej oszuści przerobią inną kartkę niż Waszą! Bo jakby to zrobili, to organizacja pozarządowa sprawdzająca karty do głosowania zobaczy Wasze notki! Jeśli ktoś by próbował cokolwiek majstrować, to każda organizacja jest w stanie się z Wami skontaktować i potwierdzić próbę oszustwa. Możecie też próbować udowadniać oszustwa przed sądem w trybie wyborczym, choć często sędziowie z takich sądów posiadają związki z ludźmi z komisji. W przypadku masowego zachowania tego typu, oszustwa wyborcze są praktycznie niemożliwe. Tracimy, co prawda anonimowość, ale na wiecu przecież anonimowości nie było. Z resztą, co jest ważniejsze… anonimowość w wyborze, czy uczciwość wyborów? A póki jest nas miliony, to seryjny samobójca nam nie grozi.

Należy również po podliczeniu głosów zrobić zdjęcie wyniku komisji (zazwyczaj są publikowane na drzwiach do lokalu po max kilku dniach). Należy temu podliczeniu zrobić zdjęcie i wysłać do: https://siepoliczymy.pl/. Tam policzą i sprawdzą głosy niezależnie od PKW. Bo to, że na drzwiach Ci wywiesili wyniki, wcale nie znaczy, że PKW opublikuje wynik identyczny. Przypominam, że PKW nie ujawnia już ilości komisji wyborczych! – a dlaczego? Odpowiedz sobie sam!

Mam świadomość, że powyższe instrukcje są na granicy paranoi. Ale to nie my fałszujemy i manipulujemy, a nas się oszukuje i nami manipuluje!

UWAGA! Poniżej część, która może zostać uznana za agitację wyborczą. Niżej wymieniam z nazwiska kandydatów, na których NIE WARTO MARNOWAĆ GŁOSU.

NIE CHCESZ, NIE CZYTAJ DALEJ!

Na kogo NIE głosować?

Otóż często zdarza się, że (szczególnie w drugiej turze) głosujemy nie na kogoś, a przeciw komuś. Nie mam zamiaru namawiać nikogo na głosowanie czy to na Korwina, czy to na Kukiza, czy Brauna, czy kogokolwiek innego. To jest nasz wszystkich wybór. Chciałbym tylko poprosić o ponowne zastanowienie się nad swoim głosem, jeśli chciałeś oddać głos na Komorowskiego, Dudę, Ogórek czy Jarubasa.

Wszystko wskazuje na to, że media tak wymanipulują społeczeństwem i wynikami, że w drugiej turze będzie trzeba wybierać między złym, a gorszym… no chyba, że w pierwszej nie damy się omamić.

Co to jest TV?

Zauważ, że TVN (i TVP, i Polsat, i wszyscy inni) lansuje TYLKO 4 partie i ich 4 kandydatów (kim by oni nie byli). Od czasu do czasu pokażą kogoś innego, by pokazać lemingom, że „oszołomów też pokazujemy”, ale tylko od strony „oszołomskiej”, by lemingom nie przyszło do głowy, by na nich głosować.

https://www.wikiwand.com/pl/Mariusz_Walter

W lutym 1983 Jerzy Urban zaproponował gen. Czesławowi Kiszczakowi utworzenie w ramach MSW PRLspecjalnego zespołu propagandowego, który miał prowadzić czarną propagandę antysolidarnościową i kampanię na rzecz poprawy wizerunku służb podległych MSW w społeczeństwie; do takiego zespołu rekomendował Mariusza Waltera[7]. W swoim liście do Kiszczaka określił Waltera jako „najzdolniejszego redaktora telewizyjnego w Polsce, organizatora i koncepcjonistę”[5], „członka PZPR”, ale „raczej profesjonalistę niż polityka”[4]. Koncepcja utworzenia zespołu została odrzucona przez MSW[8]. Według „Newsweeka” sam Mariusz Walter nawet nie wiedział o planach powstania tego organu.

W 1983 założył z Janem Wejchertem holding ITI (International Trading and Investment). Firma otrzymała koncesję od władz PRL na sprowadzanie sprzętu elektronicznego z zagranicy i dystrybucję filmów na kasetach video w Polsce. W 1997 stanął na czele telewizji TVN, której kierownictwo w 2001 przekazał synowi Piotrowi.

TVN powstało właśnie po to, by „po zachodniemu” manipulować społeczeństwem. Sloganem TVN24 powinno być: „Gówno prawda, całą dobę”. Nie daj się zmylić. Fakty podają względnie prawdziwe, po prostu sprzedają Ci opinię na temat tych faktów, byś zrozumiał je po ichniemu. Np. pokazują Ci Pentagon 2001/09/11 bez samolotu, a mówią, że tam jest samolot. Nie myślisz – wierzysz na słowo (sprawdź jeszcze raz w google – hokus – pokus – i samolieta niet!). Albo kiedy rząd podnosi VAT, to TVN Ci powie o Madzi z Sosnowca. Kiedy rząd podnosi wiek emerytalny, to się z TVN dowiesz o Rafalali, albo o jakimś krzyżu. A kiedy są wybory, to TVN Ci powie, że jaśnie panujący ma 65% poparcia… Korea północna czy Białoruś ma identyczne metody, ale tam są one złe i totalitarne, u nas są dobre i społecznie akceptowane. Ot demokracja!

Mówiąc TVN mam na myśli całą mafię medialną czyli Polsat, TVP, Wyborczą i całą resztę niewymienialną z nazw. Pamiętaj, jedynym głosem ludzi jest internet! On też jest manipulowany odpowiednio, ale zdecydowanie mniej niż pozostałe media!

Kto to jest Pan Komorowski?

Ten Pan reprezentuje tę samą partię:

Pozostałym kandydatom z bandy czworga dam już mniej informacji, jednak co ich łączy? Są marionetkami wodzów swoich partii.

Może przypomnę trochę rządzenie PiSu (bo byli przed PO):

Pan Andrzej Duda jest marionetką PIS (Jarosława Kaczyńskiego), który woli być premierem (premier obecnie w Polsce ma więcej do powiedzenia niż prezydent). Startuje tylko po to, by w drugiej turze nie było żadnego niezależnego kandydata. W razie gdyby wygrał, zajmie miejsce Komorowskiego, a nic się nie zmieni, bo PO i PiS to ta sama partia, z tym samym programem, ale inną retoryką. Jedna ma przyciągać „młodych, zdolnych, spokojnych, wykształconych”, a druga „wojowników, patriotów, zakompleksionych”. Razem z elektoratem „płynnym” zdobywają 70% poparcia i rządzą krajem niepodzielnie. Oficjalnie ze sobą walczą, by ten”elektorat płynny” nie odszedł do jakiejś innej partii.

Pan Adam Jarubas jest marionetką PSL i został wystawiony TYLKO PO TO, by nabić głosy Komorowskiemu (ma zdobyć jak najmniej głosów, by elektorat PSL zagłosował na Komorowskiego). PSL jest taką dziwką sprzedajną (jak w sumie wszystkie główne partie, ale ta jest specyficzna). Otóż PSL działał do tej pory w ten sposób, że w kraju, gdzie 20% populacji stanowią rolnicy, którzy nie wiedzieć czemu się z tą partią utożsamiają, zawsze mają te kilka % poparcia, które gwarantują im stworzenie koalicji z tym kto akurat wygrał wybory (nie ważne czy to PO, PiS czy SLD – zawsze wchodzą w koalicję by mieć część władzy dla siebie).

Pani Magdalena Ogórek zostawiała wystawiona w dokładnie TYM SAMYM CELU, co Adam Jarubas. Ma nabijać głosy Komorowskiemu (czyli nie ma ich mieć za dużo!).

Czy o Panu Adamie czy Pani Magdalenie słyszeliście wcześniej cokolwiek? Nie? To dlaczego chcecie oddać na nich swój głos? Dlaczego akurat te osoby zostały wystawione na kandydatów, a nie jakieś popularniejsze, jak zawsze? Wystawiono je TYLKO PO TO, BY MIAŁY JAK NAJMNIEJ GŁOSÓW! Władza została podzielona już wcześniej! Wy jesteście tylko marionetkami potrzebnymi do jej legalizacji.

Nie każdy wie, że Pani Magdalena jest też aktorką!

Oto filmy w których grała: Los Chłopakos, Pokaż kotku co masz w środku i w kilkudziesięciu odcinkach Na dobre i na złe.

Kobieta, nie jest głupia. Ma doktorat. Studiowała w Holandii. Jednak jest typową marionetką, która NIE MIAŁA WYGRAĆ!

Pamiętacie ACTA? TVN nam nie pomógł! PO, PIS, SLD i PSL również NIE! Żaden z powyższych kandydatów nigdy nie będzie po Twojej stronie! Każdy z nich trafił na listę wyborczą. Nie trafia tam się z ulicy. Trafiasz tam TYLKO jeśli jest na Ciebie hak. W ten sposób trafiasz do parlamentu i robisz, co grupa trzymająca władzę Ci każe. Jeśli nie, to hak przeciw Tobie jest ujawniany i podajesz się do dymisji. Tak kończy się Twoja „walka o obywatela” w partii. DLATEGO NIE GŁOSUJ NA KANDYDATÓW PARTII! Oni nawet jakby chcieli, to nie mogą Ci pomóc! Cyrograf już dawno został podpisany!

Dlaczego na nich nie głosować, wyjaśnia poniższy film:

https://www.youtube.com/watch?v=yERSQefwzFE

 

NAMAWIAM WSZYSTKICH BARDZO GORĄCO!

IDŹCIE GŁOSOWAĆ, BO BRAK GŁOSU NIC NIE ZMIENI!

POŁOWA LUDZI W RAMACH PROTESTU NIE GŁOSUJE, COŚ TO ZMIENIŁO?

NIE!

WIĘC IDŹ I GŁOSUJ!

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

91 thoughts on “Do zwykłego człowieka – Wybory

  • Fantastyczny link. Nie wiem czy sfałszowane, ale ten wynik odpowiada mojej własnej ankiecie wśród znajomych! Więc obstawiam, że może być bliżej prawdy niż te z TV. Choć w necie nie głosują osoby starsze, które są chyba grupą najbardziej zmanipulowaną przez TV w sprawach politycznych.

    
   • Wśród moich znajomych Kukiz dostałby ok. 80%.
    Nieinternetowi wyznawcy szkła kontaktowego mogą bulowi jeszcze parę % dodać, urzędasy po biurach już się na niego wyklikali, także robiąc dubelt w domu. Na Dudę realnie doszłoby z kilkanaście %. Należy mieć nadzieję że wszyscy, popierający anty-systemowych jednak zagłosują na tego, który realnie ma szansę rozwalić ten chory system i pis polegnie w II turze co najmniej w proporcjach 5:2.
    Taki wynik, jeżeli Kukiz da radę sprawując nowy urząd przekonać jeszcze parę %, pozwoli na utworzenie w sejmie większości.
    Aż się boję co potem…

     
  • Wszystko w artykule jest jasne. Jedyne moje wątpliwości budzi ten marker. Jak to zamalować pozostałe kratki a jeśli już to na jaki kolor ? Osobiście jeśli jakieś zapiski na karcie do głosowania nie unieważniają głosu wolałbym wpisać tekst typu oddałem głos na tego czy tamtego ,numer pesel i podpis i to wszystko obramować.

    
   • Tu znalazłem taki artykuł na ten temat ; cytuję :
    „Dopiski, rysunki i komentarze na karcie wyborczej nie mają wpływu na ważność głosu – mówi szef PKW. Wojciech Hermeliński zaznacza, że wolne od rysunków powinny być nazwiska kandydatów i kratki przeznaczone na głosowanie.
    Na innych częściach karty do głosowania nie zabroniono sporządzania komentarzy lub rysunków – wyjaśnia przewodniczący Hermeliński. Dopiski i malunki poza kratka nie mają znaczenia. Inaczej będzie, gdy będą w drugiej kratce. Wówczas ostateczną decyzję podejmą członkowie danej komisji – wyjaśnia Wojciech Hermeliński.

    Wyborcy mogą przy głosowaniu także używać własnych długopisów – dodaje Wojciech Hermeliński. Jeżeli ktoś nie ma zaufania do długopisu wyłożonego w komisji, może przynieść własny. Podobnie jak świeczkę – jeżeli ktoś prawidłowo odda głos, a pozostałe kratki naznaczy świeczką – to nie będzie to miało wpływu na ważność głosu – ocenia szef PKW. Wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę, lokale wyborcze będą otwarte w godzinach od 7.00 do 21.00. Prezydenta wybieramy spośród 11 kandydatów.” ***Jest tu mowa o świeczkach czyli wosku ale nie wiadomo jak zareagują komisje gdzieś w gminach gdzie dziesięć kratek będzie zamalowane np. jakimś czarnym markerem. WIĘCEJ TU : http://wiadomosci.dziennik.pl/wybory-prezydenckie/artykuly/489937,pkw-dopiski-na-karcie-wyborczej-nie-powoduja-uniewaznienia-glosu.html

     
  • Nie jest, ale nie jest dokonywany na reprezentatywnej grupie wyborców… to trochę jakby robić sondaż w kościele na wsi na Podkarpaciu… zgadnij, kto tam by wygrał?

    
 1. Do „zaslug” sejmowych knurów jeszcze trzeba dodać – dług publiczny
  Oficjalnie każdy Polak (nawet noworodek) jest około 30000 zł na minusie, nieoficjalnie 3x tyle,

  Co do głosowania – ja osobiście nie wierze w dobrowolne i pokojowe oddanie władzy przez obecny reżim, licze bardziej na to, ze wkurwienie ludzi osiągnie stan krytyczny i zorganizuje sie polski ” Majdan” – może już na jesieni ( przed wyborami do sejmu)

   
  • 1066 pamiętaj 🙁 już załatwili w unii że jak będzie majdan w polsce to ‚przyjaciele’ z unii przyjdą ‚pomóc’

    
 2. ~jany33 8 minut temu
  jestem za rozwaleniem kolejnego kolchozu

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Konserwatysci-znokautowali-rywali-w-wyborach-w-Wielkiej-Brytanii-David-Cameron-triumfuje,wid,17521024,wiadomosc.html?ticaid=114d3d
  (…)
  To, według zgodnej opinii fachowców, miała być najbardziej wyrównana i nieprzewidywalna batalia od kilkudziesięciu lat. Od początku trwającej sześć tygodni kampanii dwie największe partie w równym tempie zmierzały do mety i jeszcze dzień przed głosowaniem ośrodki badania opinii publicznej dawały konserwatystom zaledwie jednopunktową przewagę nad formacją Eda Milibanda.
  (…)

  ~Piter 7 minut temu
  Kurde wyrzucą nas z wyspy. Nie chce wracać, jak PiS wygra

  ~prawdziwek 8 minut temu
  cięcia, cięcia i jeszcze raz cięcia. oj wyjdą ludzie na ulicę. Będzie się działo!!! Cheers

  ~birkut 10 minut temu
  Czyli Korwin oddaje glosy kukizowi i się wycofuje.

   
 3. https://skribh.wordpress.com/2015/05/04/85-zapowiada-sie-pracowity-tydzien-w-liczeniu-glosow/

  jurek189 / 109.173.210.* /2015-05-04 18:37
  Z tego wynika, że chłopcy z PKW będą mieli mnóstwo roboty. Zapowiada się pracowity tydzień w „liczeniu ” głosów

  jegomość / 93.105.9.* / 2015-05-04 18:27
  Z badania przeprowadzonego dla serwisu interia.pl przez IBRiS, wynika, że z pewnością dojdzie do II tury wyborów, ale znajdą się w nich kandydat PiS Andrzej Duda oraz niezależny kandydat na prezydenta Paweł Kukiz!Dzięki opracowaniu Edmunda Zdanowskiego, może przedstawić Państwu wyniki głosowania internautów z poszczególnych województw. A zaznaczmy, że wyniki są szokujące!

  SONDAŻ IBRiS 1 maja godz 9.25 zam. ” INTERIA ” (wyniki procentowe)
  (…)

  Najlepszy wynik: A. Duda 47,4 woj. Podlaskie
  Najgorszy wynik: B. Komorowski 8,8 woj. Lubelskie
  Przeciętna w kraju (trzy pierwsze miejsca)

  1. Andrzej Duda 40,73
  2. Paweł Kukiz 24,60
  3. B.Komorowski 13,91

  Na podstawie najnowszego sondażu IBRiS zam. „INTERIA”
  opracował E. Zdanowski

   
  • ~luna 51 minut temu
   Boże spraw, żeby Komorowski przegrał.

   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sondaz-TNS-Polska-dla-Wiadomosci-TVP-35-proc-Komorowskiego-27-proc-Dudy-i-15-proc-Kukiza,wid,17521721,wiadomosc.html

   (…)
   Jak wynika z najnowszego i ostatniego sondażu przedwyborczego, pierwszą turę wygrałby Bronisław Komorowski zdobywając 35 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się Andrzej Duda z wynikiem 27 proc., a trzecią pozycję zajął Paweł Kukiz z 15 proc. głosów. To najwyższy sondażowy wynik Pawła Kukiza w historii sondaży prezydenckich.
   (…)
   Również sondaż wyborczy dla „Faktów” TVN i TVN24 pokazał, że poparcie dla ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego po raz pierwszy spadło poniżej 40 proc. i wyniosło 39 proc. Drugie miejsce, z poparciem 27 proc. – bez zmian w porównaniu z poprzednim badaniem – zajął Andrzej Duda. Trzeci stopień „podium” także przypadł Pawłowi Kukizowi, którego chce poprzeć 13 proc. badanych, o 4 punkty procentowe więcej, niż w poprzednim sondażu.

   ~Biedaczek 1 godzinę i 6 minut temu
   Tylko na Kukiza nieskorumpowany człowiek i bezpartyjny rozliczy wszystkich

   ~Julia 31 minut temu
   Zastanów, dlaczego WP tak go lansuje, troche to dziwne…

   ~Marcin 3 minuty temu
   Julia, obawiam się takiego rozwiązania: Kukiz jest promowany w mediach, zyskuje w sondażach (niezależnie od rzetelności tych sondaży), dzięki „WSI-owemu” liczeniu głosów w pierwszej turze będzie niespodzianka, Kukiz wyprzedza Dudę. Przychodzi II tura i Komorowski wygrywa z rokendrolowcem Kukizem. KLOPS!

   ~zeto@wp.pl 54 minut temu
   Brawo Kukiz i Duda. Masm nadzieję, że utzrecie temu POpowczykowi Komorowskiemu nosa. On już jest tak pewny swojego zwycięstwa, że olewa wszystkich kontrkandydatów. A tu masz. Szykuje się nawet Jego przegrana. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!

    
  • ~JKM : Idzie nowe… w miarę postępu, powszechnego dostępu do informacji, coraz mniej ludzi daje się ogłupiać kłamliwej propagandzie. Nie da się dłużej ukrywać, że po 25 latach „wolna Polska” jest europejskim bantustanem, prywatnym folwarkiem bandy ztodziei, oszustóvv i darmozjadóvv POPISSLDPSL, gdzie zwykły człowiek, uczciwą pracą może dorobić sie najwyżej garba, od którego musi zapłacić jeszcze podatek.

   ~leon do ~JKM: Nie wierzcie sondażom . Jeżeli Polacy wybiorą PO to stwierdzenie, że Polacy to najgłupszy naród stanie się faktem. Ponieważ dają się wprowadzać w maliny telewizji która jest uzależniona od obecnej Partii rządzącej a ta wie jak to wykorzystać ale myślę że Polacy w końcu zrozumieją że ta Partia doprowadziła Polskę do ruiny i powinna odejść w niepamięć

   ~manipulacja trwa w tv : Kukiz w sadazach w internecie ma 34%, duda 31%, gajowy daleko z tylu max 14%, w internecie oddaja glosy rzni ludzie, nie jak w ustawionych sadazach w biurach czy partiach, wiec czemu tv klamie pokazujac POparcie dla komora 43% ja osobiscie nie znam ani jednej osoby ktora by chciala by ten bezpulciowy nygus i klamczuch zostal prezydentem. w europie jest 3 miliony polskich emigrantow tylko 192tys bedzie glosowac ?

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ostatnie-chwile-kampanii-wyborczej-opublikowano-nastepne-sondaze-kukiz-bije-kolejne/srmtdh

   Ostatnie chwile kampanii wyborczej. Opublikowano następne sondaże, Kukiz bije kolejne rekordy

   Ostatni dzień kampanii prezydenckiej obfituje w kolejne sondaże wyborcze. W ciągu jednego dnia pojawiły się aż cztery badania. Liderem niezmiennie jest Bronisław Komorowski. Największy wzrost poparcia notuje natomiast Paweł Kukiz, który bije kolejne rekordy popularności.

   39,3 proc. głosów dla Bronisława Komorowskiego, 31,1 proc. dla Andrzeja Dudy, 12,2 proc. dla Pawła Kukiza – to wynik największego sondażu wyborczego, przeprowadzonego przez 18 gazet wchodzących w skład Grupy Polska Press, informuje „Polska The Times”.
   (…)

   ~Lawendowy Joe : Jeszcze raz ! A mnie w tym wszystkim oburza od lat jedna zasadnicza rzecz. A mianowicie sondaze przedwyborcze. Dziwi mnie tez, że żaden prawnik, socjolog czy publicysta nie podnosi tej kwestii. Czy dostrzegacie, że sondaże są forma manipulowania wyborcami i praktycznie wypaczają mechanizm demokracji bezposredniej. Zauważacie, że znając wyniki badań sondażowych dokonujecie tzw. ważenia interesów, kalkulowania, wybierania mniejszego subiektywnie dla siebie „zła”. W duzej mierze nie wybieracie zgodnie z własnymi przekonaniami i politycznym sumieniem tylko ważąc szanse kandydatów. To jest mechanizm wpływu i manipulowania. Zadajcie sobie pytanie jak ludzie głosowali by gdyby nie znali stopnia poparcia i kierowali sie tylko i wyłącznie własną oceną kandydatów. Usłyszane przeze mnie wypowiedzi znajomych typu „nie zagłosuje na Pana X bo ma małe szanse” jest najlepszym tego dowodem. Tylko przy swobodzie wyboru i przy braku sondaży scena polityczna byłaby odzwierciedleniem rzeczywistego poparcia dla kandydatów czy też frakcji politycznych. SONDAŻE są mechanizmem wpływu potrzebnym dla sił politycznych. Błagam piszcie o tym, bo najwyzszy czas ten mechanizm usunąć. W mojej ocenie podawanie kto ma jakie poparcie powinno być objęte odpowiedzialnoscia karną i/lub finansową. Jest to oczywiste jak 2+2 jest 4. Politycy nie znając zasadniczo poparcia jakim się cieszą (w liczbach), bo widziec i wyczuwać to je mogą (w listach, mailach, na wiecach, na eventach, itd, itp) mają wtedy nieporównywalnie większe „ciśnienie” na wywiązywanie się faktycznymi działaniami a nie tylko uprawianiem jakże miłej temu światu sztuki PR. Jeżeli natomiast dana frakcja widzi w liczbach sondażowych duże w % poparcie nie będzie działac optymalnie. Nie ma takiej możliwości. Wtedy jest tylko nieczysta kalkulacja.

   ~za_Kukizem do ~dla myślących: To proste. Komorowscy bardziej się boja Dudy niż Kukiza i dlatego woleli by mieć Kukiza w 2 rundzie. Sadza ze Kukiz ze swoim flagowym postulatem jowow, po przegranej ukipu w anglii, za nic się nie obronii, ze będzie na jeden strzał, a z Duda będzie się trzeba dluzej boksować. Ja tak nie uważam, wierze w moc Kukiza, w jego asy w rękawie,pisze tylko jak mogą kombinować. Glosujmy na Kukiza, tak jak chce Komorowski:) zobaczymy kto ma jaja:)

   ~Ruch Narodowy : Te wszystkie sondaże, to jedno wielkie zakłamanie. komorowski ciągle na prowadzeniu, a ja nie znam ani jednej osoby, która by na niego głosowała [chyba, że wstydzą się przyznać?]. Marian Kowalski 0,4%, dobre sobie 😉 Naprawdę żałośni już jesteście z tymi próbami zakłamywania rzeczywistości.

   ~Alan do ~ELO: Normalnie jakby w II turze był Komorowski i Duda to nie poszedłbym głosować. Ale po tym co sie naczytałem o Komorowskim u Sumlińskiego, w książkach i na youtube, to każdy lepszy niż Bronek. Najlepiej aby Bronek nie wszedł do II tury

    
  • jaq | 23.11.2014 [12:11]
   A już taki jeden sprzedajny, systemowy profesorek (nie pomnę nazwiska, bo nie warto nawet) parę dni temu w jednej ze szczujni już kombinował jakie musi być pochodzenie tych, co oddali nieważne głosy. Sugerował, że muszą być pewnie biedni i słabo wykształceni, czyli w domyśle wiadomo kto – „ciemnogród”. Ciekawe jak teraz szmaciarz jeden będzie „objaśniał” dane, o których rozmawiamy.

   http://niezalezna.pl/61673-falszowanie-zakonczone-pkw-oglasza-oficjalne-wyniki-wyborow-samorzadowych
   (…)
   Ciekawe są oficjalne statystyki dotyczące głosów nieważnych. Najwięcej takich głosów oddano w Wielkopolsce w wyborach do sejmików wojewódzkich: aż 22,77 proc., czyli niemal co czwarty głos! W wyborach do sejmiku w Lubuskiem padło 20,54 proc. nieważnych głosów, a na Warmii i Mazurach: 19,86 proc. Najniższy wskaźnik głosów nieważnych został odnotowany w woj. podlaskim, w którym wygrał PiS – 14,57 proc.

   W sumie oddano 9,76 proc. głosów nieważnych (w 2010 r. było to 7,89 proc.). Najwięcej takich głosów padło w wyborach do rad powiatów – 16,67 proc. – oraz w wyborach do sejmików wojewódzkich: 17,93 proc.

   PKW podała oficjalne wyniki po 6 dniach od zamknięcia lokali wyborczych.

   eljot | 23.11.2014 [11:21]
   Do piszących opinie !
   Dlaczego nie zgłosiliście się do komisji wyborczych? Nie byłołoby szczekania o fałszowaniu wyborów!!!

   UFO | 23.11.2014 [13:23]
   Musielibyśmy się zgłaszać do każdego etapu „obliczania” wyników, włącznie z PKW a stamtąd, w nowej świeckiej tradycji, wyprowadzają w kajdankach ludzi nie będących fałszerzami. Ci ostatni zostają :)))

   hag | 23.11.2014 [11:57]
   Oj, Bozia rozumu poskąpiła. Idąc dalej tą logiką ktoś kto został okradziony może mieć pretensje do siebie, bo nie upilnował, a złodziej jest w porządku, bo takie jest prawo złodzieja, żeby kraść. Druga sprawa to burdel z tygodniowym liczeniem głosów, żeby było dostatecznie dużo czasu na przeprowadzenie dowolnego szwindla na poziomie komisji, bo chyba tylko cyborg dałby radę nie spuszczać wzroku z kart wyborczych przez tak długi okres. Pomijając, że normalni, uczciwi ludzie mają pracę zawodową, którą zarabiają na chleb. Nie tak jak beneficjenci patologicznego układu, którzy mają kupę czasu, żeby dokładnie przyłożyć się do dopilnowania wygranej swoich mafijnych żywicieli. Widać, żeś świetnie wytresowanym lemingiem, który powtarza schematy wszczepione przez władzuchnę prosto do mózgu.

   hag | 23.11.2014 [11:57]
   Oj, Bozia rozumu poskąpiła. Idąc dalej tą logiką ktoś kto został okradziony może mieć pretensje do siebie, bo nie upilnował, a złodziej jest w porządku, bo takie jest prawo złodzieja, żeby kraść. Druga sprawa to burdel z tygodniowym liczeniem głosów, żeby było dostatecznie dużo czasu na przeprowadzenie dowolnego szwindla na poziomie komisji, bo chyba tylko cyborg dałby radę nie spuszczać wzroku z kart wyborczych przez tak długi okres. Pomijając, że normalni, uczciwi ludzie mają pracę zawodową, którą zarabiają na chleb. Nie tak jak beneficjenci patologicznego układu, którzy mają kupę czasu, żeby dokładnie przyłożyć się do dopilnowania wygranej swoich mafijnych żywicieli. Widać, żeś świetnie wytresowanym lemingiem, który powtarza schematy wszczepione przez władzuchnę prosto do mózgu.

   jaq | 23.11.2014 [12:11]
   A już taki jeden sprzedajny, systemowy profesorek (nie pomnę nazwiska, bo nie warto nawet) parę dni temu w jednej ze szczujni już kombinował jakie musi być pochodzenie tych, co oddali nieważne głosy. Sugerował, że muszą być pewnie biedni i słabo wykształceni, czyli w domyśle wiadomo kto – „ciemnogród”. Ciekawe jak teraz szmaciarz jeden będzie „objaśniał” dane, o których rozmawiamy.

    
  • Mnie też nie ma w Kraju, ale nawet tu przez net czuć, że smród „czegoś” unosi się coraz gęstszy… rzekłbym nawet soczystszy… Nie wiem tylko, czy to dobrze… ale i tak nie ma raczej wyboru… Trzeba trzymać się prawdy, postępować do przodu i prosić Stwórcę/Bogów o wsparcie i zwycięstwo, albo chociaż o łaskę szybkiej i bezbolesnej śmierci np. we śnie… Coś się wywraca, tylko kogo to coś przygniecie…

    
 4. Potraktuj to Kamilu poważnie, nie mówię żebyś usuwał wszystkie obraźliwe komentarze bemka bo to kupa roboty ale zrób coś z nim, ponosisz odpowiedzialność za to co się dzieje na Twoim blogu.

  „jeśli właściciel strony internetowej jest świadomy bezprawności wpisów, to ma obowiązek natychmiast je usunąć; jeśli tego nie zrobi – ponosi odpowiedzialność”.

  „Zarówno znieważenie, jak i zniesławienie dokonane za pomocą środków masowego komunikowania, a więc także na przykład na dostępnym publicznie internetowym forum, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do roku.”

  „Administrator strony może ewentualnie odpowiedzieć za pomocnictwo,”
  To pod adresem Tomassusa podchodzi pod groźby karalne. Ja bemka nie zaczepiałam to on się do mnie pierwszy przypieprzył. Nie jestem Żydówką a Żydzi nie bonią Polaków przed zarzutami o antysemityzm po tym co Polacy dla nich zrobili więc i ja Żydów bronić nie mam ochoty ale zdajesz sobie sprawę że na te wstawki o Żydach też są paragrafy w karnym. To co robi bemek to przestępstwa a Ty pzwalając żeby to robił na Twoim blogu mu w tm pomagasz.

  bemek says:

  do R.A.:
  Czy ten pokurcz może się ode mnie odwalić? Ra, pedziu, spłyń.
  Po za tym zrechotany, jak nie odróżniasz mądrości od inteligencji, to masz spory problem natury psychicznej. Psychopaci tez nie odróżniają wierząc, że cwane mordowanie lub grabienie głupie nie jest.
  A tyś zrechotowany dalej nic nie zrozumiał, a chachmęcisz.

  Kłamiesz, jak biesowski pies. Zwłaszcza o córce czesia. Coś ci ten trop z biesami nie pasuje, łapserdaku. Z opolczykiem mam wyjaśnione. Niech się wypowie, ale pewnie ma to w zadzie chyba, że … Nie rób gnoju, załóż swój blog, nie podpierając się jak tchórz kobietą, i se stamtąd usuwaj kogo chcesz.

  r.a.: jestes zakłamanym debilem i nie pojmujesz złożoności j. polskiego. Nigdzie w tym tekście nic idioto nie stwierdziłem

  I jeszcze jedno r.a. Jako jeden z niewielu w sieci nazwałeś moje wypowiedzi parchu jako antysemickie. Nie znam Polaka, którego inny Polak nazwałby antysemitą. Rozumiesz bez-mózgu? Jesteś żydem, który próbuje udawać Polaka – Słowianina. Dlaczego, to na tych łamach już pisałem. Więc możesz dalej się pluć i iść z tą waszą niepohamowaną nienawiścią do wszystkiego, co jest nie na waszą syjonistyczną “myśl”. Biesie.

  do Adama Smolińskiego:
  Won nad jordan, parchu.
  smolinskywitz
  Po Polsku mówi się z grubej rury.
  Ta duża armata (gdzieś tam dzwonią, ale tate do końca nie wyjaśnił o co biega)to z chebrayskiego, idisz, folksfojoczowemu, esesmańskiemu, esbeckiemu czy enkawudowskiemu? A może z peowskiemu lub pisowskiemu?

  do R.A. i Adama Smolińskiego:
  Tak żeśta się tu skleili, że aż strach pomiędzy was wejść, słodziaki
  Wy milusie, jak biedrońki

  To jak ho-mośki, który z was to SMO-komiła? Obstawiam, że Ssmolinskowitz. Ma zmiany nastroju w jedną chwilę.

  ps. smolinsky i ra.binek. skoczcie po jakieś cipsy + kolę, i nie śpieszcie się milusie

  do mnie i o mnie:
  I nie róbta z dragomira kobiety bo wygląda to tak, jakby kobieta służyła w wojsku lub milicji.
  Żałosna Dragomir jesteś.

  Dragomir. Już wcześniej mniej subtelne (zawoalowane) twoje wypowiedzi przekonały mnie, że żaden z ciebie kobieta. Chyba, że jak Grodzki.

  Przecież oszusta nie da się obrazić, nazywają go oszustem. Więc KOGO obraziłem?

  do Tomassusa:
  Tomassus, głęboka wiara w Tobie drzemie ale uważaj, żeby Ci drzazga nie wlazła, jak na płocie dupa przeczytasz.

  zbiorowo:
  Słuchajta dragomir/smoliński/zrechotany.

  r.a. Z ciebie taki “słowianin” jak z koziej dupy trąbka. Żaden Słowianin nie ma innych w takiej pogardzie, jak te wasze “anty-pustynne”. Tylko parchy mają taką nienawiść dla innych. Ze SMOlińskowitzem i pseudo-babą SMOkową plujecie takim jadem, że na Słowiańszczyźnie nie uchodzi. Wypad nad jordan parchy.

  To wasz smolynskowitz bożek jahwe każe nienawidzić wszystko wokoło. To wy z ra i z ze smokowiłą plujecie nienawiścią na każdą inną formę. Zasłaniacie się gnoje za Słowiańszczyzną, ale jesteście transparentni jak przedszkolaki. Won nad jordan.

  Te jewrajskie ćwoki nigdy nie napiszą wprost.
  Mutant zrechotowanego nie rozwinie, bo to tylko zrechoto-dragomiro-smolno-adamoW, a teraz wydaje się, że tomasuSSo wyprysk.
  I nad tym nie myśl. Szkoda czasu.

  Na gruncie prawa karnego wyróżnia się w szczególności dwa przestępstwa: znieważenie i zniesławienie.
  Znieważenie (art. 216 k.k.) polega na obrażeniu innej osoby lub na ubliżającym wobec danej osoby zachowaniu. Jak uznał Sąd Najwyższy w postanowieniu z 7 maja 2008 r. (III KK 234/2007): „Przestępstwo zniewagi polega na użyciu słów obelżywych lub sformułowanie zarzutów obelżywych lub ośmieszających, postawionych w formie niezracjonalizowanej. O uznaniu określonych sformułowań za »znieważające« decydują w pierwszym rzędzie ogólnie przyjęte normy obyczajowe”.
  Z kolei zniesławienie (art. 212 k.k.) polega na pomawianiu innych, czyli stawianiu im bezpodstawnych zarzutów, oskarżaniu o takie postępowanie lub właściwości, które mogą doprowadzić do poniżenia pomawianego w opinii publicznej lub może narazić go na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.
  Zarówno znieważenie, jak i zniesławienie dokonane za pomocą środków masowego komunikowania, a więc także na przykład na dostępnym publicznie internetowym forum, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do roku.
  https://www.portalprawait.com/entry/karnoprawna-ochrona-czci-w-cyberprzestrzeni

  Wydaje się, iż podobna myśl przyświecała lubelskiemu Sądowi Apelacyjnemu, który w jednym z orzeczeń stwierdził: „jeśli właściciel strony internetowej jest świadomy bezprawności wpisów, to ma obowiązek natychmiast je usunąć; jeśli tego nie zrobi – ponosi odpowiedzialność”.
  Zatem moment uzyskania wiarygodnej informacji o bezprawności wpisu decyduje o odpowiedzialności gospodarza forum. Pozwanym może być więc podmiot hostingujący. O tym, co jest wiarygodną informacją, nie sposób orzec in abstracto. W ostateczności to sąd ustali, czy taka wiarygodna informacja została otrzymana.
  W przypadku przestępstw popełnionych za pośrednictwem Internetu ten ostatni obowiązek ma szczególnie doniosłe znaczenie. Na mocy tego przepisu policja powinna ustalić adres IP komputera, na którym dokonano obraźliwego wpisu. Oczywiście nie przesądza to jeszcze o winie właściciela komputera, ale znacznie ułatwia ustalenie tożsamości naruszającego prawo. Administrator strony może ewentualnie odpowiedzieć za pomocnictwo, jednak pod wieloma warunkami określonymi przez kodeks karny. Za znieważenie i (lub) pomówienie nie będzie natomiast ponosić odpowiedzialności podmiot hostingujący – ze względu na wyłączenie odpowiedzialności zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Oczywiście przy założeniu, że wpisy nie zostały dokonane bezprawnie. Jeśli natomiast miały taki bezprawny charakter, powinien on usunąć je oraz udzielić informacji o danych osobowych naruszyciela.

   
     • Zacytuje klasyka: „Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień”… Mam ci uprzejmie może przypomnieć twoje teksty, o „nieomylny sędzio”?

       
     • Ja nie mam problemu z przyznac sie do bledu.
      …..
      Daniel says:
      2015/02/22 at 15:18

      Drogi kolego R.A. ja wcale nie twierdze , ze jestes gupek , a za te wpisy gdzie mnie troche ponioslo cie przepraszam , bo mi teraz troche wstyd.
      …..

      Ja nie wyrzucam nikogo z bloga ,ani takich rzeczy nikomu nigdzie nie proponuje.
      Pozdrawiam.

       
     • Daniel, dzięki za dobre chęci, ale to nie ma sensu i z Twojej strony strata czasu. Hej.

       
     • Daniel says:
      2015/05/09 at 21:04
      Ja nie mam problemu z przyznac sie do bledu.
      (…)

      To miło, znamy to już, tylko co dalej? Nie jest sztuką przeprosić, jak jest się przypartym do muru i nie ma się już możliwości ruchu, tyle że i co nawet z tego, skoro potem i tak nadal brnie się uparcie w to samo, nieprawdaż?

       
     • Daniel says:
      2015/05/09 at 23:01
      Nie rozumiem to przyparcie do muru?

      Wiem, że nie rozumiesz, albo przynajmniej tak udajesz… 🙂

       
     • A tak przy okazji języków, prawdy i poprawności itp…

      Czy to nie jest jednak tak, że po niemiecko-łacińsko-czesko-polsku mówi się raczej „tego przyparcia do muru”, a nie „to przyparcie do muru”? Jeśli mylę się, no to zaraz cię przeproszę… że bez sensu czepiam się… No ale jeśli nie…

       
     • To „przyparcie do muru” jest dla mnie nie zrozumiale.
      Ostrzegalem cie ,ze jestem nie douczony. 😀

       
     • Daniel says:
      2015/05/10 at 10:05
      To “przyparcie do muru” jest dla mnie nie zrozumiale.
      Ostrzegalem cie ,ze jestem nie douczony. 😀

      A czy ja kiedykolwiek temu przeczyłem?!! Tyle tylko, że tu nie rozmawiamy w sumie o tym. Myślę zresztą, że to nie jest twój największy problem, ale i to nie jest ważne. Jak rozumiem problem twojego niecierpliwego „czteromiesięcznego czekania” na źródła i z informacjami o tzw. Gotach, też już mamy wyjaśniony…

      Nie sądzę jednak, sądząc po twoich dotychczasowych działaniach, żeby cokolwiek w nich uległo zmianie… To samo dotyczy twojego skrzydłowego… 🙁

       
     • Daniel says:
      „Dragomira says:
      2015/04/12 at 16:12
      Prosto z cycka krowy – słabo. Bemek pamięta prosto z fiuta knura, byka, osła, barana a nawet kozła. Doił wszystko”
      „Ta hipokryzja dotyczy calej trojcy.”

      To było po tym jak bemek już któryś raz mnie obrażał, to nie ja zaczęłam z bemkiem tylko on ze mną, nikogo poza bemkiem nie obrażałam.

       
     • „To było po tym jak bemek już któryś raz mnie obrażał, to nie ja zaczęłam z bemkiem tylko on ze mną, nikogo poza bemkiem nie obrażałam.”

      POTWIERDZAM!

      Wygląda na to, po tym co napisał na dole, że to jednak bardziej jednostka chorobowa niż rasowy troll, chociaż mogę mylić się, jak to już wiele razy zrobiłem. Mam nadzieję, że bbc2poland napisze coś od siebie i po tym Kamil będzie musiał w końcu coś zrobić, bo pozwalanie takiemu chuchru psuć tu powietrze, to głupota i nikt na tym więcej nie traci jak sam Gospodarz.

      Dobre z tego wszystkiego jest to, że świadomość takich działań wśród ludzi wzrasta (przynajmniej tak sądzę) i nikt już normalny nie będzie puszczał pisania wszystkiego na luz, bo jak tacy miąchacze tylko zwietrzą nowe miejsce, jak np. to, to przylecą jak sępy do padliny… żeby zwoje uszczknąć i narobić smrodu ile tylko da się… Myślę, że będzie im coraz trudniej srać gdzie popadnie czym popadnie, bo im poziom wiedzy wyższy, tym im trudniej i szybciej wychodzi szydło z ich dziurawego worka…

      A KŁAMCÓW I MATACZY NALEŻY TĘPIĆ BEZLITOŚNIE!

      Dragomiro,
      nie przejmuj się, bo nie ma czym i kim. Zobacz, przynajmniej u siebie masz spokój i jeden z drugim nawet nie kwiknie Ci tam, bo wiedzą dokładnie że dostali by od razu w dziób i spadli w bezdenną czeluść! 🙂 Pozdrowienia

       
 5. Adamie S., R.A. wytłumaczcie Kamilowi co to za jeden ten bemek. Adamie W. to chyba z Tobą toczył pyskówy i wyzywał Cię u Szydłowskiego?

   
  • Dragomiro, Kamil wielokrotnie był informowany o tym, co ten troll tu i na innych stronach wyprawiał, choćby przeze mnie. Mam nadzieję, że udowodniłem tu, że WSZYSTKO to co napisałem o tym, kim on jest i co on robi potwierdziło się. Ja Kamilowi zabawek układać nie będę… chce mieć u siebie takie wpisy, Jego broszka… Wielkie dzięki, za podobne odczuwanie tego typai nie tylko i za napisanie tego, co napisałaś!

    
   • Dragomira ma niewątpliwie rację. Cóż robić z takim trollem, tylko kopa do gnojówki.
    To nie jeden blog, gdzie tak rozrabia. Ze wszystkich wylatuje celnym kopem.
    To, to, albo pod kopułką ma coś nie bardzo, albo finnansowo sobie dorabia.
    Dla mnie wygląda na poważną jednostkę chorobową, godną litości i ubezwłasnowolnienia, aby sobie czasami młotkiem krzywdy nie zrobił. Moze jaki kaftan się przydał?
    Z drugiej strony, te jego bluzgi świadczą tylko o bezsilności. Szamocze się jak szczur na wnyku.

     
 6. przed wyborami wychodzi kto sie interesuje polityka 2% spoleczenstwa a glosowac idze ok 50%

  jestem za monarchią dziedziczną bo gwarantuje spokój w państwie i zodyn procz jego nie musi sie interesowac wyborami.

   
 7. Internet ma to do siebie, że nie wiadomo, kto jest kim. Równie prawdopodobna jest możliwość, że R.A, Dragomira i Adam Smolinski to jedna i ta sama osoba, która usiłuje pozbyć się Bemka. Jest też możliwość, że i Bemek jest tą „jedną i tą samą osobą”, i powyższa prośba jest tylko fikcyjnym atakiem na jedno z multikont, w celu dezinformacji i chaosu. Możliwe też, że ja również jestem „jedną i tą samą osobą”. 🙂

  Przy okazji – czy tylko Bemek na tym blogu podpada pod (art. 212 k.k.)? Wszyscy wiemy w jakim kraju i rzeczywistości żyjemy, wciągnięcie tego bloga pod paragrafy, najpewniej skończyłoby się jego zamknięciem (patrz art. o Holokauście chociażby)

  Dopóki Phoenix nie wytyczy jasnych granic „co wolno pisać, czego nie wolno” i nie zacznie metodycznie banować po IP, to żadne zmiany nie nastąpią.

   
  • Gospodarz widzi wszystkie IP, to raz, a dwa że ten koleś robi tak już długo i w wielu miejscach. A co do tego, co może podpadać pod paragraf itd. Jeśli ktoś „obrażony” itp. nie jest w stanie nawet zacytować tego, co go rzekomo uraziło… i dalej wytłumaczyć i udowodnić, że ma rację, no to co tu myśleć o takich „urażonych” uczuciach? Jeden może się obrażać i np. wyzywać od np. pogan, bydła, gojów, niewiernych psów, nie kogoś tam… itp bo tak mu jego tradycja pozwala, a ten tak wyzywany co morda w kubeł? I co to jest sprawiedliwe i poprawnie polityczne? AKFA I TAKIEGO WAŁA JAK SŁOWIAŃSZCZYZNA CAŁA!!!

   A tak to zgadzam się, że „Dopóki Phoenix nie wytyczy jasnych granic “co wolno pisać, czego nie wolno” i nie zacznie metodycznie banować po IP, to żadne zmiany nie nastąpią.”

   Istnieje takie magiczne słowo jak „PRZEPRASZAM”, ale niestety jest ono bardzo nielubiane przez olbrzymią większość ludzi z którymi np. ja spotkałem się dotychczas w moim życiu. Trzeba zwyczajnie mieć jaja, żeby umieć przyznać się do popełnionego błędu i zwyczajnie po ludzku przeprosić… No ale to jest za proste i za trudne… nieprawdaż? No która/który mocny w gębie, proszę chwytać za kamienie… Rechole sie… bo właśnie otworzyłem puszkę Pandory…

   Dodam, że

    
   • Bawi mnie ta twoja samorefleksja hehe….
    …..
    Istnieje takie magiczne słowo jak “PRZEPRASZAM”, ale niestety jest ono bardzo nielubiane przez olbrzymią większość ludzi z którymi np. ja spotkałem się dotychczas w moim życiu. Trzeba zwyczajnie mieć jaja, żeby umieć przyznać się do popełnionego błędu i zwyczajnie po ludzku przeprosić… No ale to jest za proste i za trudne… nieprawdaż? No która/który mocny w gębie, proszę chwytać za kamienie… Rechole sie… bo właśnie otworzyłem puszkę Pandory…
    ….
    Granice to macie na blogu Dragomira ,albo Bialczynskiego ,ale tutaj … jak kto do lasu woła ………
    Ale fajne ,ze napisales .

     
    • Miło mi, szkoda tylko że jak zwykle piszesz tak, że ciężko zrozumieć o co ci chodzi… To tak jak z tą Lehota i „dowodem” na Gotów.. i tym j. polskim, co z łaciny i niemieckiego rzekomo wg ciebie miał powstać…. itp. Dobraliście się tu z kolegą idealnie. Mnie tam nie przeszkadzacie ani wy, ani to wasze pitolenie, a przy okazji innym pokazujecie na co was stać… o mocarze wiedzy i słowa. Ja mogę się założyć, że w końcu któryś z was przegnie pałę, jak zwykle i prędzej czy później skończy się jak to ma w zwyczaju. Plum i plusk i spokój. Obstawiam twojego kolegę, bo on już dużo więcej doświadczenia w byciu wykopywanym ma. 🙂 Bawcie się chłopaki, tyle waszego.

      
     • Juz cztery miesiace czekam ,ze napiszesz cos o tych Gotach czy Getach ,wiec jak bedziesz mial troche czasu to napisz pare zdan (po polsku), z gory dziekuje.

       
     • Nie załamuj się tylko zrozum, że każdy z was ma więcej z Polaka, czy Rusa, niż z diabła. Jesteście skażeni naukami fałszywymi. Jest jeszcze ratunek, ale trzeba wyznać skruchę przed ludźmi, nie zadzierając nosa.

       
     • Daniel says:
      2015/05/09 at 22:57
      Juz cztery miesiace czekam ,ze napiszesz cos o tych Gotach czy Getach ,wiec jak bedziesz mial troche czasu to napisz pare zdan (po polsku), z gory dziekuje.

      A może tak zajrzałbyś zwyczajnie na tamtą stronę jeszcze raz ją przejrzał i przeczytał to, co tam jest od dawna opublikowane, bo może jednak jak zwykle coś przeoczyłeś lub nie zrozumiałeś? Jeśli nic tam nie znajdziesz i będziesz nadal chciał, to zacytuję ci gdzie tam możesz sobie poszukać tego i owego o tych tzw. Gotach… Jeśli masz problemy ze wzrokiem, to idź do optyka, a jeśli masz leniucha, no cóż… ja nie jestem lekarzem, ale wiem z doświadczenia, że na to tęgi kij jest dobrym lekarstwem… tyle że to nie leczy przez internet 🙁

      Dopisek.
      A jeśli tak przypadkiem zdarzy się, że źródła które podałem będą także w języku angielskim… no cóż… jeśli tylko po niemiecko-łacińsko-czesko-polskim umiesz czytać, to pluj sobie w brodę i żałuj, że ich nie będziesz umiał przeczytać i zrozumieć. Było się języków obcych uczyć… no bo tego niemiecko-łacińsko-czesko-polskiego za taki nie uważam… Zresztą na naukę nigdy nie jest za późno… do dzieła więc i poucz się trochę! 🙂

       
  • Strachu na Lachy. Jakby to tak działało, to Grzegorz Braun już by siedział.
   Une już nie mają możliwości. Amerykańscy generałowie się wypięli, bo inaczej w Syrii panowała by „demokracja”. Te „semickie” popierdówki to straszenie jak ogniem piekelnym. Gnoje tracą kontrolę i w panice posyłają debili dla zastraszenia. I są namierzani. Jedyne co obecnie mogą zrobić, to dla przykładu udupić paru Polaków. Na większą skalę są skończeni.

    
  • Ktoś musiałby być wielkim pisarzem aby móc pisać w różnych stylach. Przecież największy ślad jaki zostawiamy, to nie zdjęcie, dane czy co innego. Zostawiamy swój styl pisania wiadomości na różnych stronach, emailach, dyskusjach. Po nim można rozpoznać kto jest kim, łatwo wtedy połączyć fakty, nawet jeżeli jako Jan Kowalski mówi składnie, czysto, a jako Krzysztof Nowak klnie jak szewc.

    
   • Nie zgodzę się – nawet podrzędni pisarze piszą książki, w których występują różne postacie, mówiące różnymi stylami. Żeby to samo robić na forach, wystarczy odpowiednia ilość czasu. Dla przykładu onet zatrudnia takich „podżegaczy”, którzy piszą sprzeczne opinie pod różnymi pseudonimami i sieją ferment, podgrzewają jedne tematy a gaszą inne.

    R.A – gospodarz może widzi wszystkie IP, ale co to za problem pisać z różnych IP? Są na to dziesiątki sposobów.

    Nawet średnio rozgarnięta osoba da radę zarządzić dwoma-trzema profilami psychologicznymi. Oczywiście nieraz sama siebie zdemaskuje, ale nie ma to większego znaczenia, bo szkody są już poczynione. Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale głównym zadaniem tzw. „agentów” nie jest pisanie kłamstw czy narzucanie obcej, szkodliwej ideologii.
    Głównym zadaniem jest wprowadzanie chaosu, skłócanie, odciąganie od ważnych tematów – po prostu rozsadzanie od środka. Psychologicznie, wielu z nas jest na to podatnych, więc wystarczy przycisnąć lub pociągnąć w odpowiednim miejscu, a sami wykonamy połowę roboty za agentów. Tylko że to oni dostaną kasę za zadanie, a my zostaniemy z ręką w nocniku.

    Nie mówię tu o teorii spiskowej, że agenci to jacyś „oni” – kto oglądał Matrix ten wie, jak działa Agent Smith.

    Powtórzę jeszcze raz – tak naprawdę nie ma znaczenia, czy „elementem wywrotowym” jest bemek, dragomira, R.A czy daniel – głównym celem jest rozkład i wzbudzanie nieufności, wściekłości, podsycanie walki i sporów. Jako moderator własnego forum znam to z autopsji, przepychanki nie dają nic poza chwilową satysfakcją walczących. Za to obrzydzają czytających i obserwatorów, i odbierają ochotę do udzielania się i uczestniczenia w „gównoburzach”.

    Ludzie są różni, nie każdy ma ochotę wpychać się między młot a kowadło. Im człowiek starszy/dojrzalszy, tym (przeważnie) mniej jest podatny na zaczepki i chętny do pyskówek, więc zwyczajnie odejdzie i zajmie się swoimi dziełami. I, powtarzam po raz trzeci, taki właśnie jest cel podżegaczy.

     
    • Gdybyś pisał tu i tam, to z konieczności niejako śledził byś trochę, kto co i jak i gdzie pisze. Mniej byś wtedy teoretyzował, bo byś wiedział i znał pokłosie działań niektórych piszących. Zwróć, uwagę, że zawsze coś takiego jak tu teraz zaczyna się od czegoś, a nie bierze się z kosmosu ot tak sobie.

     Daniel zaczął od podważana twierdzeń na temat tzw. Gotów/Getów, następnie pociągnął niemiecko-łaciński wątek w powstawaniu j. polskiego itd, z wynikiem jak wyżej. Jedyny plus tego jest taki, że w odpowiedzi na to pojawiło się kilka źródeł i dowodów, których ani nie umiał odnaleźć, przeczytać, a co dopiero zrozumieć ich, czy może nawet się do nich odnieść.

     Co do tego drugiego, to szkoda marnować czas i nawet wymieniać jego przezwisko. Ci co go znają, jak np. Adam Smoliński, opolczykpl, ja, czy inni, dobrze wiedzą co to za typ, a Kamil prędzej czy później pozna się na nim, jak inni przed nim.

     Co co sedna masz rację, tyle tylko, że Gospodarz jak widać nie chce bawić się w odsiewanie ziarna od plew. Mimo wszystko nie jest aż tak źle, po prawda i tak wypływa tu na wierzch… tyle tylko, że ta akurat nie specjalnie ładnie pachnie…

      
    • Apek says:
     „Internet ma to do siebie, że nie wiadomo, kto jest kim. Równie prawdopodobna jest możliwość, że R.A, Dragomira i Adam Smolinski to jedna i ta sama osoba, która usiłuje pozbyć się Bemka. Jest też możliwość, że i Bemek jest tą “jedną i tą samą osobą”, i powyższa prośba jest tylko fikcyjnym atakiem na jedno z multikont, w celu dezinformacji i chaosu. Możliwe też, że ja również jestem “jedną i tą samą osobą”.”

     Widzę że pan filozof.

     „Nie zgodzę się – nawet podrzędni pisarze piszą książki, w których występują różne postacie, mówiące różnymi stylami. Żeby to samo robić na forach, wystarczy odpowiednia ilość czasu. Dla przykładu onet zatrudnia takich “podżegaczy”, którzy piszą sprzeczne opinie pod różnymi pseudonimami i sieją ferment, podgrzewają jedne tematy a gaszą inne.”
     „Nawet średnio rozgarnięta osoba da radę zarządzić dwoma-trzema profilami psychologicznymi. Oczywiście nieraz sama siebie zdemaskuje, ale nie ma to większego znaczenia, bo szkody są już poczynione. Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale głównym zadaniem tzw. “agentów” nie jest pisanie kłamstw czy narzucanie obcej, szkodliwej ideologii.
     Głównym zadaniem jest wprowadzanie chaosu, skłócanie, odciąganie od ważnych tematów – po prostu rozsadzanie od środka. Psychologicznie, wielu z nas jest na to podatnych, więc wystarczy przycisnąć lub pociągnąć w odpowiednim miejscu, a sami wykonamy połowę roboty za agentów. Tylko że to oni dostaną kasę za zadanie, a my zostaniemy z ręką w nocniku.”
     „Powtórzę jeszcze raz – tak naprawdę nie ma znaczenia, czy “elementem wywrotowym” jest bemek, dragomira, R.A czy daniel – głównym celem jest rozkład i wzbudzanie nieufności, wściekłości, podsycanie walki i sporów.”
     „Im człowiek starszy/dojrzalszy, tym (przeważnie) mniej jest podatny na zaczepki i chętny do pyskówek, więc zwyczajnie odejdzie i zajmie się swoimi dziełami. I, powtarzam po raz trzeci, taki właśnie jest cel podżegaczy.”

     I do tego psycholog.

     Monsieur filozof siedzta se tu i szukajta agenta, najlepiej poszukajta w gniazdkach do których podłączone są Wasze komputery, rozkrędzta je i grzebta aż znajdzieta agenta. „Im człowiek starszy/dojrzalszy, tym (przeważnie) mniej jest podatny na zaczepki i chętny do pyskówek, więc zwyczajnie odejdzie i zajmie się swoimi dziełami.” – świnta racja monsieur filozof i dlatego ja se ide „siać ferment” i „podżegać” na swojego bloga. Tutaj będę co najwyżej wrzucać tylko linki do siebie.

      
     • Wszystko sie zmienia, ludzie, ich poglady, podejscie do rzeczywistosci itd. Wazne jest to, ze wszystko idzie do przodu, tak czy inaczej. Nawet po tej „dyskusji” widac jak sprawy maja sie i nie trzeba bardzo wysilac sie, zeby zobaczyc kto ma w zanadrzu argumenty i jakie one sa i kto tylko bije „urazona” piane. Czas obdziera klamcow i mataczy ze zludzen i takze w tym miejscu nastapuje to samo. Ludzie ucza sie i nic juz nie jest takie, jakie bylo jeszcze rok temu czy nawet 6mcy temu i to jest najwazniejsze, a to jest tylko poczatek poczatku…

      Teraz wszystko jeszcze bardziej przyspieszy, zreszta juz widac, ze ci co probuja utrzymac wszystko pod kontrola w ich rekach, ze coraz wiecej rzeczy zwyczajnie wylewa im sie przez palce i tak czy inaczej pokazuja swoja prawdziwa twarz… Z tymi dwoma trollami tu, jest tak samo…

      Trzeba robic swoje i nie ma sie czym i kim przejmowac! 🙂

       
     • Puszczam to jeszcze raz, bo wpadło w otchłań moderatorni…

      Tu jest dobre mimo, że z wp.pl podsumowanie wszystkich tych obudzonych śpiochów, Szczynukowicza, jego świty i pomagierów, a przede wszystkim tych fiodonncychh rredahttoróff, jak i tych tu dwóch zwykłych grabiami rozgarniętych trolli:

      wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Ostro-o-Komorowskim-prezydent-jest-kompletnie-niewiarygodny,wid,17527935,wiadomosc.html?ticaid=114d84&_ticrsn=3

      – To ucieczka do przodu. Prezydent próbuje zaostrzyć kurs, by zdjąć wiatr z żagli konkurenta – komentuje specjalnie dla WP prof. Kazimierz Kik, politolog z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział w poniedziałek, że chce referendum ws. jednomandatowych okręgów wyborczych, zmian systemu finansowania partii politycznych z budżetu państwa oraz zmian w systemie podatkowym. Problem prezydenta polega jednak na tym, że składając taką propozycję nagle, w sytuacji zagrożenia jest niewiarygodny.
      (…)

      i.wp.pl/a/f/jpeg/35055/pap_20141022_0nr.jpeg

      ~nina 16 minut temu
      Przez pięć lat prezydentury konsekwentnie ograniczał wolności i prawa obywateli. Popierał represyjne regulacje prawne. Podpisał m.in. ustawę ograniczającą wolność zgromadzeń, dezawuował inicjatywę obywatelską ws. pozostawienia rodzicom wyboru, czy posyłać 6-latki do szkół, poparł ograniczenie dostępu obywateli do informacji publicznej na temat działalności ekonomicznej organów administracji rządowej, popierał podwyższanie podatków, a teraz – gdy widmo opuszczenia Belwederu zagląda mu w oczy – przedstawia propozycje o charakterze pro-obywatelskim. To brzmi fałszywie ! To prawda.

       
     • Dragomiro, przyznam, że nie rozumiem co ma znaczyć twój komentarz. Czy to ma być przytyk? Jeśli tak, to chybiony. Bo przypadkiem wpisałaś się w moją teorię, modelowo ją udowadniając.”Uderz w stół a nożyce się odezwą” – dobrze, że na stole leżały nożyczki, a nie AK-44. 🙂

      Nie atakowałem cię personalnie ani ci nie ubliżyłem, chyba że zabolało cię wymienienie twego pseudonimu w jednym zdaniu razem z twoimi adwersarzami. Ale daj spokój, jak chcesz się zajmować wielką słowiańską sprawą, skoro taka bzdura wytrąca cię z równowagi i jadowite żądło ironii samo wyskakuje z pochwy? Ale „monsieur filozof” – dobre 🙂 +1

      R.A – myślę, że masz rację, ale i tak trzeba w tej sprawie poczekać na reakcję phoenixa, bo gadaniem nic nie zdziałamy.

       
 8. Mam tylko nadzieję, że scenariusz, który rzekomo jest juz przygotowany na 15 maja – będzie jednym wielkim tzw. „fejkiem”, chodzi o operację „KRAJ 2015”:

  https://gloria.tv/media/SxmCAgsTynf

  Choć po analizie kilku tekstów w sieci, można sobie wyobrazić kilka scenariuszy i tylko od nas zależy, który się zrealizuje:

  http://aronjasnowidzdiagnosta.blogspot.com/2015/05/narod-miota-energia-zwrotna-wybory.html

  Osobiście uważam, że trzeba promować pozasystemowych, bo tylko tak należy dopiąć zmianę i zapoczątkować ją na inne państwa globu.
  Kukiz ma tego plusa, że kuma Demokrację Bezpośrednią i to, że mówi składnie i rozsądnie promując jej najlepsze walory, czego trochę brakuje innym spoza kliki czworga.

   
 9. W zagadnieniu technicznym. Cała strona jest kompletnie rozwalona, nie wiem czy za przyczyną używania przeglądarki Chrom, czy autor coś pozmieniał, ale nie daje się za bardzo jej czytać.

   
 10. Niemieckie (i nie tylko) rozumienie przewodniej roli partii, tj. mediów:

  ~mm 20 minut temu
  To, że są zaskoczeni to sukces naszej propagandy medialnej 🙂

  ~rusek 1 godzinę i 53 minut temu
  dajcie Niemcom 2000 zł na miesiąc to nie będą zaskoczeni wyborami

  ~rYSIEK 1 godzinę i 36 minut temu
  ŚWIADCZY TO WYŁĄCZNIE ZE POWIĄZANE Z RZĄDEM MEDIA OSZUKIWAŁY LUDZI KREUJĄC KOMOROWSKIEGO NA FAWORYTA!!! ROBILI TYM SAMYM REKLAME KOMOROWSKIEMU BY LUDZIE GLOSOWALI WYLACZNIE NA NIEGO I DUDE!!!! A POZOSTALYCH SOBIE ODPUSCILI!!!! MEGA KOMPROMITACJA ŻYDOWSKICH MEDIOW!!!!

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,title,Niemcy-zaskoczeni-wynikiem-wyborow-w-Polsce-Obawy-przed-pogorszeniem-stosunkow,wid,17527996,wiadomosc.html
  (…)
  W Niemczech, gdzie wybory prezydenckie są pośrednie, polska kampania wyborcza, a przede wszystkim niektórzy kandydaci, postrzegani byli jako egzotyczni. Tak jak Paweł Kukiz, przedstawiany najczęściej jako „Rockstar”, gwiazda rocka

  Na jego sylwetce, do tej pory nieznanej w Niemczech, koncentruje się wiele redakcji. „To kampanii Kukiza, przedstawiającego dotychczasowe rządy PO i PSL w czarnych barwach, Komorowski zawdzięcza swoją porażkę” – ocenia „Die Welt”. „Kukiz ze swoją emocjonalną kampanią pogardy wobec polityków pociągnął za sobą wielu niezadowolonych i młodych”.

  Kukiz, pisze reporter dziennika, „wykorzystuje zakorzeniony w Polsce od czasu komunizmu poczucie wrogości między społeczeństwem a rządzącym. Sam prezentował się jako ten, który u boku społeczeństwa będzie walczył przeciwko ‚systemowi'”. Niedzielny atak Kukiza na media dziennik określa jako bigoterię. „Bez mediów, które interesowały się nim w ostatnich tygodniach, nie zdobyłby takiej popularności”.

  Małe trzęsienie ziemi

  – To dla nas takie małe trzęsienie ziemi – komentuje dla Wirtualnej Polski na gorąco wyniki Uwe Rada, dziennikarz i publicysta, autor m.in. dopiero co wydanej w Polsce książki o stosunkach polsko-niemieckich „Życiorys pewnej rzeki”. Wynik tych wyborów traktowany będzie jako test do tych ważniejszych, do parlamentu – ocenia Rada. – I teraz może się okazać, że oznaczać one mogą i tu zwrot o 180 stopni – dodaje.
  (…)

  idolek 1 godzinę i 55 minut temu
  To nie trzęsienie tylko koniec PO i Donalda pupila Merkel.

  ~aergodzinę temu
  Jak Donek Polaków zawiódł, wolą nawet Kaczyńskiego. W końcu czegoś się nauczcie ciemniaki, najgorszy jest marazm, ludzie tego nie zniosą.

  ~julia 1 godzinę i 51 minut temu
  Artykuł pod kampanie Komorowskiego. Już się zaczęło.

  ~otp 1 godzinę i 36 minut temu
  Mam dość bełkotu Bula ,ironicznych usmieszków Nałęcza, opinii Michnika ,wywiadów Lisa i całej tej mieniącej się w blasku jupiterów reżimowych mediów ,,elyty,,. Czas rozliczyć was za kłamstwa ,za niespełnione obietnice i reprezentowanie wrogów Polski ! Czas abyście to Wy wyjechali z tego kraju ,do tych komu służyliście …do Rosji …do Niemiec ,do Francji i innych ! Precz!

  ~Ona 1 godzinę i 49 minut temu
  Pewnie, że się zmieni polityka wobec Rosji. Teraz ta, która jest obecnie stoji na fatalnym poziomie. Bratamy się z Niemcami, którzy wykiwają nas przy pierwszej nadającej się okazji a strzelemy sobie w kolano gdy atakujemy Rosjan. A i tak Rosjanie i Niemcy za naszymi plecami się dogadują- tak jak przed II wojną światową. Takie moje zdanie.

  ~zez 1 godzinę i 38 minut temu
  nie będzie pogorszenia, będzie partnerstwo, prawda i mniej szkalowania Polaków, Polska zasługuje na szacunek a nie na pogardę i fałszywe oskarżenia

  Dopisek.
  Tę ostatnią opinię dedykuję trolującym tu osobom, jak i ich obrońcom…

   
 11. Parę lat temu smoliński otrzymał zadanie kontrolowania i torpedowania odradzającej się w Polsce Słowiańszczyzny. Dobrał sobie młodego o ksywce „zprowokowany”, który miał mu w tym pomagać, jednocześnie nabierać doświadczenia. Jak wiemy „zprowokowany” przerodził się nam w między czasie w „Rechot Aku”, a następnie w „R.A.”. („Dragomira” to mutant smolińskiego).
  Ich zadaniem było m.in. zdewaluowanie każdego, kto miał do powiedzenia w temacie Słowiańskości coś innego niż to, co ich mocodawcy uznają za „prawdę”. Więc: „Ktoś”, „BBCPoland”, „Daniel”, „bemek” i wielu innych nacięło się na te ich wredną, pieniacką szyderę.

  Ale należało w końcu stanowczo zaprotestować tej anty-polskiej propagandzie której źródła wydają się być tam, gdzie ściemniacze sugerują duchowe pochodzenie swych oponentów. Źródła tych ściemniaczy wydają się być znad Jordanu!

  Jak wiemy do poznania prawdy jeszcze daleka droga, wymagająca poruszania wielu źródeł ale okazuje się że nie, bo ci wszechwiedzący wiedzą, że biblia to fałsz. Ale skąd? Tego się nie dowiemy ale możemy jedynie przypuszczać, że te nadjordańskie próbują odciąć nas od źródeł.

   
  • bbc2poland,
   może zechciałbyś łaskawie odpowiedzieć na to powyżej, bardzo Cię proszę. Uwalmy to i będziemy mieli to trollowanie tych dwóch tu z głowy, bo obaj albo ze wstydu spalą się, albo w końcu Phoenix będzie musiał coś z tym zrobić. Z góry dzięki.

    
  • Fantazję to ma ten młody szczyl. 😀 😀 😀
   Może jednak to twoi mocodawcy kazali to wszystko napisać?
   Trzymaj się tego twojego wiarygodnego żródła najordańskiej biblii.
   I kto tu propaguje tę pustynną zarazę?
   Plączesz się w zeznaniach syneczku. Każą ci klęczeć na grochu. 😀

    
    • Być może gospodarz ma pojęcie o ip, i być może gdzieśta się z loginami pomylili. No ale dzięki za zwrócenie uwagi na BBCPoland 😉 Zresztą lepiej, jak się gdzieś sam o tym wypowie.

     Nie pomijając cytatu as:
     Adam Smoliński says:
     2015/03/15 at 10:13
     „… Tak działa kościókowa propaganda, jak się nie da wymazać, trzeba namieszać, a osły uwierzą. 😀
     BBCpoland wreszcie mógł rozwinąć swe chrześcijaskie skrzydła i fantazje, bo gdzie indziej trudno było.”

     Te wasze brednie się nie kleją.

      
 12. Szanowni Państwo,

  z niewiadomych mi powodów Gospodarz blokuje wypowiedzi bbc2poland, który nic nikomu złego nie zrobił, a puszcza bez najmniejszego problemu chamskie odzywki takiego internetowego parszywego śmieciarza, jak ten tu powyżej, który ciągle tylko bez powodu obraża różnych ludzi i PISZE KŁAMSTWA!!!

  Jako dowód na moje słowa przytaczam to, co bbb2poland tu napisał, ale co z niewiadomych dla mnie i jego powodów, znalazło się w moderacji Phoenixa, już kolejny raz. To jest bardzo dziwne, bo nie ma tu żadnych odnośników itd.

  A teraz do Phoenixa.
  Brachu obudź się i wstydź się i do k. zrób coś z tym, bo to zaczyna śmierdzieć, jak jakaś padlina!

  bbc2poland says:
  Your comment is awaiting moderation.
  2015/05/12 at 01:23

  Akurat z R.A. jestem w bardzo dobrej komitywie. I już od dłuższego czasu mailujemy sobie po linii prywatnej na tematy związane ze słowiańszczyzną w atmosferze prawie wzorowej. Oczywiście nie we wszystkim się zgadzamy ale utrzymujemy kulturę dyskutowania na odpowiednim poziomie. Chyba R.A. nie zdarzyło nam się kiedykolwiek użyć w dyskusji w stosunku do siebie jakichś słów wulgarnych. Ja sobie przynajmniej tego nie przypominam. Faktem jest, że u Białczyńskiego miałem zatargi z kilkoma osobami które to posądzały mnie że jestem jakąś wtyką KRK lub czegoś podobnego. Więc u Białczyńskiego już nie komentuję bo taką złożyłem tam deklarację. Tutaj też staram się nie pisać komentarzy bo poznałem uroki spokoju, braki jakichkolwiek podejrzeń o coś tam i tak dalej. Żeby publicznie komentować to trzeba mieć nerwy ze stali szczególnie wtedy kiedy atmosfera staje się gorąca. Brak argumentów zastępuje się wulgarnym słownictwem, znieważony stosuje odpowiednią ripostę i na blogu robi się sieczka. Mamy całą litanie komentarzy bez sensu i nie na temat. Uważam, że każdy komentarz powinien być przemyślany i wnosić coś do dyskusji na temat myśli zawartych w artykule.
  Ktoś chyba specjalnie wymyślił możliwość bezpośredniego komentowania artykułów po to aby skłócić ze sobą ludzi i robić zamęt.

  Obrazić kogoś, wyzwać to żadna sztuka . Jak się jest w dyskusji anonimowym ( Tak jak ktoś tutaj wcześniej to napisał) można odwalać rożne chamskie numery bez szkody dla swojego dobrego imienia ale tylko pozornie bo człowiek przed swoim sumieniem nic nie ukryje i chamski czyn zawsze o sobie będzie mu przypominał, chyba że ktoś nie ma sumienia.

  W kraju coś drgnęło za sprawa Kukiza. Więc czas skończyć z głupimi wyzwiskami, chamstwem itd.
  Niech nikt nikogo nie zaczepia i nie prowokuje do ripost, a powstanie naprawdę miła atmosfera. czas aby internet zaczął nas łączyć a nie dzielić.

  Ja wiem, że nie zawsze można utrzymać nerwy na wodzy i nikt nie chce być publicznie kopany nawet anonimowo. Też wcześniej myślałem o braniu w dyskusjach na tutejszym blogu ale wizja obelg jakie mogą się na mnie posypać zniechęciła mnie do tego. Wiec dyskutuje sobie z R.A. i innymi znajomymi droga mailową gdzie mam w dyskusji komfort w postaci pełnej kultury mimo ze wielokrotnie mamy odmienne spojrzenia na poruszany temat. Niestety wygląda na to, że trzeba się uczyć nawet tak wydawało by się prostych rzeczy jak dyskusja. Mimo , że np. z R.A. mamy odmienne poglądy na wiele spraw to świetnie nam się dyskutuje i za to go lubię : )
  0
  0
  Rate this
  Odpowiedz

  BBC2Poland says:
  Your comment is awaiting moderation.
  2015/05/12 at 09:34

  Takie uzupełnienie do mojego komentarza powyżej. Moja decyzja o zakończeniu komentowania artykułów u Białczyńskiego spowodowana była nie tylko kopaniem mnie tam po kostkach ale też jego nagłym ukłonem dla systemu z którym próbujemy walczyć – takie odczucia maja też inni. Widoczne to jest w artykułach dot. książki Piotra Makucha, w propagacji masonerii która tak naprawdę doprowadziła świat do tego co obecnie mamy, popieranie obecnych ukraińskich banderowców którzy są u władzy, przeplatanie wartościowych artykułów bzdurami które tylko zaśmiecają blog itd. Może będę teraz trochę sarkastyczny ale jak zobaczę u Białczyńskiego np. artykuł pt: Dawid Rockefeller – Strażnik Wiary Słowiańskiej to nie będę zaskoczony. Czasem zajrzę na ten blog ale już nie wywiera na mnie tyle emocji co 2-3 lata temu.
  0
  0
  Rate this
  Odpowiedz

  BBC2Poland says:
  Your comment is awaiting moderation.
  2015/05/12 at 09:58

  Wracając do artykułu Phoenixa – artykuł bardzo mi się podoba. Pokazuje cały system prowadzenia kampanii wyborczej i samych wyborów. Praktycznie wystarczy zapamiętać informacje i ostrzeżenia które są zawarte w powyższym w artykule i je bezwzględnie przestrzegać, by zdrowo namieszać w jesiennych wyborach. Układ już się zorientował że jesień to nie będą przelewki wiec już teraz rozpocznie przygotowania do kampanii przede wszystkim dezinformacyjnej.
  Już pewnie zaczęło się grzebanie w życiorysie Kukiza do 10 pokolenia wstecz. Wyciągać będą filmy z jego koncertów na których się trochę wygłupiał. Jednym słowem robiony będzie wizerunek człowieka nieodpowiedzialnego, ćpuna, pijaka itd. Zobaczymy całą galerię groteskowych zdjęć, wypowiedzi oszołomów z tytułami naukowymi na temat osoby Kukiza i jego szans na sukces. Nagonka na Kukiza będzie stopniowo rozwijać się w czasie. Dlatego też cały internet powinien do jesieni wrzeć i tworzyć jak najlepszy wizerunek Kukiza 2 raz w tygodniu superlatywy o Kukizie i 4 razy w tygodniu batożenie układu.
  Nie wiem czy zauważyliście ale te wybory to zainicjowany początek “wojny” o Polskę.
  0
  0
  Rate this
  Odpowiedz

  Dopisek ode mnie na koniec.

  Mam nadzieję, że Gospodarz w końcu obudzi się z letargu i podejmie należne decyzje, czyli przynajmniej opublikuje oryginały wpisów bbc2poland i przestanie Go cenzurować, Bóg jeden wie za co!!!

  A teraz do bemka i Daniela.

  Ty bemek, zakłamany trollu, wskakuj z powrotem do szamba i nurkuj tam w poszukiwaniu swojego rozumu, który tam zgubiłeś, a jak go znajdziesz to już tam siedź se na dnie i nie wychylaj się.

  A ty Daniel, jak jeszcze raz będziesz miał ochotę coś bzdurnie qfakać na mój temat, to lepiej wcześniej dobrze się zastanów… bo sam widzisz jak jest… (o ile twoje zdolności postrzegania, nie są takie jak z Gotami itd to zrozumiałeś już cokolwiek)… Ty i ten twój jak widać ciężko chory psychicznie skrzydłowy, to takie ciężkie nieloty jesteście, więc jak się jeszcze raz tak jak tu bezsensu na kogoś rozpędzicie, to tylko sobie te wasze skrzydełka i dzióbki do końca połamiecie. Wasza wiarygodność jest teraz mniejsza niż zero.

  Na twoim miejscu zacząłbym od przeproszenia wszystkich, których nazwałeś hipokrytami, czyli w łacińsko-niemiecko-czesko-polskim obłudnikami lub ludźmi zakłamanymi… A jak nie, drogę do śmierdzącego królestwa bemka już znasz… Pomóż mu szukać tego jego utraconego skarbu… bo i tobie on przydałby się…

   
  • R.A. napisal
   ….
   Na twoim miejscu zacząłbym od przeproszenia wszystkich, których nazwałeś hipokrytami, czyli w łacińsko-niemiecko-czesko-polskim obłudnikami lub ludźmi zakłamanymi… A jak nie, drogę do śmierdzącego królestwa bemka już znasz… Pomóż mu szukać tego jego utraconego skarbu… bo i tobie on przydałby się…
   A ty Daniel, jak jeszcze raz będziesz miał ochotę coś bzdurnie qfakać na mój temat, to lepiej wcześniej dobrze się zastanów… bo sam widzisz jak jest… (o ile twoje zdolności postrzegania, nie są takie jak z Gotami itd to zrozumiałeś już cokolwiek)…
   ….
   Dragomira sama nadepnela na grabie i ja uderzylo,i po jej wczorajszych wpisach widac ,ze to nie byl przypadek. 😀
   Ciebie chyba nie mianowalem ,ale to ty sam siebie w trojcy odnalazles ,wiec musze przyznac ,ze twoja zdolnosc postrzegania cie nie zawiodla. 😀

    
   • Dowodów na wasze trollowanie jest aż nadto. Nie ma sensu ciągnąć tego dłużej, bo oba konie jakie są każdy już widzi. Mam nadzieję, że w końcu odnalazłeś to czego nie mogłeś odnaleźć przez 4 miesiące…

    Daniel says: 2015/05/09 at 22:57
    Juz cztery miesiace czekam ,ze napiszesz cos o tych Gotach czy Getach ,wiec jak bedziesz mial troche czasu to napisz pare zdan (po polsku), z gory dziekuje.

    Jakoś żadnego, (o logicznym nie wspominając) wytłumaczenia „gockiej” Lehoty i tego całego twojego dalszego pisania np. o łacińsko-niemiecko-czesko-polskim itd. nie widzę i nie łudzę się że kiedykolwiek zobaczę. Nie masz w zwyczaju nic kończyć, tylko tak sobie zamulasz, wszystko czego dotkniesz się. Stosujesz inny sposób niż ten twój kumpel, ale i tak obaj jesteście podobnie zakłamani, tylko twój skrzydłowy jest przy tym jeszcze bardzo chory na głowę, albo taki ma styl trollowania. W sumie jesteście bardzo podobni i działacie w parze. Ja już swoje o was dwóch napisałem i udowodniłem, co było do udowodnienia i nie będę marnował swojego czasu na was.

    A co do Dragomiry i innych to oni wszyscy mają do was i tak buddyjską cierpliwość… Dobrze, że nigdy nie traficie tam, gdzie ludzie pilnują porządku i nie pozwalają na takie zachowanie jak to wasze tu.

    Bardzo dziwię się Gospodarzowi, jak może pozwalać na takie wasze ciągłe sranie po kontach i obrażanie bogu ducha winnych ludzi, ale to nie ja to robię porządek… Dobrą nauczką wynikającą z luzackiego podejścia Phoenixa jest to, jak sobie skutecznie i prosto radzić z takimi typami jak wy. 🙂

     
 13. I tu też trochę ze stalinowskich tortur. Krewni trockiego w genach mają pasję do sadyzmu.
  Więcej o nurzaniu w szambie u Wandaluzji.
  A smolynskowitz to by mnie nawet nie na grochu, ale najchętniej na odwróconym stołku posadził.

   
  • Sadzanie na odwróconych stołkach…nadziewanie na płoty…rozumiem że to twoje fantazje erotyczne? Psychiatra jest ci pilnie potrzebny bo jeszcze sobie krzywdę zrobisz.

    
 14. sondaże powinny być zakazane zdecydowanie dłużej przed wyborami – przez cały czas trwania kampanii pod karą dekapitacji powinny byc zakazane . Od 25 lat powtarzam ze jest to zalegalizowana manipulacja

   
 15. O ile głosowanie w pierwszej turze miało bardzo duże znaczenie, to druga jest tylko wyborem pomędzy g… miękkim a twardym lub dżumą a tyfusem. Ja na pewno nie będę wybierał, jak to niektórzy mówią, mniejszego zła, bo zło jest zawsze złem.
  O ile pójdę na wybory, to jedynie po to, by na kartce przy tych gnojkach napisać co powyżej. Przynajmniej ludzie z komisji trochę się uświadomią.

   
 16. Oskarżam wyznawców nieludzkiej pustynnej tradycji, a przede wszystkim tzw. żydów, o rasizm i ludobójstwo i niszczenie Tradycji Słowiańskiej! Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości, co do tego co Nam Słowianom oni i ich zbrodnicza tradycja zrobili i nadal robią i chcą dalej robić, niech je porzuci! Nie ma to tamto! Zapamiętajcie moje słowa! Zaczęło się!

  https://skribh.wordpress.com/2015/05/19/96-juz-wiem-kto-pisal-to-przemowienie-temu-comeyowi-czyli-czy-jest-chociaz-jeden-polak-ktory-spodziewal-sie-innej-wypowiedzi-zaoceanicznych-hien-czekajacych-na-sute-odszkodowania/

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *