Holokaust – blokada

Ze względu na to, że mój artykuł o holokauście został ocenzurowany i większość przeglądarek już go nie wyświetla (przy czym pozostałe artykuły wyświetlane są bez większych problemów). Publikuję go ponownie. Ciekawe jaka teraz będzie kara. 17 stycznia 2015 (sobota) opublikowałem artykuł, a 19 stycznia 2015 (poniedziałek) kilka moich kont zostało zablokowanych, a na nich środki firmy i jej klientów. W procederze karania brały udział: Alior Bank, mBank, BZ WBK, ING i Inteligo. Pismo z BZ WBK opublikowane zostało na serwisie Demotywatory (widać tam dokładnie datę 19 stycznia – taka sama była we wszystkich bankach). W konsekwencji doprowadziło to do bankructwa firmy, zwolnienia wszystkich pracowników i mojej emigracji. Pół roku później Komisja Nadzoru Finansowego nakazała bankom odblokować konta i zwrócić wszystkie środki, jednak żaden rachunek odblokowany nie został, a zwrócono jedynie 60 tys PLN, które poszły na zaspokojenie roszczeń części klientów. Oprócz tego tydzień po mojej publikacji muzeum w Oświęcimiu usunęło zdjęcia obiektów wykorzystane w artykule, z tego też powodu zobaczycie tylko linki (bez zdjęć) w tym artykule.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Co o Polsce międzywojennej pisała zachodnia prasa
 • Że Holokaust to NIE zagłada Żydów
 • Że Holokaust (słowo) jest słowiańskiego pochodzenia
 • Że Holokaust II wojny światowej dotyczył PRZEDE WSZYSTKIM Słowian, a nie Żydów
 • Że 1/3 wszystkich ofiar 2 WŚ to Rzeczpospolitanie

Prolog

UWAGA! Ten artykuł jest dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach i naprawdę otwartym umyśle. U większości ludzi może odwrócić do góry nogami cały wpajany im od dziecka sens drugiej wojny światowej. Jest jak do tej pory najbardziej kontrowersyjnym artykułem ze wszystkich. Jeśli trafiłeś tu z zewnętrznego linku zacznij od innych artykułów, najlepiej w poniższej kolejności, to Cię wprowadzą w temat. Byłeś manipulowany przez całe życie i dowody na inną wersję mogą być przez Twój umysł odrzucane bez ich sprawdzenia (pamiętaj, że w szkole i TV okłamują Cię, nie podając żadnych dowodów). W tym artykule, ze względu na jego moc, podaję więcej źródeł niż zazwyczaj. Ma to na celu pozbawienie Cię myśli, że to ja Cię okłamuję, a nie szkoła i media. Jeśli nie masz pewności, że przeczytasz do końca, NIE ZACZYNAJ WCALE. Zarezerwuj minimum 1 godzinę w ciszy, spokoju i samotności, byś po artykule mógł sobie to spokojnie przemyśleć. Przerwanie w połowie spowoduje zakończenie czytania z niesmakiem i z poczuciem, że „czytasz głupoty”.

Jeśli jesteś tu nowy, najpierw KONIECZNIE przeczytaj:

 1. Sloveniska Samskrta
 2. Pierwsze przykazanie lingwistyki: Zawsze ignoruj rdzeń słowiański
 3. Niemcy? Jacy Niemcy? – Historia Europy 600 – 1000 A. D.
 4. Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze od USA!

Potem daj sobie trochę czasu na przemyślenie i sprawdzenie tych informacji. Chodzi o to, byś wiedział, że nie ma tu kłamstw. Są tylko dowody i poszlaki na to, że to czego Cię uczono o historii Polski i świata (i robi się to dalej), po prostu NIE JEST PRAWDĄ. Podkreślam, wszystkie dane są weryfikowalne. Jeśli coś jest nie jasne, poproś w komentarzu o wyjaśnienie, wtedy spróbuję pomóc.

Jeśli nie interesują Cię słowiańskie etymologie, to jak się zaczną, zjedź od razu do akapitu: Zagłada.

Zaczynamy

Przeciętny zjadacz chleba na słowo Holokaust reaguje jak na termin „Zagłada Żydów”. Termin ten oczywiście ma inne znaczenie, a został przeinaczony jak chyba wszystko w naszej historii.

Całopalenie

Co to w takim razie jest ten Holokaust?

Holokaust to nic innego jak Całopalenie ofiary (najczęściej zwierzęcia), najczęściej o podłożu religijnym. Polega ono po prostu na tym, że cała ofiara jest palona i dzięki temu nikt nie może sobie czegoś zabrać. Ofiara cała trafia do np. bóstwa i nie zostanie potem rozszarpana np. przez dzikie zwierzęta lub głodnych współplemieńców.

W nowszym znaczeniu jest to również masowe ludobójstwo np. Holokaust Nuklearny.

Wikipedia na ten temat mówi tak:

Całopalenie (ofiara całopalna) – ofiara składana bóstwu, całkowicie trawiona przez ogień. Palenie ofiary ogniem jest symbolem, że składający ofiarę niczego z niej nie zabierze ze sobą z powrotem.

Całopalenie pierwotnie określane było terminem holokaust.

Proszę zwrócić uwagę na zapis przez K, a nie przez C.

Holokaust czy Holocaust?

Kliknięcie w link natomiast przeniesie nas już do wersji przez C, która jest błędna. Oficjalna etymologia (z tej samej Wikipedii) mówi:

Holocaust[1] (gr. ὁλόκαυστος holokaustos „całopalenie”) ← i tu już jest przez K, bo grecką Kappę na polski przekłada się poprzez K, a nie C.

Podsumowując: HOLOKAUST, a nie holocaust.

Etymologia

Oficjalną etymologię już widać powyżej i oczywiście jest prawdziwa, ale za krótka (jak zawsze), bo jakoś nikt sobie nigdy nie zadaje pytań, skąd Ci Grecy brali słowa?

Otóż Holokaust to Holos (Cały) + Kaustos (Spalony).

Holos

Holos to nic innego jak polskie Cały tylko ze „znikniętym C”. Od tego samego słowa pochodzą germańskie: en:All (Cały, Wszystko), de:Alles (Wszystko) czy de:All (Kosmos)

Kojarzący się z Holokaustem Heil Hitler, to Heil to nic innego, jak właśnie nasze Cały (tu w znaczeniu – Ocalały czyli Zdrowy).

https://en.wiktionary.org/wiki/heil#Old_High_German

Adjective[edit]

heil

 1. whole
Descendants[edit]

https://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Proto-Germanic/hailaz

Adjective[edit]

*hailaz

 1. whole, unbroken, intact
 2. entire, complete
 3. healthy, sound

I tą drogą dochodzimy do np. angielskiego: Health (Zdrowie). Tak, ma słowiańską etymologię.

Niemiecki odpowiednik Health czyli Gesundheit (Zdrowie) to Ge + Sund + Heit. Ge to kreator imiesłowu. Heit to kreator rzeczownika. A Sund to nic innego jak nasze Święty, Światło. Tę samą etymologię mają de:Geschwind (Szybki) – stąd polski „szwindel” i angielskie Sound (Zdrowy, Silny). Uwaga! Nie mylić z bardziej popularnym en:Sound (Dźwięk), które pochodzi od łacińskiego Sonare (Brzęczeć), stąd polski Sonar. Nie mam pewności, czy pochodzi to też od światło czy nie, więc na ten moment pozostawiam tę kwestię nierozstrzygniętą.

Tu jest dowód poprzez wyprowadzenie do wymyślonego słowa praindoeuropejskiego i kompletne pominięcie połączenia, że święty to „oświecony”, więc pochodzi od światła: https://en.wiktionary.org/wiki/Appendix:Proto-Germanic/sundaz. Do tej pory nad świętymi umieszcza się słońce (boga) lub jego namiastkę czyli aureolę.

Rzymianie też nie pożałowali sobie importu tego słowa (tu wracam do Cały i pomijam Święty), i tak oto otrzymujemy:

 • Salus = Zdrowie – Często przychodnie czy apteki się tak nazywają
 • Salut = Zdrowy – W Rzymie tak się witano – odpowiednik naszego cześć, ale tłumaczyć można również jako „Bądź zdrów”, „Bądź pozdrowiony”, czy „Bądź cały” (niech Cię nic nie rozwali).
 • Salutować
 • Salve = Przeżyj (Pozostań CAŁY). Inne powitanie rzymskie.
 • Salwy (wystrzały z dział)
 • Salwacja to też przeżycie (oCALenie)
 • Salvator = Wyzwoliciel (ten, który oCALi). Jedno z określeń Jezusa.
 • San Salwador – Święty Wybawca – stolica państwa Salwador.
 • Salwator – Dzielnica Krakowa

Na pewno zastanawiacie się, dlaczego we wszystkich pozostałych językach słowo Cały zaczyna się na S, H lub w ogóle jest zanik tej litery. Otóż jest tak dlatego, że Grecy, Rzymianie i Germanie generalnie nie potrafią wymówić C. Wymawiają je jako S, TS, TZ i teraz nawet tak zapisują. Stąd Micubisi (na końcu: S-I) zapisywane jest Mitsubishi, bo transliteracja na łacinę zrobiona jest przez ułomny język, który nie ma ogromnej ilości dźwięków.

Wyjątkami od tego są Niemcy np. Zentrum i Włosi np. Pizza. Z tym, że u Niemców ten dźwięk występuje tylko w zapożyczeniach (tych nowszych) i wymowa może być już wyuczona od autochtonicznych Słowian, a u Włochów ten dźwięk jest jednak inny niż nasze C i jest to dźwięk między Z, DZ i C.

Moim zdaniem słowo jest spokrewnione ze słowami Koło i Słońce. Cały znaczy tyle co skończony, zamknięty i gdybym miał wybrać symbol takiego słowa, wybrałbym właśnie koło. Pochodne znaczenie: zdrowie, znów można łatwo kojarzyć ze słońcem.

Kaustos

Kaustos to znów nic innego, jak polskie „Kuć” (NIE mylić z „Kłuć”!). Pochodnymi od tego słowa w języku polskim jest Kuźnia, a inni krewni to Kowal czy Kowadło. Wiem, że na pierwszy rzut oka nie wygląda na to samo, ale zaraz to udowodnię. Najpierw kilka ciekawostek:

 • Kuć obecnie to nic innego, jak obrabiać metal, poprzez jego uderzanie.
 • Dawniej kuć znaczyło „bić”, „uderzać”, „męczyć”. W podobnym znaczeniu używamy dziś słowa „Kujon”.
 • Potem odkryto, że po podgrzaniu „kucie” jest bardziej skuteczne, dlatego do Grecji to słowo trafiło już w drugim znaczeniu czyli „podgrzewać” czy „palić”.
 • Z Grecji trafiło do Rzymu, a stamtąd do języków zachodnich.
 • W pierwotnym znaczeniu (bić, uderzać, piętnować) używane jeszcze na Litwie lt:kauti (bić, uderzać, piętnować) i Łotwie: lv:kaut (bić, uderzać, piętnować).
 • W sensie językowym: Kuć do Kować ma się tak samo jak Pisać do Pisywać. Kować jest bardziej ciągłe od Kuć.
 • Dlatego jest Kuć i Kuźnia, ale Kowal czy Kowadło.
 • Teraz używamy na określenie metalu słowa „metal”, ale kiedyś używaliśmy słowa „kow”.
 • Możliwe, że to słowo (Kow=Metal) jest słowem pierwotnym, a pozostałe są pochodne. Metalem się biło, metalem się piętnowało, metalem się zabijało i metal się podgrzewało. Stąd pozostałe znaczenia tego słowa.
 • Teraz już wiecie, skąd kowal, kowadło czy podkowa (podmetal). Kow jako metal nadal spotykany jest w Czechach i na Słowacji.
 • W Pacanowie Kozy kują. Nie oznacza, że w Pacanowie Kozy są podkuwane, a oznacza, że Kozy (Ci, co pracują w KUŹNI czyli Kowale) podkuwają kozy. Koziołkowi się wszystko pomerdało.

Jak sprawdzić kto od kogo wziął słowo? Dla mnie dość logicznym jest związek przyczynowo skutkowy. Metal → Bić → Grzać, czyli Kow → Kuć → Kaustos, a nie odwrotnie. Jak uderzamy, to powstaje tarcie i coś się rozgrzewa (porównaj Krzemienie). Dlatego nasze znaczenie jest starsze, niż greckie, łacińskie czy germańskie.

Ale zaraz zaraz. Co jakiś czas trafia się tu czytelnik, który zarzuca w komentarzach „nie naukowe” podejście lub „etymologię ludową”. Oczywiście, że podejście jest „nie naukowe”, bo gdyby było naukowe, to bym paplał bez sensu jak wszyscy „naukowcy”. Jednak zbadajmy poszlaki:

Oficjalna etymologia: καύστος (kaústos,burnt), from καίω (kaíō, I burn) From *κάϝιω (*káwiō), past that is uncertain. Perhaps from Proto-Indo-European *keh₂u-.

Nauczony doświadczeniem, że jak pada „uncertain” to znaczy, że to słowiańskie… poszukałem dalej.

Tu jak widać oficjalna nauka stworzyła sobie własny język fantasy czyli „Praindoeuropejski” i każde słowo wyprowadzają od niego… a jak nie wiadomo z jakiego słowa to wyprowadzić? No to sobie tworzymy słowo… i tak jest ZA KAŻDYM RAZEM! No bo to przecież język sztuczny! Więc można tworzyć słowa do woli i wszystko gra. W Esperanto też się tworzy nowe słowa, ale w odróżnieniu od praindoeuropejskiego nie ma żadnego nakazu wyprowadzania etymologii od takich słów, bo inaczej etymologia jest „nienaukowa”! Wszystko zrobią, by tylko nie powiedzieć, że rdzeń jest słowiański. Tu nawet nie połączono Kuć z Kaustos, dla lingwistów to dwa różne słowa, ale ja to zaraz zweryfikuję.

 1. Jak wyżej widać, el:Kaio znaczy Palę/Płonę
 2. Bezokolicznik to el:Kaiein = Palić/Płonąć
 3. Od tego słowa pochodzi łacińskie: la:Cauterizare = Przypalać, które ma również drugie znaczenie: Przypalać Żelazem!
 4. Etymology[edit]From Middle French cauteriser, from Late Latin cauterizāre (to burn with a hot iron), from Ancient Greek καυτηριάζω (kautēriázō, to brand), from καυτήρ (kautḗr, branding iron), from καίειν (kaíein, to burn).
 5. Należy tu zwrócić uwagę, że w magiczny sposób do Kaiein dochodzi T i mamy Kauter. T to nic innego jak nasze Ć w KUĆ (dawniej było po prostu T, a nawet jak było Ć, to było niewymawialne inaczej niż T w językach, gdzie Ć nie ma)
 6. Stąd angielskie Cauterise (Przypalać żelazem) czy polskie: Kauteryzacja.
 7. Zobaczmy, co na ten temat mówi polska Wikipedia!
 8. Kauteryzacja, to po polsku Przyżeganie (Od żgać = zapalać po staropolsku np. zapalniczka po rosyjsku to właśnie zażegałka).
 9. Wikipedia: Przyżeganie, inaczej kauteryzacja (z gr. kautērion: „żelazo do piętnowania”).
 10. Jednoznacznie widać, że zarówno Grecy jak i Rzymianie łączyli ten czasownik z żelazem i wykutym narzędziem, ale „językoznawcy” wyprowadzili 2(!) różne rdzenie praindoeuropejskie, by nie było widać związku!
 11. Do dziś w słowie Kauter słychać dość wyraźnie polskie „Kuć”.
 12. Kuć oficjalnie pochodzi od *kau, a Kaust od *kehu. Brak słów (choć w tym wypadku, aż nadmiar).

Skoro już jesteśmy przy tym Kuć, to warto wspomnieć, że jest ono źródłem dla angielskiego „Cause” (Przyczyna) oraz Because (Bo, Z powodu). Sprawdźmy oficjalną etymologię:

From Middle English cause, from Old French cause (a cause, a thing), from Latin causa (reason, sake, cause), in Medieval Latin also „a thing”. Origin uncertain.

Jeśli Origin uncertain, to znaczy, że słowiański.

Sprawdźmy zatem la:Causa:

From Old Latin caussa, further origin unknown.

Jeśli origin unknown to znaczy, że słowiański.

Sprawdźmy zatem la:Caussa:

Uncertain. Possibly from a Proto-Indo-European *kaud-ta or a connection to cudo, but could just as well be a non-IE loanword.

Jeśli Uncertain to znaczy, że słowiański :). Należy zauważyć, że tu już językoznawcy się poddają, bo piszą, że może to być zapożyczenie nieindoeuropejskie… Ale słowiańskie NIE MOŻE być, bo świat lingwistyki by się zawalił.

Sprawdźmy zatem co znaczy to la:Cudo. Otóż Cudo znaczy:

 1. Atakować
 2. Bić
 3. Pukać
 4. Oznaczać (np. własność)
 5. Bić monety

A więc jednak nie jest Unknown, a Forbidden! No szlag mnie trafia… Czy to nie jest dokładnie znaczenie polskiego Kuć?!?! Podkreślam:

DLA JĘZYKOZNAWCÓW SĄ TO DWA NIESPOKREWNIONE SŁOWA, A ICH PODOBIEŃSTWO TO OCZYWIŚCIE JEST PRZYPADEK!

Zagłada

Skoro już wiemy „o czym mówimy”, to teraz zobaczmy, co ta sama Wikipedia ma do powiedzenia pod hasłem Holokaust. W artykule, który po wydruku miałby 10 stron A4 NIE PISZE nawet jednego zdania o Holokauście czyli całopaleniu (po co to, jak to przebiegało, kiedy, przez kogo), jedynie wspomina o tym jednym zdaniem, którego ja nawet nie rozumiem.

„Pierwotnie był to termin religijny oznaczający ofiarę całopalną, w tym znaczeniu może być stosowane również dziś[6], przez III Rzeszę oraz jej sojuszników w okresie II wojny światowej[1][8] lub Holokaust[9].”

Chyba jest to jakiś błąd edycyjny, bo ja tu nic nie kumam. Tymbardziej obrazuje to w jaki sposób traktuje się prawdziwe znaczenie tego słowa.

Teraz liczby. Tu trochę nawiązuję do artykułu: Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze niż USA.

Z całej liczby 70 mln ofiar 2 wojny światowej:

 • 6 mln stanowili Żydzi (ale o tym poniżej)
 • 30mln stanowili Słowianie

Przy czym Słowian (głównie Polaków, Rosjan i Ukraińców) masowo eksterminowano po obu stronach frontu.

O ile zbrodnie Niemiec są dość jasne, to zbrodnie ZSRR już nie są.

Należy sobie jasno powiedzieć, Niemcy i ZSRR są w takim samym stopniu odpowiedzialne za drugą wojnę światową! Niemcy nie rozpoczęliby wojny, gdyby nie mieli gwarancji ZSRR. Wojnę rozpoczęli razem. 23 sierpnia 1939 (czyli tydzień przed atakiem na Polskę) podpisali układ, w którym ustalili, że ZSRR rozpocznie inwazję na Europę zaraz po Niemczech. Razem zajęli najsilniejszego gracza w regionie, czyli Polskę. A pozostałymi krajami się podzielili. Jakby ktoś próbował zaprzeczać (w Polsce i krajach Bałtyckich raczej nastawienie jest antyradzieckie, ale czytelników mamy też w krajach, gdzie pojawia nostalgia za ZSRR) i twierdził, że naprawdę ZSRR chciało chronić cywilów przed inwazją niemiecką, to chciałbym przypomnieć, że 10 tygodni po inwazji na Polskę, ZSRR dokonało inwazji na Finlandię, której Niemcy nawet nie próbowali okupować. Na szczęście sromotnie ponieśli tam klęskę.

Mało tego. Skoro Anglia i Francja miały pakt z Polską i miały wypowiedzieć wojnę każdemu polskiemu agresorowi. A potem wypowiedziały wojnę 3 września 1939 Niemcom (pomijam, że wtedy było to tylko formalne wypowiedzenie wojny, bo żołnierzy do walki nikt nie wysłał). Więc kiedy 17 września doszło do inwazji ZSRR na Polskę, czyli przyłączenia się Stalina do Hitlera… Dlaczego Anglia i Francja nie wypowiedziały wojny Stalinowi? Potem jak już wojna rozpoczęła się na dobre, dlaczego ani jedna aliancka bomba nie spadła na ZSRR? No dlaczego? Dlaczego do dziś odpowiedzialnością za 2 WŚ obwinia się Niemcy, a ZSRR już nie?

To takie przypomnienie jeszcze, jeśli ktoś liczy na NATO w przypadku rosyjskiej agresji na Polskę:

W ciągu ostatnich 100 lat Polska i Rosja/ZSRR prowadziły ze sobą 3 wojny. A ile wojen prowadzili w tym samym czasie z Rosją tzw. Alianci? ZERO! Ani podczas pierwszej wojny światowej, ani podczas wojny polsko-bolszewickiej, ani podczas drugiej wojny światowej, nie wypowiedzieli wojny Rosji! Mało tego, dwie pierwsze z tych wojen wygraliśmy. Praktycznie bez pomocy Aliantów… chociaż to akurat debilne słowo, bo według nomenklatury Aliantów, Rosja to oczywiście jeden z Aliantów, więc ciężko mówić tu o pomocy Aliantów, skoro żeśmy z jednym z tych Aliantów walczyli.

Ostatnią wojnę, czyli 2 WŚ wbrew oficjalnej nomenklaturze, żeśmy PRZEGRALI! Jako jedyne alianckie państwo świecie. Nie zaproszono nas na żadną z konferencji (Teheran, Poczdam, Jałta), co znaczy, że nie traktowano nas jako strony wygrywającej (W odróżnieniu od np. Francji). Po wojnie oddano nas w niewolę jednemu z „Aliantów” jako nagrodę za zwycięstwo w wojnie. Temat ten rozwinę w innym artykule.

Wracając do zbrodni sowieckich: o Katyniu czy Miednoje teraz się już słyszy, ale kilkadziesiąt lat propagandy, że atakowali nas Niemcy pokutuje do dziś. Nadal w ankiecie zdecydowana większość ludzi odpowiedziałaby, że to Niemcy „są Ci źli”, a ZSRR kojarzy się dużo mniej (bardziej ze zbrodniami powojennymi niż wojennymi).

O podejściu ZSRR do Słowian może niech zaświadczą słowa Żukowa do Eisenhowera, czyli jak rozbroić pole minowe za pomocą Słowian:

„Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota atakuje dokładnie tak, jakby go tam nie było.”

Stosował też niezawodną taktykę walki „bez broni” polegającą na tym, że na front wysyłało się wielokrotnie więcej ludzi niż karabinów. Każdy „żołnierz” miał brać ewentualny karabin od już zabitego kolegi. I wysyłano tak żołnierzy aż nie zdobyli frontu lub aż wrogowi nie skończyła się amunicja.

Miało to sens o tyle, że nie zawsze batalion radziecki miał tyle amunicji, by zabić wszystkich Niemców na froncie, więc często trzeba było dobiec i zabić innym sposobem.

Masowa eksterminacja

Niby jest to informacja oficjalna, ale nie każdy kojarzy fakty. Pierwszą w historii świata masową egzekucją ludności w systemie automatycznym (czyli jak w fabryce) jest właśnie zbrodnia NKWD na polskich jeńcach wojennych pojmanych 17 września 1939 roku (czyli jest radziecka, a niemiecka, jak się powszechnie sądzi), kiedy rząd polski wydał rozkaz, by nie walczyć z armią czerwoną, bo nie ma to sensu. Aresztowani żołnierze i policjanci zostali osadzeni, a potem masowo wymordowani w zautomatyzowanym systemie poprzez strzał w tył głowy. Tych ludzi było kilkadziesiąt tysięcy! To nie jest takie proste wymordować tylu ludzi w taki sposób, by tego w sumie nie podejrzewali, bo gdyby podejrzewali, to podjęliby walkę i cały plan by się nie udał (byli to żołnierze, więc walczyć umieli).

Ofiary tej zbrodni pochowane są w masowych grobach w okolicach m.in Katynia, Miednoje, Charkowa czy Kijowa.

Zbrodni tej dokonano wiosną 1940 roku, czyli 2 LATA(!) PRZED ZBRODNIAMI W OŚWIĘCIMIU!

Z Wikipedii: Dopiero latem 1941 Himmler wskazał Auschwitz jako miejsce „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”Endlösung. Wykonywanie tego zbrodniczego planu rozpoczęło się w tym obozie na wiosnę 1942 r.

Kłamstwo oświęcimskie

Proszę obejrzeć szczególnie od 2:40 gdzie wypowiadają się uczniowie liceum z Izraela.

Tak, oni naprawdę tak są uczeni w szkołach. Nas okłamują na historii i ich okłamują na historii. Nam umniejsza się nasze sukcesy i każe celebrować porażki, a im dodaje się naszych zbrodni. Efekt jest niesamowity! My myślimy, że jesteśmy do dupy, a oni myślą, że jesteśmy mordercami. Najgorsze jest to, że z każdym pokoleniem takie kłamstwo coraz trudniej wyplenić, szczególnie z durnego umysłu, a takich niestety nie brakuje. Mądry sprawdzi w innych źródłach i trafi do takich jak np. ten blog, który pokieruje go dalej, ale większość zrobi wszystko, byle tylko nie myśleć. Postawi autorytet za prawdę, a nie prawdę za autorytet.

Żeby nie zrozumieć mnie źle, nie mam pretensji do uczniów, że tak mówią, bo sam gadałem głupoty po latach „nauki” w szkole. Mnie obudziło to, że zjechałem >50 krajów autostopem, rozmawiałem tam z ludźmi w ich prywatnych autach (mogli być wtedy szczerzy, bo wiedzieli, że nigdy mnie już więcej nie zobaczą). Uczyłem się kilkudziesięciu języków i zacząłem zauważać pewne rzeczy. Ci młodzi Żydzi są wychowywani w takim samym zbrodniczym systemie jak i my. Mają być maszynami do zabijania Palestyńczyków i ewentualnie innych przyszłych „wrogów Izraela”. Chodzi o to, by mieć świadomość, że nie tylko u nas, ale w każdym kraju świata historia jest zakłamana i ma na celu wyeliminowanie słowiańskiego etosu, a jeśli to niemożliwe, to przynajmniej oczernienie go w jak największym stopniu.

Jak kogoś temat zainteresował to na youtube jest kilka reportaży o młodych Żydach jeżdżących do Polski zobaczyć obozy wraz z tłumaczeniem jak im ta Polska jest przedstawiana przed wyjazdem. Oczy mogą wyjść z orbit. Nigdy byś nie przypuszczał, że tak można Polskę przedstawić.

Wróćmy teraz do zagłady Żydów. Oficjalnie zginęło ich 6 milionów. Nie mówię, że nie. Bo jakbym powiedział, to poszedłbym siedzieć na 3 lata. Takie mamy w Polsce prawo. Żeby było jasne. Holokaust jest dla mnie faktem, w sensie masowej eksterminacji ludzi (przede wszystkim Słowian i Żydów, a nie TYLKO Żydów).

Chcę tu odrzucić medialną i szkolną papkę, a skoncentrować się na faktach (jeśli cokolwiek można uznać za prawdziwe), logice i matematyce, bo one zazwyczaj prowadzą do prawdy.

Obozy

Do holokaustu miało dojść w obozach zagłady, a absolutnie największym z nich jest Auschwitz-Birkenau, gdzie zginęło 1.1 mln osób. Jeśli w samym Auschwitz zginęło od wiosny 1942 do jesieni 1944 1.1 mln osób, to znaczy, że średnio

 1. rocznie zabijano tam 400 000 ludzi
 2. miesięcznie zabijano tam 40 000 ludzi
 3. dziennie zabijano tam 1300 osób
 4. na godzinę zabijano 100 osób
 5. czyli jedną osobę co 30 sekund
 6. w nocy nie zajmowano się masową eksterminacją, bo była za duża szansa na bunt czy ucieczki

Powyższe liczby zakładają, że pracowano bez wytchnienia przez cały dostępny czas, od świtu do zmierzchu, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku (również w zimie). Piece zawsze działały, personel był zawsze dostępny i zawsze w 100% wydajny. Nie uważam tutaj, że ktoś miał urlopy czy wolne niedziele. Chodzi mi o to, że czasem się piec zepsuje, czasem zabraknie cyklonu, czy węgla, czasem ktoś coś pochrzani, czasem ktoś jest za gruby i nie wejdzie do pieca, czasem ktoś się potknie itd, itd. a powyższe wyliczenia są przy założeniu, że wszystko działa jak w zegarku i to przez 2,5 roku non stop!

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest możliwe? Przecież samo zbieranie, wynoszenie i układanie zwłok zajmuje więcej czasu. Byłem w tych komorach gazowych. Trzeba poświęcić minimum 3 minuty  na każde ciało, żeby podejść, je podnieść, potem przenieść i przerzucić do pieca. Do komory ponoć wchodziło na raz 800 osób i siedziało tam przez 30 minut (tyle czasu trwa gazowanie). Nawet jak 5 par więźniów później zajmowała się ciałami (więcej raczej nie, bo by na siebie wpadali) to opróżnienie takiej komory zajmowało:

800 ciał na 5 par to 160 ciał na parę. Każde ciało 3 minuty to 540 minut czyli 9 godzin. Doliczając osłabienie więźniów i zwyczajne opóźnienia i jakieś odpoczynki to zrobi się z tego 12 godzin czyli cały dzień. Co oznacza, że nie można było zabić więcej niż 800 osób na dobę (jeden cykl na komorę). Jeśli pomnożymy tę liczbę przez ilość dni w 2,5 roku (850) wyjdzie nam liczba 680 000 przy PEŁNYM wykorzystaniu komory, a to możliwe jest tylko jeśli wszyscy staliby przez ten czas grzecznie w kolejce i czekali na swoją kolej, a pociągi z kolejnymi transportami przychodziłyby jak w zegarku itd.

Do tego palenie. W nowoczesnym krematorium człowiek pali się jakieś 1,5 godziny, gdzie temperatura sterowana jest komputerowo i żaden palacz nie dosypuje tam węgla ręcznie. Proszę mi powiedzieć, ile czasu trzeba, by spalić 800 zwłok? W komorze, w której ja byłem, pieców było dwa. Do każdego z nich na oko nie wejdzie więcej niż jedno ciało. A spalanie przyjmijmy za 2 godziny. Jeśli chcemy spalić 800 zwłok, w 2 piecach, po 2 godziny i po 1 na raz, to wyjdzie nam, że potrzeba nam: 800/2*2/1=80 godzin. Czyli 35 dni! Co oznacza, że nie dało się spalić więcej niż 19 400 ludzi w ciągu 2,5 roku!

Ponoć krematoriów było w Oświęcimiu 3, ale przecież żeby spalić 1.1 mln osób, należałoby posiadać ok. 100 takich krematoriów obsługiwanych non stop!

Może palono ludzi na stosach drewna? W Indiach na pogrzebie zużywa się 300kg drewna na osobę. Powiedzmy, że tu by trzeba było dać 100kg, bo stos masowy. 100kg * 1mln= 100 tys ton drewna. Znaczy, że co sekundę musianoby układać na stosie 35kg drewna!

Benzyny czy innych olejów na pewno nie używano, bo brakowało ich dla armii, a co dopiero dla Żydów.

Żeby było jasne. NIE MÓWIĘ, że ludzi tam nie mordowano, bo na to są niezaprzeczalne dowody, ale od razu widać, że coś tu nie gra.

Kolejną sprawą jest sam cyklon B, którego używano do zagazowywania ludzi. Żeby stał się trujący, to trzeba go podgrzać do 26 stopni C. O ile w lecie nie będzie to bardzo trudne, to jak to niby zrobić w zimie? Choć w sumie i w lecie to nie takie proste, bo komory gazowe są częściowo pod poziomem gruntu, gdzie zawsze jest zimniej. Do tego w komorach gazowych nie było żadnych instalacji grzewczych!

Komora gazowa w Oświęcimiu

Piece w Oświęcimiu

Piec od środka

W latach powojennych po 1948 rozpowszechniano informacje że w samym Oświęcimiu zagazowano 6 milionów Żydów, potem zmniejszono ich liczbę do 4 milionów, potem do 1.5 miliona a aktualnie uważa się że śmierć w komorach gazowych poniosło nie więcej niż 750,000. Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1087/komory-gazowe-oswiecimia

Skoro Niemcy zlikwidowali (oficjalnie) całą dokumentację, a wszystkie fakty technicznie przeczą takiej liczbie ofiar, to skąd wiadomo, ile osób w ogóle zginęło?

Algorytm jest dość prosty. Wiedziano ile jest ludzi przed, sprawdzono ile było po, odjęto urodzenia, dodano śmierci naturalne… i liczba się ukazała…

Ale skąd wiadomo ilu w tym było Żydów? okazuje się, że nie wiadomo… no bo spisy powszechne czasem ich uwzględniały, a czasem nie… a w czasie wojny nikt tak nie migrował jak Żydzi, szczególnie z Polski, Niemiec i okolic… a Ci co zostali, to się nie przyznawali, że są Żydami, bo po 5 latach prześladowań Ty byś się przyznał? bo ja nie… więc jak podliczono ilu było (4-6 mln), a ilu jest, (zostało ok. 1-2 mln)… znaczy, zostali wymordowani… niewygodne czynniki, jak zawsze, zignorowano.

Zostaje najważniejsza kwestia… ile w ogóle było Żydów przed wojną? Okazuje się, że biorąc pod uwagę przyrost naturalny i emigrację, 1 września 1939 w Polsce mieszkało 3 474 000 Żydów (Wikipedia), a w krajach ościennych ok. 1 mln. i w ZSRR jakieś 2 mln. No to jest kolejny problem. Jakaś ilość Żydów uciekła. Jakaś część też przeżyła. Sporo się ukryło. Żydzi twierdzą, że zabijali ich słowiańscy sąsiedzi na równi z Niemcami, więc kilkaset tysięcy powinno też zginąć tą drogą. A przecież niektóre kraje nie wydawały tych Żydów zbyt ochoczo na każde żądanie Niemców, co najwyżej kilka tysięcy (np. Jugosławia). Do tego ogromna ilość ludzi ludzi była uznawana za Żydów, choć faktycznie nimi nie była, na podstawie fałszywych donosów lub wyglądu. Pełno jest opisów takich zdarzeń, pojawiają się chyba w każdym filmie. Niestety dokładnych danych nie ma… Więc teoretycznie pytam… Czy Niemcy mogli zabić 6 mln Żydów, skoro po tych odliczeniach było ich max. 2-5mln? Przecież nie sprowadzali ich z USA. Proszę nie zrozumieć mnie źle, ja NIE bronię Niemców. Zastanawiam się jedynie, czy podawane nam liczby nie są przesadzone (jak to zwykle bywa w takich wypadkach).

Zginęło 6 Milionów Żydów

Ale zaraz zaraz… skąd liczba 6 milionów?!? Czyż nie jest ciekawym zjawiskiem, że w pierwszej wojnie światowej ucierpiało… też 6 milionów Żydów?

1918 – Fort Wayne News and Sentinel (IN), June 22nd, 1918, page 1
„In the war zone of Europe there are six million Jews who have been the war’s worst sufferers,”

Po pierwszej wojnie w Polsce jest 6 milionów Żydów, którzy umierają z głodu

1918 – The Bakersfield Californian, July 30th, 1918, page 4
„… the six million starving Jews in Poland, Galicia and other stricken Eastern provinces …”

Co ciekawe, w Rosji cierpi też 6 milionów Żydów

1918 – The Columbus Jewish Chronicle, September 13th, 1918, page 1
„The report describes the havoc the war has caused among the six million Jews of Russia. Driven by the invading armies, the Jews have been compelled to flee from their homes;”

Rok później ta sama liczba, ale już tylko przy starcach, kobietach i dzieciach

1919 – The Corsicana Daily Sun, April 3rd, 1919, p.5
„SIX MILLION ARE STARVING … It is estimated that there are six million Jewish women, children and aged men actually starving to death.

i w Niemczech też?!?!

1919 – El Paso Herald., April 7th, 1919
” … to save from starvation six million Jews who are the helpless victims of the German Terror.”

Proszę zwrócić SZCZEGÓLNĄ uwagę na DATY! Te liczby padają ponad 20 lat (!) przed II Wojną Światową!

Polacy chcieli eksterminować 6 mln Żydów?!?

A wiedzieliście, że Polska chciała eksterminować 6 000 000 Żydów w 1919 roku? Nie?

No to już wiecie… New York Times to przecież porządna wiarygodna żydowska gazeta.

1919 – New York Times, September 8th, 1919, page 6
„127,000 Jews Have Been Killed and 6,000,000 Are in Peril. … 6,000,000 souls in Ukrainia and in Poland have received notice through action and by word that they are going to be completely exterminated – this fact stands before the whole world as the paramount issue of the present day.”

Myślicie, że to oszustwo? (W sensie, że to zmyślony artykuł)

Nie! To nie jest oszustwo!

O ile większość gazet świata nie można przeczytać 100 lat do tyłu to akurat New York Times można!

Oto link: http://timesmachine.nytimes.com/timesmachine/1919/09/08/96331757.html#

W linku jest data i numer artykułu, więc na pewno jest sprzed 100 lat.

A to skan tego artykułu: http://query.nytimes.com/mem/archive-free/pdf?res=9B00E0DE153AE03ABC4053DFBF668382609EDE

Proszę zwrócić uwagę, że w tytule jest użyte polskie słowo Pogrom! Takie słowo nie istnieje w języku angielskim. Najważniejszy jest ostatni akapit, gdzie wyraźnie jest napisane, że 6 000 000 Żydów w Polsce i na Ukrainie zostało poinformowanych, że nastąpi ich całkowita eksterminacja.

Ciekawe, że w Polsce o tym nikt nie słyszał… pewnie dostali jakąś tajną pocztą…

ZSRR

Zapewne mało z Was wie, że ZSRR i Rewolucja Październikowa została zainicjowana i pokierowana przez osoby, które były Żydami. Dokładniej wraz z cytatami z Wikipedii opisuję to w artykule: Pierwsze przykazanie lingwistyki: Zawsze ignoruj rdzeń słowiański!

Na dzień dobry po wprowadzeniu komunizmu wymordowano kilka milionów Słowian. A co publikowała zachodnia prasa 19 lipca 1921, czyli 2,5 roku później?

Takich artykułów było SETKI! Wszystkie oczerniające Słowian o zbrodnie, których nie popełnili!

Proroctwo

Myślę, że większość zaczęła zwracać uwagę na magiczną liczbę… dlaczego ZAWSZE jest 6 milionów Żydów?

Takich wpisów między 1890, a 1945 jest kilkaset (w tym czasie gazet było ZDECYDOWANIE mniej niż dziś), więc ta liczba jest imponująca. Tu jest wykaz 271(!) z nich:

http://winstonsmithministryoftruth.blogspot.com/2012/02/145-references-to-6000000-jews-prior-to.html?zx=48cfea71a9e295

Niektóre z nich są sprawdzalne przez Internet np. te z New York Times.

Najlepsze jest to, że mowa o europejskim holokauście pojawia się w gazetach nie później niż 1936 roku (czyli 3 lata przed oficjalnym jego startem!) i domagają się przyznania im Palestyny, by utworzono tam państwo Izrael. Jako argument podają „miliony prześladowanych Żydów” we wschodniej Europie (tj. np. Polsce i ZSRR) i Niemczech.

Polaków na pewno zainteresuje fakt, że już w 1936 roku Żydzi twierdzili, że ZANOTOWANO już 6 000 000 ofiar (prześladowań)! A w Polsce (pierwszy akapit po prawej) „wiele ważnych osobistości i kilka partii politycznych odważnie podnosi głosy przeciwko nieludzkiemu traktowaniu Żydów i trującej atmosferze antysemityzmu”.

Odpowiedź na liczbę 6 000 000 jest prostsza niż się wydaje. Otóż w żydowskiej legendzie powiedziane jest, że do Izraela powróci naród o 6 000 000 mniejszy, bo te 6 000 000 musi zostać złożonych w ofierze całopalenia (Holokaustu).

 1. 6 000 000 najbardziej cierpiących w I wojnie nikt nie kupił
 2. 6 000 000 prześladowanych w Polsce nikt nie kupił
 3. 6 000 000 prześladowanych w Rosji nikt nie kupił
 4. 6 000 000 prześladowanych w Niemczech nikt nie kupił
 5. 6 000 000 prześladowanych w Palestynie nikt nie kupił
 6. 6 000 000 wymordowanych w II wojnie kupili prawie wszyscy
 7. Dla tych, co nie kupili, przygotowano specjalną ustawę w każdym kraju, gdzie trafia się do więzienia za brak wiary w Holokaust niezależnie od dowodów (w Polsce również)

I faktycznie. 6 000 000 Żydów którzy „zginęli” w drugiej wojnie światowej było bezpośrednim pretekstem do utworzenia państwa Izrael w 1948 roku (czyli prawie natychmiast po Holokauście), a jego założycielem i pierwszym premierem był Dawid Ben Gurion z Płońska.

„A słowo ciałem się stało”

Najlepsze jest to, że nawet jak wpisać „6 million jews” w żydowski Google (Założycielem Google jest Siergiej Brin – Żyd rosyjskiego pochodzenia) to wyskakuje zdecydowanie więcej stron negujących holokaust, niż o samym holokauście.Do wniosku, że cała ta sprawa jest co najmniej zastanawiająca, może dojść każdy, któremu pokaże się choć „namiastkę innej wersji”, jednak większość z nas myśli, że zmiana „źródła informacji” to przełączenie z TVN24 na TVP Info lub Polsat News. Próżno tam szukać jakichkolwiek wątpliwości na temat oficjalnej wersji.

Więcej rozważań na temat liczby Żydów na świecie w 1939 oraz ustalaniu liczby ofiar Holokaustu można znaleźć np. tu: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ilu-zydow-douglas-reed-2013-05

„Kłamstwo po wielekroć powtarzane staje się prawdą”

Joseph Goebbels

Najlepsze jest to, że Żydzi już we wrześniu 1944 roku (czyli prawie rok przed końcem wojny) wiedzą dokładnie ilu Żydów zginęło w tej wojnie (do Auschwitz alianci dotarli dopiero 27 stycznia 1945 czyli 3 miesiące później), a przecież fama samych obozów koncentracyjnych wyszła dopiero po wojnie. Jest to o tyle dziwne, że jeszcze przez kilkanaście kolejnych lat później nie wiedziano ile w ogóle ludzi zginęło w tej wojnie (zmieniano ciągle liczby), a już szczególnie Żydów, których do dziś nikt nie wiadomo jak policzyć, bo przecież nie ma żadnych dokumentów. Niektórym to wcale nie przeszkadza. Po prostu to wiedzieli. Matematyka czy intuicja?

Poniżej raport z 1944 o możliwych lokacjach dla Żydów po Holokauście oraz wycinki z gazet amerykańskich z 1944 r. Oczywiście o ponad 35 mln Słowian cicho sza… Jak zawsze z resztą.

Matematyka czy Intuicja?

Dlaczego tak ciężko określić prawdziwą liczbę Żydów zamordowanych w Holokauście?

Bo każde źródło podaje ich liczbę inaczej:

Przed wojną (Almanach wydany po wojnie, ale liczby określają populację z 1938-1939):

 1. World Almanac z 1947: 15.688.259
 2. Ten sam World Almanac z lat 1948-1952: 16.643.120
 3. Whittaker Almamac: 16.838.000

Po wojnie:

 1. World Almanac z 1950: 11.940.000 ← brak 3-4 milionów
 2. Whittaker Almamac: 13.120.000 ← brak 3.5 miliona
 3. New York Times 1948: 15.700.000-18.600.000 (trzy lata po wojnie)

Według New York Times, przez czas Holokaustu Żydów, nie dość, że nie ubyło, to jeszcze ich przybyło!

Tak więc poza tym, że eksterminacja była, to nie wiadomo (i NIGDY nie będzie wiadomo) ilu mniej więcej Żydów dotyczyła. Wszystko jednak wskazuje na to, że 6 mln jest z palca wyssaną liczbą i najprawdopodobniej grubo przesadzoną.

Na dowód tego, że liczba zabitych Żydów jest min. o 3 mln niższa przytaczam następujące informacje:

 1. Zakładając, że 6 mln w 1945 jest prawdziwe (choć nie jest)
 2. Jeszcze w 1963 oficjalnie mówiono, że 2 mln z 6 mln zamordowano w obozie Mauthausen-Gusen (Austria)
 3. Umieszczono tę informację w NAJWAŻNIEJSZEJ encyklopedii świata czyli Brytannice z 1963 roku (dzięki temu mamy dziś dowód kłamstwa)
 4. Skan encyklopedii (strona 228) daję poniżej
 5. Potem jednak historycy doszli do wniosku, że żadnego obozu zagłady tam nie było
 6. Z Wikipedii: Przez obóz przeszło 335 000 więźniów, z czego – wedle bardzo zróżnicowanych szacunków – zmarło od 71 000 do 122 000. – Więc jak mogło tam zginąć 2 miliony Żydów?
 7. Z Wikipedii: W 1940 wśród więźniów Gusen przeważali Polacy, którzy stanowili 97% ogółu więźniów.
 8. Z Wikipedii: Do końca funkcjonowania tego obozu Polacy stanowili w nim większość. W Gusen umieszczono także wielu powstańców warszawskich.
 9. Z Wikipedii: Śmiertelność wśród więźniów wzrastała, co spowodowało zainstalowanie krematoriów już w styczniu 1941. – Należy to rozumieć, że krematoria NIE służyły do eksterminacji żywych, a do utylizacji martwych (z powodu chorób, pasożytów i skandalicznych warunków pobytu)
 10. Przez obóz przeszło 335 000 więźniów, z czego – wedle bardzo zróżnicowanych szacunków – zmarło od 71 000 do 122 000. – ZMARŁO nie znaczy WYMORDOWANO! Mało tego zmarła „tylko” 1/3 z więźniów
 11. Skoro ustalono, że w tym jednym obozie nie zmarło 2 mln Żydów, a 100 tys. Polaków, to logicznym jest, że liczba 6 mln powinna stopnieć do 4 mln.
 12. W tej samej encyklopedii napisane jest, że w Oświęcimiu zginęło 2.5 miliona Żydów.
 13. Przypominam, że zaraz po wojnie twierdzono, że zginęło tam 6 mln, potem ta liczba się zmniejszała.
 14. Obecnie uznaje się, że nie więcej niż 0.8-1.1 mln zginęło w Oświęcimiu (ale wszystkich, a nie tylko Żydów)
 15. Żydów z tego ponoć było do 900 000, z czego z Polski tylko 300 000. Gdzie w takim razie wymordowano pozostałe 3 mln polskich Żydów, tego niestety nie wiadomo!
 16. Czyli znów ubywa ich kolejne 1.5 mln!
 17. W ten sposób zostaje już max 2,5 mln, którzy w sumie zginęli nie wiadomo do końca gdzie.
 18. To może w końcu by tak poprawić oficjalne statystyki, albo chociaż wyjaśnić, gdzie w końcu mordowano tych Żydów, bo skoro w dwóch największych obozach koncentracyjnych jednak tego nie zrobiono, to gdzie?
 19. Ale nie… po co? Czy ktoś na tym zyska?

Co do encyklopedii, to nie tylko Britannica miała „nagłe skoki” pomordowanych. Polskie opracowania powojenne mówiły, Wikipedia: Różnie podawano też narodowość unicestwionych. Według niektórych prac z okresu PRL mieli to być praktycznie wyłącznie Polacy.(!) Sprawa ta stała się głośna w 1968 r., gdy ukazały się kolejne tomy nowego wydania Wielkiej Encyklopedii Powszechnej PWN. Podawano w niej zweryfikowane dane, zwłaszcza że w obozach Auschwitz zagładzie ulegali w większości Żydzi.(!) Reakcja ówczesnych władz była histeryczna. Komitet redakcyjny encyklopedii oskarżono o fałszowanie historii, a nowa, zmieniona redakcja hasła, została dołączona jako wkładka do następnych tomów encyklopedii wraz z przeprosinami.

Oznacza to, że znamy dokładną datę zmiany orientacji. Dokładnie w 1968 roku zamieniono w polskich encyklopediach pomordowanych Polaków na pomordowanych Żydów.

Dokładnie w 1990 roku zmieniono liczbę pomordowanych z 4 mln na 1 mln, a według moich wyliczeń i ta nowa liczba wygląda na niemożliwą do spełnienia.

Rozumiem też, że większość z Was jest święcie przekonana, że z Żydów produkowano mydło, czyż nie? Wikipedia: Nie ma natomiast dowodów na informacje o produkcji mydła z tkanek podskórnych ofiar[11].

W więzieniach na CAŁYM ŚWIECIE siedzą ludzie, którzy negowali Holokaust. Siedzą szczególnie w Niemczech. Sądu nie interesują fakty, a łamanie prawa, a to mówi, że z Holokaustem się spierać nie wolno!

Dziwne, że władze obozu w 1990 roku nie dostały wyroków za zmianę 4 mln w 1.5 mln. Jak wsadzać wszystkich, to wszystkich! Poniżej: zmieniona tablica w Auschwitz.

Cytat z wojna-polska.pl:

Oficjalne tablice usunięto i zamieniono nowymi, z „nową” sfałszowaną liczbą 1,5 mln. To co najmniej 2,5 mln osób usuniętych z oficjalnej liczby zgonów w ciągu doby. Nie mogą nawet zdecydować się jaka powinna być ta liczba. Powinni powiedzieć od razu, że ją zmyślają na poczekaniu.

Proces Norymberski oskarżył nazistów o mord 1,5 mln ludzi w Majdanku, obozie na terenie Polski. Tę śmieszną liczbę wymyślił Saul Hayes, kanadyjski dziennikarz na liście płac kanadyjskich organizacji syjonistycznej, Kanadyjskiego Kongresu Żydów. Obecnie mówi się oficjalnie, że zginęło tam tylko 79.000 osób. Przesadzono o 1.421.000!

Pytam się jeszcze raz… W 1963 roku wiedziano o:

 1. 2.5 mln w Oświęcimiu (samych Żydów)
 2. 2 mln w Mauthausen (samych Żydów)
 3. 1.5 mln w Majdanku (samych Żydów)

Razem: 6 mln SAMYCH ŻYDÓW.

Natomiast w 2014 wiemy o:

 1. 1.1 mln w Oświęcimiu (wszystkich)
 2. 0.1 mln w Mauthausen (wszystkich)
 3. 0.1 mln w Majdanku (wszystkich)

Razem: 1.3 mln WSZYSTKICH

To skąd na Wikipedii, w szkole, radiu i telewizji jest nadal 6 mln samych Żydów? Skoro nie zamordowano ich w przeznaczonych do tego celu obozach (bo to jak widać już oficjalnie obalono), to gdzie?

 

Proszę zauważyć, że nie pomylono się o 1%, 10% czy nawet 100%… Liczby w przypadku Majdanka czy Mauthausen zostały zawyżone KILKUDZIESIĘCIOKROTNIE! A ile jeszcze takich nieodkrytych kłamstw czeka na odkrycie?

Podkreślę jeszcze raz, by dotarło. Ja NIE neguję Holokaustu jako faktu. Neguję opinię o nim, że jego główną ofiarą padli Żydzi. Największą ofiarą Holokaustu byli Słowianie (50% wszystkich ofiar), głównie Rzeczpospolitanie (33% wszystkich ofiar) i Chińczycy (28% wszystkich ofiar). Żydzi też byli zabijani, ale stanowią niewielki procent pomordowanych (oficjalnie mniej niż 8%, w rzeczywistości pewnie dużo mniej). Ale o tym nie wolno mówić głośno, bo to „antysemityzm”.

Teraz już wiecie, dlaczego młodzież w Izraelu jest uczona jak jest uczona. Jeśli człowiek całe życie jest uczony, że wszyscy go nie lubią, chcą go zabić, a w przeszłości masowo „wszyscy” mordowali jego naród, a obecnie jedyne, co widzi to to, że Palestyńczycy chcą ich wszystkich wysadzić bombami i rakietami. Mało tego, widzi też, że jedynym „kochającym” go jest jego rząd i jego wojsko, bo tylko jego wojsko bije się z tymi złymi Arabami, a cała reszta świata chce tylko zabijać Żydów. To z takiego człowieka, w którymś pokoleniu powstaje żołnierz idealny. Nienawidzący wszystkich, oprócz swoich i swojego rządu!

Efekty tego wychowania widać na każdym kroku, a najlepiej chyba tu:

Film szczególnie polecam, bo jest tam i o propagandzie w polskiej TV i o efektach żydowskiej edukacji i jeszcze parę ciekawych wątków. Myślę, że większość przykuje do ekranu i skłoni do myślenia.

Nie tylko pani kustosz Muzeum Żydów Polskich ma taki stosunek do Polski. Tak ma spora część żydowskiej „Elyty”.

Przez rząd Wielkiej Brytanii została wysłana, w 1920, do Polski analogiczna brytyjska komisja w składzie Stuart Samuel (przewodniczący), H. Rumbold i P. Wright. Każdy z nich opublikował oddzielny raport. Sir Rumbold zwracał uwagę na to, że sytuacja Żydów w Polsce jest o wiele lepsza niż w otaczających ją krajach, takich jak południowa Rosja, Węgry czy Czechosłowacja, a prawdziwe pogromy odbywają się głównie na Ukrainie, gdzie ich skala jest porównywalna do masakr Ormian w Turcji. Stuart Samuel w swoim raporcie był zdziwiony, że pomimo wielu podobnych incydentów w sąsiednich krajach akurat te, które odbyły się w czasie wojny toczonej w Polsce zostały tak nadmiernie nagłośnione. Kapitan Wright napisał: „Zdawało się rzeczą pewną, że jedno z dwóch mocarstw, Niemcy albo Rosja, musi zwyciężyć i że Żydzi, którzy dali pieniądze obydwu stronom, są zupełnie zabezpieczeni. Tymczasem pogardzana przez nich Polska zmartwychwstała wcześniej. Dziś nawet Żydom trudno uwierzyć w jej wskrzeszenie”.

Stuart Samuel widocznie nie kumał jak ten świat działa (jak i większość ludzi z resztą).

Należy tu absolutnie rozróżnić Żydów na górze i Żydów normalnych ludzi. Ci niżej są takimi samymi ofiarami jak my, a jak dochodzi do czegoś podobnego jak holokaust to właśnie oni idą do komór, a nie Rotszyldowie czy Rockefellerowie. Ten blog kilku moich znajomych pochodzenia żydowskiego czyta i znają moje poglądy. Rzekłbym, że nawet się z nimi zgadzają (choć pewnie nie ze wszystkimi :)).

Wikipedia

Absolutnym mistrzem świata w Holokauście jest oczywiście Wikipedia. Po pierwsze jak pisałem wyżej, w haśle Holokaust (napisanym z błędem) kompletnie pomija wszystko o holokauście, a zamiast tego pisze o „zagładzie Żydów” pomijając to, że Słowian w statystykach było 5 razy więcej.

Natomiast w haśle: Kłamstwo Oświęcimskie

Nie pisze absolutnie nic o argumentach zwolenników tej teorii. Jedynie przytacza, że prezydent Iranu jest orędownikiem tej teorii (żeby ją zdyskredytować – bo jak coś mówi Iran to na pewno jest to nieprawdą), a potem rozwodzi się nad karami w prawie polskim, aby zniechęcić do poszukiwania informacji, bo jedyna słuszna wersja już została pokazana i po grzyba drążyć temat, tylko się pójdzie siedzieć niepotrzebnie. Prosi również o dopisanie kar w innych krajach, aby obywatelowi nawet nie mignęło, że myślozbrodnie tylko u nas są nielegalne.

Dla ewentualnych donosicieli do służalczych służb nękających obywateli: Ani razu nie zanegowałem zbrodni (a to jest karalne), tylko teoretycznie rozważałem nad możliwymi błędami przyjętymi w metodologii obliczania ilości ofiar. Każdy czytelnik wnioski (mam nadzieję) wyciągnie sam.

7. Armia Świata

Wychodząc z tematu Zagłady, to w sumie mało kto wie, że w 1939 roku polska armia była siódmą armią świata (obecnie osiemnastą), ale wtedy było zdecydowanie mniej państw, większość kolonii nie miało jeszcze niepodległości np. Indie i ich armie zaliczany były do armii okupantów.

Przed nami były tylko: ZSRR, USA, Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Japonia.

Należy bezwzględnie zaznaczyć, że podczas kampanii wrześniowej w Polsce pod broń powołano 1.1 mln osób, w tym ponad 100 tys. Żydów. Znaczy to, że statystycznie co dziesiąty polski żołnierz był Żydem.

Widać to szczególnie na cmentarzu pod Monte Cassino.

Cmentarz na Monte Cassino

Obecnie polska armia jest 18. siłą świata i 6. siłą Europy

W tym rankingu jest na 5. miejscu, ale nie uwzglednia on Rosji, którą zalicza do Azji.

http://globalfirepower.com/countries-listing-europe.asp

Ranking wygląda tak

 1. Rosja
 2. Wielka Brytania
 3. Francja
 4. Niemcy
 5. Włochy
 6. Polska

Zaraz za nami jest Ukraina, Szwajcaria, Hiszpania i Czechy.

Teraz Polska!

Nie zastanawiało Was nigdy, dlaczego Hitler zaczął wojnę właśnie od Polski? Dlaczego pierwsze bomby wojenne spadły na Wieluń (nie na Westerplatte wbrew obiegowej opinii). No bo NIE MIAŁ INNEGO WYJŚCIA!

Hitler miał plan… dość logiczny i nie taki znowu trudny. W skrócie:

 1. Polska odda Ziemie Odzyskane (czyli te, które odzyskaliśmy po rozbiorach tj. Pomorze i może Wielkopolskę)
 2. W zamian za Wolne Miasto Gdańsk Polska dostanie Słowację (z rozbioru Czechosłowacji w 1938).
 3. W zamian za Pomorze (z Gdynią) dostanie wschodnią Ukrainę (z Odessą i może Krymem).
 4. Polska sobie będzie miała dostęp do morza (Czarnego) jak już jej tak bardzo na tym morzu zależy
 5. Razem z Polską dokona inwazji na ZSRR, bo Niemcom się nigdy nie udało podbić Rosji, a Polakom już kilka razy.
 6. Jak wiadomo Rosjanom nikt nie pomoże. Co najwyżej Francja, UK i USA złożą noty protestacyjne.
 7. Następnie przyłączy się Benelux i Skandynawię
 8. Potem dokona inwazji na Francję, która szybko skapituluje.
 9. UK podbijemy, bo nas będą wkurzać i bombardować, ale od biedy może da się dogadać, w końcu to wyspa, więc nie będzie, aż taką igłą w oku.
 10. I w Europie wreszcie będzie Ordnung.

Plan ten miał tylko jedną wadę… Polskę!

Polska konsekwentnie odrzucała wszystkie opcje stawiane przez Hitlera. Tak naprawdę, to się nie dziwię, bo istnieje tu logiczny problem, że Hitler dawał Polsce w zamian coś, czego nie miał (w momencie negocjacji). Jeszcze w styczniu 1939 roku Ribbentrop rozmawiał z Beckiem (polski Minister Spraw Zagranicznych w tym czasie), który kategorycznie i ostatecznie odrzucił jakiekolwiek opcje współpracy między Rzeszą, a Rzeczpospolitą. Hitler wiedział, że bez Polski nie pokona ZSRR. Nie może też zaatakować zachodu, bo wtedy Polska wjedzie mu od tyłu jako sojusznik Francji i będzie musiał walczyć na dwa fronty. Polska w ten sposób z „sojusznika” stała się „wrogiem numer jeden”, bo szachowała wszystkie możliwe posunięcia Hitlera.

Plan musiał zostać kompletnie zmieniony. Uznał, że trzeba dogadać się z ZSRR. Pokonać Polskę szybko. Polsce nikt nie pomoże, no może wyśle noty protestacyjne, ulotki czy jakieś zrzuty zapasów. W skrajnym przypadku dojdzie do pogranicznej wymiany ognia i jakichś nalotów na zachodni front, ale Francja i Anglia na pewno nie bombardowałyby miast, bo wtedy ucierpiałaby ludność cywilna. A nawet gdyby tak się stało, to nie potrwa to długo, bo jak Polska zostanie zajęta też przez ZSRR, to nie będzie już nawet o co walczyć czy składać not.

Słowiański Holokaust

Tak oto rozpoczęła się największa w historii rzeź Słowian. W ciągu 5 lat liczba Słowian zmniejszyła się z ok. 230 mln do ok. 200 mln czyli 30 mln(!). Jednak należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, którego statystyki nie pokazują.

25 mln ofiar drugiej wojny światowej to nie są jacyś „zwyczajni” Słowianie. Są to Słowianie bardzo konkretni. Są to Ci sami Słowianie, którzy stanowili jedyny opór dla rzymskiej hegemonii w Europie. 25 milionów ludzi (czyli 1/3 wszystkich ofiar drugiej wojny światowej) stanowili mieszkańcy terenów Pierwszej Rzeczpospolitej!

Oficjalnie rozdziela się ich na:

 1. Polskę: 6 000 000 ofiar
 2. ZSRR: 23 000 000 ofiar
 3. Litwę, Łotwę i Estonię: 1 000 000 ofiar

Należy tu zaznaczyć, że samych cywilów na terenie radzieckiej części Białorusi i (głównie) Ukrainy zginęło 8 000 000 ludzi.

Te liczby są przerażające. W Krakowie dziś żyje niecały milion ludzi. To tak dla porównania.

Żeby było jasne. Gdyby Święte Cesarstwo Rzymskie (dla tych, co nie wiedzą, że rozbiorów dokonało Cesarstwo Rzymskie polecam: Niemcy? Jacy Niemcy? – Niemcy NIE są starsze niż USA) nie dokonało rozbiorów 150 lat wcześniej to wszystkich tych ludzi dziś nazywalibyśmy Polakami!

Porównanie strat II wojny światowej (takiego w szkole i TV nie będzie):

 1. Świat: 4% – 72mln z 2 mld
 2. USA: 0.3% – 0.5mln z 130mln
 3. Francja: 1% – 0.5mln z 40mln
 4. UK: 1% – 0.5mln z 45mln
 5. Chiny: 4% – 20mln z 500mln
 6. Niemcy: 10%  – 7mln z 70mln
 7. Litwa: 13% – 0.35mln z 2.5mln
 8. ZSRR: 13% – 23mln z 170mln
 9. Polska: 16% – 5.5mln z 35mln ← Najwyższy wynik na świecie
 10. Słowianie: 13% – 30mln z 230mln
 11. Rzeczpospolitanie: 25% – 25mln z 100mln!!!

Zaznaczam, że ostatnia pozycja uwzględnia ilość mieszkańców terenów Pierwszej Rzeczpospolitej, której zabór rosyjski był prawie najgęściej zaludnionym terenem ZSRR (bardziej zaludnionym terenem były właściwie tylko Moskwa, Stalingrad (Wołgograd) i Leningrad (Petersburg)). W odróżnieniu od pozycji powyżej, ta liczba uwzględnia też Żydów, bo to tacy sami Rzeczpospolitanie jak wszyscy inni.

Wyjaśnienia może wymagać też ilość ofiar ZSRR. Oficjalnie zginęło tam 12,5 MLN(!) żołnierzy i 11 MLN (!) cywilów.

Po pierwsze, ZSRR nie miało armii 12,5 MLN żołnierzy, po prostu kazano cywilom iść na front, często bez karabinu… i wtedy taki cywil kwalifikowany jest jako żołnierz. Myślę, że spokojnie liczbę tych żołnierzy należy podzielić przez dwa, albo i przez cztery.

Po drugie, o ile żołnierzy ściąga się z całego ZSRR do walki z wrogiem, to cywilów się na front nie przywozi, oni tam po prostu są, bo byli tam od zawsze. Te 11 mln cywilów to są ludzie zamieszkujący teren ZSRR przy granicy z Polską, a wymordowani zostali głównie podczas trwania operacji Barbarossa. Mordowani byli przez obie strony konfliktu. Wspomniany wyżej Żukow, wpadł na genialny pomysł, by rozstrzeliwać rodziny żołnierzy, którzy dostali do niewoli. Według tego pomysłu należało rozstrzelać samego Stalina, bo jego syn został niemieckim jeńcem.

Podsumowanie

Mimo, że statystyki podane są tak, by nie było widać, co ma być widać. To i tak widać tu dokładnie, w kogo druga wojna światowa była wymierzona. Jeśli ktoś jeszcze tego nie widzi, bo propaganda jest silna, to:

 1. Druga wojna światowa była najstraszliwszą z wojen
 2. Druga wojna światowa miała najwięcej ofiar w historii świata
 3. PONAD! 1/3 wszystkich ofiar tej wojny pochodziła z Rzeczpospolitej (w granicach przedrozbiorowych)
 4. PRAWIE! 1/3 wszystkich ofiar pochodziła z Chin.
 5. ~1/3 wszystkich ofiar pochodziła z pozostałych państw świata.
 6. A teraz porównaj potencjał: Rzeczpospolita vs Chiny vs Reszta Świata
 7. A to Rzeczpospolita poniosła najwięcej ofiar!

UWAGA! Nie należy w żadnym wypadku zapominać, o wymordowaniu kolejnych 10 milionów(!) Rzeczpospolitan w 3 falach głodu 1921–1923, 1932–1933 i 1946–1947 (Wikipedia) oraz ok. 15 milionów poległych podczas pierwszej wojny światowej (Rzeczpospolitanie byli wcielani do armii wszystkich trzech zaborców, bo poza Rosją wszystkie narody słowiańskie były pod okupacją, a działania wojenne toczyły się na terenie Rzeczpospolitej powodując ogromne straty również w ludności cywilnej). Wszystko to oznacza, że w latach: 1914-1947 wymordowano w bestialski sposób 50 milionów Rzeczpospolitan (obecnie na terenie Rzeczpospolitej żyje ok. 110 mln ludzi). Potem oddano ich w niewolę stalinizmu, by wykończyć psychicznie tych, którzy przeżyli.

Należy tu ponownie zwrócić uwagę, że WSZYSTKIE (!) państwa Słowiańskie zostały poddane komunistycznemu terrorowi, nie było od tego żadnego(!) wyjątku. Z państw niesłowiańskich w Europie pod komunistyczny reżim poddano tylko NRD, Węgry i Rumunię. Dziwnym zbiegiem okoliczności te kraje są historycznie najbardziej zeslawizowane ze wszystkich krajów europejskich. A poza Europą Chiny i Mongolię… Czyli podsumowując, były to dokładnie te same państwa, które poniosły najwięcej ofiar w drugiej wojnie światowej (poza Mongolią, która akurat trafiła między ZSRR, a Chiny). Dziwnym zbiegiem okoliczności, granica między kapitalizmem, a komunizmem w Europie pokrywa się praktycznie dokładnie z granicą między Słowianiami, a nie-Słowianami. Te same narody, który najpierw bestialsko wymordowano, teraz miały dogorewać i stać się niewolnikami. I to oczywiście znów jest przypadek i „zrządzenie losu”.

Puenta

Narodowi, który dał podwaliny pod całą współczesną kulturę europejską, perską, hinduską i semicką, zawsze był ochroną i buforem przed najeźdźcami z zewnątrz, należało zadać cios ostateczny, by już nigdy się nie podniósł. A dlaczego? By już nigdy nie zagroził niewolniczej doktrynie: Divide et impera!

UWAGA! W komentarzach proszę powstrzymać się od treści antyżydowskich (antysemicki oznacza głównie antyarabski). To, że część Żydów jest jaka jest, to nie znaczy, że atakować można wszystkich. To tak jakby atakować Polaków, za to że ich rząd wysyła do Iraku czy Afganistanu wojska do znęcania się nad Muzułmanami.

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

31 thoughts on “Holokaust – blokada

 1. Przed wybuchem wojny w Polsce mieszkało 35.5 mln. osób , po wojnie już tylko 23,5 mln , w tym czasie powinno urodzić się jeszcze min. 2 mln dzieci , więc brakuje przynajmniej 14 mln. osób . Część była w wojsku poza Polską , część została za wschodnią granicą , ale to już tylko kosmetyka . Super tekst .

   
  • Bardzo ciekawe! Wg. mnie był to doskonały pretekst dla hitlerowców, by tym tłumaczyć to, co sami robili… Wygląda na to, że jak zwykle wszystko zostaje w pustynnej rodzinie. Co do podziału, zgoda, bo wtedy Słowianie odzyskaliby swoje zgermanizowane i zagrabione ziemie…

    
   • Ciekawa mapka, Czechia – właśnie u Czechów jest cos na rzeczy aby właśnie na taką nazwę zmienić Republikę Czeską.

    A jak Czechia to obok powinna być Lechia a może Lachia

     
    • Ja w ogóle się zastanawiam jak Niemcy recydywistę można dopuszczać do tego aby miały kluczowy głos w sprawie Europy. Ile przez nich , przez te wojny które wywołali zginęło ludzi.

      
 2. Ciekawe,.. że w środkach przekazu tzw. głównego nurtu (czyli ścieku), jakoś nie za wiele o tym było słychać… „Żart, żart”… jak to mówi Walu…:-)

  Coś w ogóle jakoś tak zupełnie przycichło z tym ściganiem z urzędu różnych przeciw-polskich i przeciw-słowiańskich oszczerstw… np. ten ostatni salamanowy „wyrok”, sprawie o ponowne bezpodstawne zniesławienie NAS WSZYSTKICH POLKI I POLAKÓW, z powództwa Pana Karola Tendery, cyt:

  „Krakowski sąd okręgowy oddalił 25 kwietnia powództwo byłego więźnia Auschwitz Karola Tendery przeciw niemieckiej telewizji ZDFo przeprosiny za sformułowanie o „polskich obozach zagłady Majdanek i Auschwitz”. Uznał, że jego dobra zostały naruszone, ale został skutecznie przeproszony. Były więzień nadal będzie walczyć o sądowy zakaz używania określenia „polskie obozy śmierci”.”

   
 3. Aha… czyli Angela jest spoko… Ciekawe co spoko nie jest,.. hm? Kto na co założył tu blokadę? Nie napisze tu kolejnego „niewłaściwego” słowa, bo jeszcze wydałoby się, że mamy tu CENZURĘ?!!

  Oups, użyłem!, ale ze mnie gapa! 🙂

   
 4. A miało być tak pięknie… „Wielkiemu Kłamcy”, czyli „Małemu Goebbelsikowi”, miano odebrać order, innych podobnych jemu miano ścigać (jakoś… może nawet w sądach)…
  (…)

   
 5. Ambasadorowie (jak np. ten obrażony potomek czynowników żydokomuny reprezentujących Nas w Usraelu, czy inny „nawrócony” anty-semita z Kanady…),

   
 6. konsulowie i wszyscy inni urzędnicy państwowi, mieli na wyścigi zwalczać zło w zarodku… I co?… „I jajco”,.. cytując kolejnego klasyka…

   
 7. OUF! To ta skórka nie radzi sobie także z z zamianą tzw. e-twarzyczek.!!!

  No wordpress… jak na razie – SPOKO!!!

  Musimy to załatwić sami, bo nikt za Nas nawet palcem nie kiwnie, jeśli Nam Słowianom i Polkom i Polakom nie zechce się… Na obcych zarządców Naszej Słowiańskiej Ojczyzny nie liczyłbym, jak na to doświadczenie już wielokrotnie wskazuje…

  Zamierzam w nawiązaniu do tego powyższego poprosić o ocenę tego wszystkiego Kogoś, Kto dla mnie osobiści jest w tej dziedzinie Niepodważonym Autorytetem… czyli takim współczesnym wiedźminem… zwalczającym krwiożercze nieludzkie stwory… bo dokładnie tak samo jak Biały Wilk, jest skuteczny w tym co Dla Nas robi… Zobaczymy może będziemy mieli szczęście i przeczytamy tu, coś z pierwszej ręki…

  Tymczasem… jak rozumiem, kolejna fala oszczerstw przeciw-polskich właśnie wzbierając nadciąga… tym razem, (albo znów) rozpowszechniana przez tzw. „żydów z Nowego Yorku”. Nie będę dochodził, czy są to potomkowie tych tzw. „żydów z Nowego Yorku”, co to w 1939r nie chcieli przyjąć tzw. żydowskich uchodźców z Europy, którzy przypłynęli tam na statku „St. Louise„, patrz:
  (…)

   
 8. – Żydzi przedwojenni w Polsce, to przede wszystkim społeczność religijna. Nie naród! Naród, to Juda i Israel. Podobnie, jak Polacy prawosławni czy protestanccy. Większość Żydów, tą właśnie społeczność religijną, stanowili rasowo; Semici tureccy z Kaukazu, Rusini slowiańscy i po Arjowi z Kaukazu (Kahanat Azerski który nie był rasowo żydowski, tylko z panującej religii), ludy kaukaskie inne, jak Mongołowie, uciekinierzy żydowscy z Rusi rosyjskiej i Niemiec, Europy. Ci uciekinierzy z zachodu, stanowili zdecydowaną mniejszość i byli to Żydzi prawdziwi – z krwi, sefardyjczycy. Większa część Żydów polskich uważała się za naród polski, obywateli polskich, wyznania mojżeszowego. W czasie powstania w Getcie Warszawskim, wywiesili biało czerwona flagę i byli przeciwnikami lewicowej organizacji żydowskiej która pragnęła budowy Israela w Palestynie oraz zakładania Judeopoloni. Ok. 700 polskich oficerów wyznania mojżeszowego zginęło z ręki NKWD w Katyniu. Tym samym, liczba Polaków pomordowanych w czasie II wojny, zwiększa się co najmniej o ok.1 miliona Polaków – żydowskiej wiary, zamordowanych tak przez Sowietów jak i Niemców. To talmudyczno – syjonistyczna propaganda, czyni z nich Żydów krwi, naród żydowski! Nie brnijmy w to kolejne kłamstwo. Propaganda ta, powiela kłamstwo nagminnego mordowania Żydów przez Polaków, aby oddzielić przedwojennych Żydów od naszej narodowości (acz nie genetycznej a z wyboru serca), aby zwiększyć liczbę własnych ofiar jak też stworzyć silne lobby izraelskie w Europie. Metoda „dziel/poróżniaj i rządź/panuj/kreuj politykę”. Teraz mamy w Polsce jej efekty. Traktujmy więc tych, którzy ginęli z mianem „jam Polah”, jako naszych braci, bez względu na wyznanie/wiarę. Nie dajmy sobie wmówić, że Polak to tylko Katolik! Polecam do obejrzenia dokument francuski Planete+ o więźniach Auschwitz „Zondercomando”

   
  • Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle.
   Tworzenie judeopolonii pod szkodliwym pretekstem „odmorzadomorza” powoduje włączenie czerwonej lampki.
   A nam wystarczy wolność bez imperialnych, pisowsko-czesiowych zamiarów. Więc szukaj wyznawców wśród cośtamWIERCÓW, a nie wśród wolnych od kolejnej szkodliwej ideologii ludzi.

    
 9. https://skribh.wordpress.com/2016/07/06/321-ukrainska-rzez-zydow-na-wolyniu-i-w-malopolsce-wschodniej-i-stanowisko-tzw-zydow-wobec-tego-faktu/

  Od pewnego czasu zastanawia mnie to, jak to jest możliwe, że tzw. żydzi mają pretensje o rzekome mordowanie ich ziomków podczas 2WŚ TYLKO do Polaków, natomiast jakoś nie spotyka się z żadnymi zarzutami, ani z niczym podobnym skierowanym pod adresem tych, którzy rzeczywiście dokonywali tych mordów, jak np. obywatele państw współpracujących z nazistowskimi Niemcami, jak Ukraińcy, Litwini, Łotysze, Francuzi, Holendrzy, itd.

  Żeby było dziwniej, to w Polsce i na Ukrainie wszystkie rządzące „postępowe” siły oficjalnie na siłę wybielają tych zbrodniarzy, a na Ukrainie nawet otwarcie czci się tych „banderowskich bohaterów samoistnej Ukrainy”, którzy mają przecież na swych rękach, krew nie tylko Polaków, Ukraińców, Czechów… ale także i tzw. żydów, których również mordowali bestialsko, na co są niepodważalne dowody!!!

  Ale żeby było jeszcze dziwniej… to nie kto inny jak to ci tzw. żydzi jako „postępowe elity jewropejskie (polskie, ukraińskie itd)”… czczą morderców swoich współbraci, babek, dziadków, wójków, cioteki.. a może nawet matek i ojców!!! KoSSerna paranoja..? 🙁

  A co może to nieprawda? A co robi Gazeta Wyborcza, Newsweek, Krytyka Polityczna, środowiska tzw. żydów, tzw. „polski rząd”… o tzw. „ukraińskim rządzie” nawet nie wspominając?

  Dlaczego tzw. żydzi na całym świecie, ale przede wszystkim w Polsce i na Ukrainie pierwsi nie protestują przed odradzającym się nacjonalizmem banderowskim, odpowiedzialnym za tzw. holokaust tzw. żydów na Ukrainie podczas 2 WŚ, a obecnie podniesionym rok temu do rangi oficjalnej doktryny państwowej, przez „postępowy ukraiński parlament” i „postępowego ukraińskiego prezydenta” (który ma podobno dodatkowo izraelski paszport?)… tego samego dnia, kiedy to „polski prezydent” składał oficjalną wizytę państwową na Ukrainie, patrz:

  https:// skribh.wordpress.com/2015/04/10/39-krul-obciachu-wlasnie-namaszczony-zostal-na-cysorza-kupy-slugusow/

  https:// skribh.wordpress.com/2015/04/12/43-cysorz-wraz-z-kupa-zadowolonych-slugusow-mlaskaja-teraz-ze-szczescia/

  https:// skribh.wordpress.com/2015/04/13/44-cysorz-zlotousty-i-slotki-jak-miut-w-uchu/

  Tzw. żydzi… jak możecie czcić morderców waszych przodków?!! Czy robicie to naprawdę tylko dla kasy, która pozbawiła was resztek przyzwoitości i człowieczeństwa, czy macie na to jakieś inne wytłumaczenie?!!

  Nie wiem, jak Was, ale mnie zbiera na wymioty z obżydzenia…:-(
  (…)

   
 10. https://skribh.wordpress.com/2017/01/26/406-to-i-owo-o-tzw-polskich-obozach-i-nazistach-czyli-75-lat-temu-niemcy-otworzyli-most-nad-ul-chlodna-dzielac-warszawskie-getto-lub-75th-anniversary-of-the-first-transport-of-prisoners-fro/

  406 To i owo o tzw „polskich obozach” i „nazistach”, czyli 75 lat temu Niemcy otworzyli most nad ul. Chłodną, dzieląc warszawskie getto lub 75th anniversary of the first transport of prisoners from Dachau to the Hartheim Castle euthanasia killing center

  fot. Bundesarchiv, Bild 101I-270-0298-14/Amthor/cc-by-sa 3.0

  Mam takie pytanie, do wszystko fiedzących najlepiej snaftzóf tematu:

  Skoro niemieckie obozy śmierci, rzekomo niby jednak jakoś były „polskie”,.. no to dlaczego np. getto w Warszawie… było „żydowskie”,.. a nie „warszawskie”, na ten przykład, patrz tytuł powyżej, albo „polskie lub słowiańskie, patrz np. R1a Z93”?!!

  B. Gui 83.14.203.*
  Polska polityka historyczna ciągle przypomina o losie żydów o Polakach mówi się i pisze mało. Czy polska polityka historyczna jest polska czy żydowska? Czy żydzi nam za to ciągłe przypominanie płacą?

  qmqe 77.254.123.*
  Ciągle czytam o żydach! A Polacy, Romowie, Rosjanie czy inni to nie ginęli? Ginęli i to w większych ilościach i o tych ofiarach mówi się rzadko , gdzieś na marginesie lub wcale. Już mnie to denerwuje

  emi 83.31.144.*
  Poczytajcie dr Ewa Kurek, na youtubie też i zrozumiecie czym było getto, co robił Czerniakow i Rumkowski, kto służył w Judenratach , kto żył jak król, a kto umierał z głodu i dlaczego.

  rabiej 178.42.171.*
  Jacy znów Niemcy? To byli naziści wespół z Polakami!!!
  (…)

   
 11. W Katyniu zginęło ok 700 oficerów polskich, Polaków wyznania mojżeszowego (tzw. Żydów), z gwiazdkami Dawida na szyi. Nie cenie sobie tej religii nawet w wydaniu Tory. Jeszcze gorszy jest Talmudyzm. Jednak wyznanie, wiara, to nie narodowość! Nacja narodowa może być i jest w Polsce, szczególnie Rzeczypospolitej, wieloreligijna. Kto chce opierać nacje, naród na jednej religii i jednych genach, tworzy rasizm i dodając do niego socjalizm – nazizm. Widzieliśmy, jakie daje to skutki.

  Autor pisze: „Moim zdaniem słowo jest spokrewnione ze słowami Koło i Słońce. Cały znaczy tyle co skończony, zamknięty i gdybym miał wybrać symbol takiego słowa, wybrałbym właśnie koło. Pochodne znaczenie: zdrowie, znów można łatwo kojarzyć ze słońcem. ”
  Oczywiście że tak, bo; morfem słowotwórczy u Słowian ;ho/ha’ to ‚życie, dech, duch, wiatr’ zaś ‚lo-ś/si/s’ to ‚równe’ a ‚s’ to skrót od ‚ś/si’ czyli ‚światło, jasność’ co czyni ‚holo/holos’ ; ‚życia równe światło’ (jak ‚koło losu’) i odnosi się do Słońca. HOLO(S)KAUST to więc ‚życia los wykuwać (w ogniu)’. To staropogańska, słowiańska metoda odbudowy życia po śmierci, w ogniu ciałopalenia. Co ciekawe, Chrystus, ten nosiciel wielu tez Zaratustry (kapłana arjowego) w NT mówi, że „aby ożyć należy przejść przez ogień oczyszczający”. To ślad po tej tradycji.

   
 12. do RA
  Pozwolę sobie wyjaśnić, dlaczego na Ukrainie kwitnie neobanderyzm, dlaczego nie tyle jest wspierany przez ludność, co przez władze Ukrainy i Oligarchów.
  Ukraina jest obszarem na którym ma powstać Judeo-Ukraina a być może Judeo-Ukraina- Polonia. To stary, wcale nie zarzucony projekt żydowskich sefradystów.
  Neobanderyzm jest wspierany przez Putina, poprzez działania jego służb i dotacje z Moskwy. Władze Ukrainy są obecnie silnie żydowskiego (przynajmniej takiego pochodzenia), co świadczy o poparciu ze strony Israela. Brak wyraźnych protestów ze strony Israela, jak i Polski, dowodzi wsparcia ze strony żydowskiej i polskich przedstawicieli tego projektu. Neobanderyzm, stanie się poważnym przyczynkiem do likwidacji Ukrainy i utworzenia z niej tworu o jakim wyżej. Nie musi to zresztą być takie państwo z nazwy, byle było pod nadzorem Izraela i jego społeczności. Prezydent Rosji, Putin, bierze udział w pozorowanej wojnie, która ma na celu oczyszczenie obszaru wokół Izraela z dużej części Semitów arabskich oraz ich niezależnej władzy. Udaje konflikt z zachodem, gdy tak naprawdę chodzi o socjalistyczno – masoński projekt NWO, w którym wiodące skrzypce dzierży Izrael ze swoja światową finansjerą, FED-em USA, MFW i innymi bankami centralnymi. Putin bardzo głęboko współgra w tym projekcie. Żaden podział świata pokojowy by nie przeszedł. Narody by się mu postawiły. Tylko narody spacyfikowane, wyniszczone wojnami, będą musiały go zaakceptować. Rosja ma dawno, bo jeszcze przed wojną wytyczone wspólne granice z Iranem, z Francją. Ukraina ma znaleźć się, jak Polska, w jej obszarze wpływów NWO. Izrael chciałby jeszcze uzyskać państwo kolejne pod swoim wpływem, nową Khazarię. Wszystko co dzisiaj się dzieje, wojna w Syrii, wcześniejsze rewolucje arabskie, wojna na Ukrainie, neobanderyzm, ściąganie milionów Arabów do Europy, stanowi niezbędne elementy tego planu. Rozwinięty neobanderyzm na Ukrainie, celowo sprowokuje taki konflikt z Ukrainą; Rosji, Polski, UE, że będzie po niej w sensie jej niepodległości jak i wielkości. Podobnie jest w Arabii. Terroryzm zbudowany i wspierany z jednej strony przez CIA jak i GRU, jest tylko doskonałym pretekstem do wojny i podziału. Nie zapominajmy, że władze Rosji jak i USA, nigdy specjalnie nie liczyły się z kosztami w postaci mięsa armatniego, życia milionów nawet swoich obywateli. Bardzo często, nie utożsamiają się z nacją autochtoniczną którą rządzą a już absolutnie z jej wolnością, poza wyjątkami (jak Prezydent USA JFK). Rozgrywana jest obecnie największa operacja psychologiczna, socjotechniczna, w którą zaangażowany jest nawet Watykan. Wszyscy, którzy interesują się tym tematem, wiedzą, że 11 WRZEŚNIA, uderzenie w WTC, było spowodowane przez służby, zapewne USA i Mossad. To element planu NWO, dla zyskania świetnego pretekstu na uderzenie na Arabów. Poświęcono tysiące obywateli USA, aby taki pretekst zyskać. Poświęcą jeszcze więcej. Na filmach poważnych analityków, widać sfałszowane uderzenia samolotów w obie wieże. Widać też uderzenie pocisku satelitarnego na który nałożono obraz samolotu. Ponad tysięczny związek inżynierów amerykańskich budownictwa, zaprotestowało przeciwko wersji rządowej, że budynki zawaliły się w wyniku uderzenia samolotów. I nikt z władz, sobie tym głowy nie zawraca. Telewizje innych krajów, w tym Polski, nie wałkują tego sensacyjnego zdarzenia, dowodów fałszerstwa, a przecież powinny to robić. Bo wszystkie media i rządy są w ten plan uwikłane. Inaczej nie byłyby przy władzy. Pis wygrał wybory dzięki w dużej mierze ujawnieniu taśm z restauracji przez Mossad lub CIA. Izrael ćwiczył jego polityków w prowadzeniu kampanii wyborczej. Teraz dają obietnice obrony granic Izraela przez Polskę, w zamian…. Za nic. Jeżdżą tam na szkolenie naszego wojska, lotników, sztabu, w tej obronie. Amerykanie mają nagrany lot samolotu rządowego do Smoleńska, cała katastrofę a raczej zamach, choćby jego celowo złe naprowadzenie przez Rosjan. Bo działo się to za dnia, gdy satelity doskonale widziały ten obszar, używając filtrów przeciw-zachmurzeniowych. Jednak ich nigdy Polsce nie przekażą, bo Putin jest z nimi w układzie NWO. Chyba, że Rosjanie wystąpią z układu budowania NWO. Dlatego banki City of London i Nowego Yorku, cała ta sefardyjska banksterka finansowała A. Hitlera i Stalina równocześnie, dlatego masoneria nie pozwoliła Polsce się skutecznie bronić, dlatego tak kreowano zdarzenia I i II wojny światowej, by powstał Israel i aby przybliżyć nas do spełnienia apokaliptycznej wizji świata rządzonego przez kastę nadludzi, a w zasadzie według talmudyzmu jedynych ludzi. Bo inni do dla nich pół zwierzęta, niewolnicy – goje. To ideologia zniewolenia i rasizmu. Oczywiście nie musi się spełnić. Ludzkość jest w stanie całkowicie pokrzyżować jej plany, lecz tylko wówczas, gdy postawi sobie WOLNOŚĆ i PRAWDĘ oraz SOLIDARNOŚĆ na pierwszym planie swojego działania, usuwając zbrodniarzy historycznych jak i obecnych w niebyt.

   
  • „Neobanderyzm jest wspierany przez Putina, poprzez działania jego służb i dotacje z Moskwy. Władze Ukrainy są obecnie silnie żydowskiego (przynajmniej takiego pochodzenia), co świadczy o poparciu ze strony Israela. „

   Jako zasłużony „troll ruski” o wielu twarzach i postaciach, tradycyjnie poproszę o dowody potwierdzające te słowa, jak i o źródła tych danych… 🙂

   …..

   Przy okazji, bo to neutralne miejsce i nic nie dzieje się tu… Zaproponowałem Dragomirze, Adamowi Smolińskiemu i Adrianowi Leszczyńskiemu, by zostali sędziami w sprawie o dowiedzenie „północnej drogi R1a” lub „południowej drogi R1a”. Dragomira zgodziła się, żeby to odbyło się u niej na sieciopisie, jak zaproponowałem…

   Zaproponowałem, żeby wzięły w tym udział wszystkie osoby, które mają odwagę, by bronić swoich racji., np. x. Pietrzak / Atim / Atimere, ten od teoriii kujawsko-janisławicko-rudo-ostrowskiej…
   Jedna osoba już dzielnie odmówiła, ale jeszcze nie podam, kto, żeby innych nie peszyć…

   Podejmiesz moje wyzwanie? 🙂

   Jeśli tak, napisz o tym do Dragomiry, a będę tam na ciebie czekał… i na wszystkich tych, których ze sobą przyprowadzisz…

   Zastanów się nad tym… Masz 7 dni na odpowiedź…

   Powyższe naskrobał: Łowca łowców ruskich trolli,.. którego imienia boja się wszyscy dzielni i dumni mondrale…

    
  • Masz tu coś ode mnie w darze wolny rozumie:

   http://wpolityce.pl/swiat/334017-byly-szef-cia-przyznaje-poparcie-arabskiej-wiosny-przez-usa-bylo-bledem-teraz-wiemy-juz-ze-nie-mozna-narzucic-naszych-wartosci-i-naszej-wizji

   Były szef CIA przyznaje: poparcie arabskiej wiosny przez USA było błędem. „Teraz wiemy już, że nie można narzucić naszych wartości i naszej wizji”

   opublikowano: 7 godzin temu

   http:// media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/04/02/825/360/df6f496bfa284a04813bddab07ca0e23.jpeg
   autor: wikimedia commons

   Błędem było popieranie przez USA arabskiej wiosny, czyli buntów i protestów przeciwko autokratycznym rządom w niektórych krajach arabskich Afryki Płn. i Bliskiego Wschodu – powiedział były dyrektor CIA gen. David Petraeus gazecie „Corriere della Sera”.

   W rozmowie, która ukazała się w niedzielę, były naczelny dowódca sił koalicyjnych w Iraku i wojsk amerykańskich w Afganistanie, mówiąc o polityce zagranicznej poprzedniego prezydenta Baracka Obamy, nazwał wydarzenia wokół arabskiej wiosny i jej poparcie „porażkami”.

   W Libii powinniśmy byli bardziej pomoc ludności po upadku (Muammara) Kadafiego — ocenił amerykański generał.

   Na pytanie, czy poparcie protestów w krajach arabskich było błędem, Petraeus odpowiedział przywołując słowa Winstona Churchilla:

   „Nieważne jest to, jak wspaniała może wydawać ci się strategia; liczą się rezultaty”. „Te zaś mówią nam, że można o nich wszystko powiedzieć, ale nie to, że były wspaniałe” — dodał.

   Przytoczył też opinię, że „demokracja na Bliskim Wschodzie jest jak silne lekarstwo, które należy dawkować”.

   Teraz wiemy już, że nie można narzucić naszych wartości i naszej wizji — przyznał Petraeus.

   Według niego w ostatnich latach doszło do pewnego postępu na drodze do „osłabienia Państwa Islamskiego (IS)”. Zastrzegł jednak od razu, że „nawet jeśli uda nam się zawiesić naszą flagę na terytorium IS, nie będzie to oznaczać, że wojna jest skończona”.

   Zdaniem generała Petraeusa wojna prowadzona przez islamskich ekstremistów „jest pokoleniowa” i będzie dalej podsycać frustrację młodych generacji na świecie, jeśli nie uda się zapewnić im szans i stabilizacji.

   Musimy przekazywać prawdę, to znaczy mówić, że bojownicy IS są przegrani, a nie że są zwycięzcami — dodał.

   Pytany o opinię na temat polityki zagranicznej prezydenta Donalda Trumpa, stwierdził, że widać „podnoszące na duchu kroki naprzód w Syrii i Afganistanie”, „zaangażowanie wobec Chin” i NATO, czyli – jak podsumował – „kontynuację polityki” międzynarodowej Stanów Zjednoczonych.

   Działania w kwestii Ukrainy i stanowisko wobec Krymu pokazują poparcie dla kwestii europejskich — dodał amerykański generał.

   PAP/mall

   kil 176.221.107.*
   chciwośc wami kieruje. Francą też

   Zorianin62@Zorianin62
   Powtórka z Gallipoli tylko w wykonaniu USA, wtedy angole wynieśli się z podkulonym ogonem. Amerykanie zrobią tak samo zostawiając chaos Europie

   Tiberias@Tiberias
   Mała anegdota z arabskiej zimy, niewspomnina przez lewackie BBC ani w raportach ONZ: … Dlaczego to Kadafii – pupilek od dekad witany kłonami po pas na każdym dworze Okcydentu – stał się w ciągu doby „Persona Non Grata Nr.1”? —> „Złoty Dinar Kadafiego”: „Przykro nam, cena wzrosła, a od teraz chcemy być wypłacani w złocie”. „ISLAMSKI DINAR” stał na szczycie agendy Kadafiego i Saddama. Za ropę i inne surowce płacilibyśmy realnym złotem. Ostatnie wojny w Iraku czy w Libii były wywołane przez próbę wyłamania się dyktatorów panujących w tych krajach z paktu dolarowego. —-> A wtedy KRYZYS PALIWOWY z roku 1973 byłby utopią, którą byśmy nostalgicznie wspominali. Tzn. koniec naszej cywilizacji! THE END, FINITO …… Dwa pytania retoryczne do zaszczutych wojna hybrydowa Putina „mammona” i jego podobnym. Tak z pięścią na sercu: ileż to tego realnego złota Polska jeszcze posiada? I ile tego metalu jest jeszcze na terenie Polski?”

   mamona 94.154.26.*
   Waszą wizją były tylko szyby naftowe, które kazała wam zdobyć diaspora „chciwych na grosz faryzeuszy”. To tłumaczenie jest tylko pustym frazesem.

   tak to byl tylko blad! 109.47.0.*
   Wszystkie te bledy kosztowaly tysiace mldow $! +Milj ofiar, uciekinierow.+ mas .zniszczenia!Gdyby ta forse wydano dla tych narodow-cale generacje by calowaly w nogi za wdziecznosc tzw zachodni swiat!

   Opamietaj sie Cenzuro! 109.47.0.*
   kiedys komentarze krytyczne na temat wiosny arabskiej usuwano masowo -gdyz byly prawdziwe! Dzis tez nic zlego o NATO, Ua itd nie wolno pisac! Wolno ale zle o rosji. Prawdziwa cnota ponoc sie nie boi kr

   o taka pomylka =drobiazg 109.47.0.*
   takie niby nic = mlny uciekinierow, ogromne znizsczenia infrastruktury. Anarchia i nedza marodow! Za pare lat bedzie ze wojna NATO z rosja byla tez pomylka. Moze juz bez nas -po zagladzie atomowej!?

   Kuba 89.77.4.*
   Błędem ? A co z życiem i gehenną milionów ludzi ? Z obróconą w perzynę bogatą niegdyś Libią ?

   polskojezyczna kacapia placzac 84.44.240.*
   nad biednymi arabami- oni sie miedzy soba tluka od PIATEGO WIEKU NE:Gdyby nie bylo usa,to byliby inni np.czerwoni kmerowie z zsrr.

   boy 37.8.231.*
   mów facet otwartym tekstem: ropa, ropa i jeszcze raz ropa, no może jeszcze trochę Izraela

   Proste 188.146.11.*
   W sprawie Smoleńska trzymalbym się wersji red. Michalkiewicza, tzn. nic nie wiemy na pewno. Natomiast Putin nie miał żadnego powodu aby dokonać zamachu, prędzej USA albo WSI. Ten zrobił, kto skorzystał

   Kita 31.6.132.*
   „…teraz już wiemy…” przecież zwykły, przeciętny człowiek wiedział to od zawsze, więc nie czaruj człowieku, że o tym nie wiedzieliście. Chodziło o ropę a co za tym idzie kase i władze

    
 13. Ważnym w tym temacie dowodem, jest dokument francuski wyświetlony kilka lat temu na Planete + pt. „Zonderkomando” o Żydach w Auschwitz. W tym dokumencie pokazano, że tzw. Żydzi w Auschwitz, zakopywali w ziemi butelki z kartkami po swoim istnieniu, gdzie pisali: narodowość – polska (uważali się za Rzeczpospolitan, symbolem tej narodowości był termin Polak), obywatelstwo – polskie, wyznanie – mojżeszowe.
  Żydowskość nacjonalna, to termin stworzony przez talmudyczny syjonizm, który ma dawać prawo do odszkodowań materialnych po wojnie i integracji wszystkich ludzi tej religii, dla celów syjonizmu. A Holokaust tak podawany jak wyjaśnia to artykuł, podobnie.
  Na powyższych zdjęciach z tablic obozu, jest błąd.
  Judejczycy a więc Żydzi, byli mordowani tam nie od 40r a od 41. Powinien być napis, że od 39 mordowano Słowian i Cyganów.

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *