Ludobójstwo

W XX wieku wymordowano ponad 100 milionów Słowian. Prawie wszyscy to obywatele Polski/Rzeczypospolitej oraz Rosji/ZSRR. Jest to największe ludobójstwo w historii tej planety, które nigdy nie zostało i nie zostanie rozliczone. Jest to również przemilczane ludobójstwo i podobno było/jest nieplanowane.

O zamordowanych obywatelach II Rzeczypospolitej powstał przed tygodniem film.

Zarezerwuj godzinę, przygotuj chusteczki i obejrzyj.

Film udostępniany jest nieodpłatnie. Niedługo pojawi się wersja z angielskim lektorem i wersje z napisami. Wolontariusze niech kontaktują się z twórcami w celu przetłumaczenia napisów na inne języki. Twórcom serdecznie dziękujemy.

Polecam przekazywać nauczycielom do puszczania na lekcjach historii i godzinach wychowawczych. Jako jeden z niewielu filmów nie rozróżnia zbrodni faszystowskich od komunistycznych (zazwyczaj te drugie są wybielone, bo komuniści wygrali wojnę, za którą w konsekwencji obarczono tylko faszystów). Przy okazji dowiesz się, dlaczego Turcy Polskę nazywają „Ziemią Umęczoną” (Passion Land).

W filmie znajduje się drobny błąd, Wojnę Obronną 1939 nazywa się Kampanią Wrześniową (nazwa używana przez niemieckiego okupanta, Polska w tym czasie nie prowadziła żadnych kampanii).

 

Poniżej mapa stereotypów w Europie według Turków. Polska to właśnie Ziemia Umęczona. Co ciekawe Wiedeń Sobieskiego w 1683 też pamiętają.

Info językowe
Info historyczne
Sposób opisania
Summary

11 thoughts on “Ludobójstwo

 1. A ja z innej mańki uderzę, bo znalazłem ciekawe info na stronie prezydnta kraju:

  „Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas obiadu wydanego na cześć Prezydent Chorwacji i jej Małżonka
  fot. Andrzej Hrechorowicz

  Obiad oficjalny wydany przez polską Parę Prezydencką na cześć chorwackiej Pary Prezydenckiej (1 / 7)

  Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę być gospodarzem tego spotkania. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mogę gościć tu, w Warszawie, w Pałacu Prezydenckim Parę Prezydencką Republiki Chorwacji, Panią Prezydent Kolindę Grabar-Kitarović wraz z Małżonkiem. Parę Prezydencką państwa, z którym tak wielu Polaków czuje się związanych nićmi sympatii i przyjaźni; z Chorwatami, których poznali na przestrzeni wielu lat, zwłaszcza ostatnich, kiedy Chorwacja jest jednym z tych ulubionych miejsc, do których Polacy jeżdżą na wakacje.

  Ale chyba nie do końca jest tak, że to tylko cudowne morze i piękne wybrzeża przyciągają Polaków do Chorwacji. Bo jeśli sięgniemy do historii, jeżeli sięgniemy do legend to możemy w tych dawnych, dawnych odczytać, że na terenach, z których ja pochodzę, dzisiejszej Małopolski, mieszkali Chorwaci. Niektórzy dziejopisowie twierdzą, że Chorwaci, a przynajmniej część z nich, opuściła kiedyś tereny dzisiejszej Polski i przeniosła się na tereny dzisiejszej Chorwacji na zaproszenie cesarza bizantyjskiego, aby bronić granic Bizancjum. Inni twierdzą, że Chorwaci z czasem nazwali się Polanami, Wiślanami.
  (…)
  Muszę powiedzieć, że zdecydowanie i sympatia z jaką swój urząd wykonuje Pani Prezydent jest podziwu godna. Już w czasie pierwszego naszego spotkania, a przez niecałe 6 miesięcy mojej prezydentury było ich aż cztery, przekazała mi jeden z najważniejszych elementów naszej dzisiejszej współpracy: ideę współpracy państw w formacie ABC – Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne – współpracy nie tylko politycznej, ale przede wszystkim współpracy gospodarczej.

  link:
  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,28,toast-wygloszony-przez-prezydenta-rp-podczas-obiadu-wydanego-na-czesc-prezydent-chorwacji-i-jej-malzonka.html

  Widać, że prezydent znacznie wyprzedza oficjalny nurt naukowo-historyczny 😀 – co cieszy rzecz jasna, że jest przygotowany do zajęć i świadomy, co potwierdzają badania genetyczne i haplogrupy naszej R1a.

   
  • Faktycznie ciekawe, nie sądziłem, że którykolwiek polityk ogarnia tę tematykę.

   Mnie też zastanawia kto to zminusował? Linki potwierdzają ten tekst co podałeś.

    
   • Nie da się ukryć że wśród Polaków można znaleźć osoby o podobnych rysach twarzy do Chorwatów czy też Serbów. Nawet karnacja skóry jest podobna.

    A co myślicie właśnie o karnacji skóry i jej wpływu na opalanie się. Jak wiadomo część osób ładnie się potrafi opalić na brąz natomiast inni wystawieni na słońce nabierają czerwonego kolorku. Czy to nie jest zakorzenione w genach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Na przykład Ariowie zaczęli swą wędrówkę z północy gdzie jest chłodno i raczej możliwości opalania są znikome. Stąd w genach niektórych osób pozostał problem z opalaniem sie.

     
    • Rysy twarzy są nieważne, bo przejechaliśmy Euroazję wzdłuż i wszerz, przywożąc swoje dzieci matek np. mongolskich – Sarmaci. Afryka i Ameryka też się nawinęła. Tak samo z z kolorem skóry, oczu czy włosów. Ważne co w duszy gra. Popatrz na obraz Matki Bogów z Częstochowy, malowany pewnie przed Issą, skoro datowany na apostoła.
     Wędrówka rozpoczęła się nie z powodu chłodu. Innuici na ten przykład nie są blondynami o niebieskich oczach.

      
  • Łączność Chorwatów z Polską widać na mapie R1a M458, wystarczy rzut oka na tą choćby z eupedii, czyli geny łączą się z etnosem słowiańskim, co ma potwierdzenie w historii zapisanej w kronice.
   I znowu setki książek naukowych twierdzących coś przeciwnego ląduje w koszu.

    
   • Jest też nowy wpis na polishgenes, nie linkuję bo mnie blokuje wowczas, kliknijcie tam w mapkę i ją otworzcie sobie.
    Jest przypadek RISE598, jest on z pogranicza polsko-litewskiego, jego haplogrupa to R1a1a1, czyli należał do R1a M417 (m.in. z niej wywodzi się M458), czas jego życia to 600lat pne.
    Doskonale potwierdza on autochtonizm Słowian, gdyż jest on na pograniczu między współczesnymi(!) Polakami, a ludnością z epoki brązu: k.Śrubna i k.ceramiki sznurowej.

     
  • Z biegiem czasu znów widać, jak Polacy są naiwni. Tu Chorwaci, tam parę mld na banderowców. Ta naiwność znów nas gubi.

    
   • Na 40 głosów 38 to naiwniacy. Tak mają wyglądać analitycy, gdzie należy obserwować każdą płaszczyznę? Tragedia, spowodowana popisowskim omamieniem.

     
 2. !!!UWAGA!!! PRZESTRZEGAM PRZED TĄ PUSTYNNĄ USTAWKĄ!!!

  http:// forum.jawia.pl/thread-94.html
  WIELKI ZLOT SŁOWIAN 25 – 29 maja Ostrów Lednicki

  http://forum.jawia.pl/thread-94-post-188.html#pid188

  To jakiś qfa żart? Czy ja wyglądam na jakiegoś obrzezanego pustynnego volksdeutcha?!! Co to qfa jest?!!

  To może urządźmy sobie porno imprezkę w Ałszfic z potomkami tych wszystkich zbrodniarzy, z okazji kolejnej rocznicy mordowania Naszych Słowiańskich Przodków… To dokładnie ten sam ryt i styl!!! Oby wam się pustynni matacze to qfa nie udało!!! Ja pierdole, ale obżydliwe szmaciarstwo!!! Jak trzeba mieć nasrane do obżezanego łba, żeby chcieć zrobić coś takiego?!! Niech was Piorun z jasnego nieba jebnie i spali!!! 🙁

  Nie wiem, o jakich „naszych przodkach” piszesz, ale od Naszych Słowiańskich Przodków, ci wara!!! 🙁 Ale wkurwiłaś mnie… 🙁

  Obsmaruję cię wszędzie gdzie tylko mogę!!! Nie daruję ci tego!!! Nigdy!!! U mnie masz przejebane, ty i wszyscy ci, którzy pójdą za tobą na tę pustynną zdradziecką ustawkę!!!

  W IMIENIU NASZEJ SŁOWIAŃSKIEJ TRADYCJI I NASZYCH SŁOWIAŃSKICH PRZODKÓW, ZWYCZAJNIE WAS PUSTYNNI ZDRAJCY PRZEKLINAM!!!

  LUDZIE PRZEKAŻCIE WICI O TYM PRZEKRĘCIE GDZIE TYLKO DA SIĘ, ŻEBY WSZYSCY WIEDZIELI O CO W TYM GÓWNIE BIEGA!!!

   
  • „Trzeba nam było szukać nowego wroga, jak tu pod bokiem znalazł się stary? Toż to by było nie po Bożemu.”
   Nawisem znów strasznie jad, nienawiść i zemstę, jako bóg pustynny siejesz. Opanuj się zatem.
   A co racja, to racja.

    
  • https:// skribh.wordpress.com/2016/04/10/283-wielki-turystyczny-zlot-slowian-czyli-pustynni-niewolnicy-i-obrzezani-slowianie-lacza-sie-dla-kasy-na-rzekoma-tzw-1050-rocznice-tzw-krztu-tzw-polski/

   Obym mylił się… i jeśli będzie inaczej niż to, co napisałem poniżej, to przeproszę wszystkich tu wymienionych w tych samych miejscach, gdzie o tym napisałem. Przyrzekam…

   Mam jednak nadzieję, że ten jak mi wygląda kolejny wyrób słowiano-podobny, szybko przeistoczy się w coś prawdziwie słowiańskiego… tyle tylko, że wtedy pewno natychmiast zostanie „magicznie” zniknięty…

   https://youtu.be/aQ7Xyatr_pk
   Nie Ma Żartów – 2016.01.04 – Krzysztof Pieczyński

   No zwyczajnie nie zdzierżyłem dłużej… a ponieważ i ja przygotowałem to i owo na rzekomą 1050 rocznicę tzw. krztu tzw. Polski… no to ruszam KL”o/o”u/vSeM do starcia i zwarcia i trochę to ścieranie w zwarciu niestety potrwa… bo zamierzam na tyle, na ile mogę przeciwstawić się do szpiku kości zakłamanej i zmasowanej pustynnej propagandzie. Wiem, że niestety mogę niewiele… ale tak, czy siak… swoje zrobię.

   Z góry przepraszam, że dałem się ponieść uczuciom, ale to o czym teraz muszę napisać obrażą nie tylko moje „uczucia religijne”, jako Słowianina, ale przede wszystkim obraża zdrowy rozsądek, jednocześnie wg mnie będąc tak niewiarygodnie wielkim zaprzaństwem i zupełnym pustynnym niewolniczym poddaństwem, że nawet do tej pory brak mi słów, na określenie tego czegoś! No może mi ich nie brak, ale to co mam do powiedzenia, nie jest niczym ani miłym, ani łagodnym… Będę się jednak starał powstrzymać od należnych temu czemuś określeń…

   Ktoś może napisać… „No ale czego ja czepiam się…”

   Ano czepiam się tego, że dla mnie (i nie tylko dla mnie), POWSTANIE TRADYCJI PUSTYNNEJ, A SZCZEGÓLNIE „WPROWADZENIE” TZW. KRZEŚCIJAŃSTWA NA ZIEMIE SŁOWIAN, CZYLI NA SŁOWIAŃSZCZYZNĘ, (ale i nie tylko tu), BYŁO I CIĄGLE JEST NAJWIĘKSZĄ i NAJDŁUŻEJ TRWAJĄCĄ ZBRODNIĄ LUDOBÓJSTWA W DZIEJACH LUDZKOŚCI, DODATKOWO JEDNOCZEŚNIE BĘDĄC NAJWIĘKSZĄ i NAJDŁUŻEJ TRWAJĄCĄ ZBRODNIĄ ZŁODZIEJSTWA I NISZCZENIA WSZYSTKIEGO, PRZEPROWADZANĄ RĘKAMI WYZNAWCÓW TEJ ZBRODNICZEJ, RASISTOWSKIEJ I KŁAMLIWEJ TRADYCJI… ZWŁASZCZA NISZCZENIA I WYKORZYSTYWANIA PRZEZ NICH PRASTAREJ TRADYCJI SŁOWIAŃSKIEJ MOICH/NASZYCH PRZODKÓW!!!

   Mało?!! Oto rozwinięcie:
   (…)

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *