Filmik o naszym blogu na YouTube

Ktoś widzę zrobił filmik z informacjami z tego bloga na Youtube.

Serdecznie pozdrawiam autora. Jak najwięcej takich inicjatyw!

Podobało się?

Nie blokujemy żadnych treści! Sam wyceń te informacje! Stronę odwiedza ponad 150 000 osób miesięcznie. Gdyby każdy dorzucił chociaż 5PLN to starczyłoby nawet na własną minitelewizję :)

Kliknij, by rozwinąć więcej info o Flash-Cash.org

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

4 thoughts on “Filmik o naszym blogu na YouTube

  1. Witam, dzięki za uznanie. Przy okazji chciałbym zapytać jak postępy nad książką ? :) Swego czasu słyszałem, że nad czymś takim pracujesz. Pozdrawiam

     
  2. Szanowny Panie. Interwencja przyjdzie; czy teraz? pewnie jeszcze nie. Jeszcze nas zbyt “łagodnie” w ofierze składają. Może za lat kilkadziesiąt, ale jeszcze nie teraz. Skoro to nas rusza teraz, dostaliśmy czas na refleksję. Na wyciągnięcie wniosków gdzie prawda, a gdzie fałsz. Więc cierpliwie pracujmy jak Pan, lub mniej cierpliwie jak ja.

     
  3. czesiu po propagowaniu pornografii i innych pseudo wynaturzeniach wziął się poprzez “rodzinociośtam” za udowodnienie, że nasi przodkowie mieli coś wspólnego z opętańczym baletem, mającym miejsce podczas otwarcia tunelu. czesiu ma za zadanie, że wprowadzając kolejną ideologię da się przekręcić ducha na lewą stronę. Jeszcze raz powtórzę, że niech czesiu i orlicki durni szukają wśród opętanych kolejną ideologią, a nie wśród wolnych ludzi.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>